Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

HURRA!!!!! dUSIA TEŻ SIĘ CIESZY,ZE MACIE SWOJĄ DUSIĘ W DOMKU..:) Ściskam was mooocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, super, super.... :D :D :D :D :D :D Fantastycznie - cieszę sie razem z Wami :D I czekam na fotki nowego członka rodziny ;) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy po przerwie w dostawie netu:O Juz jest jak widac i net i DUSKA z nami.:D Najszczesliwszy dzień dla Alicji:) Była az goracaz wrazenia:) Isia jest niesamowita osoba:) i jej facet( tak o nim mówi:) ) też. Własciciele - juz byli:) Dusi tez przyjechali. I tu spotkało mnie zaskoczenie:D - zostawili mi pieniadze na Dusię zebym do wózka dołożyła:D Zatkało mnie i nie wiedziałam co robic:) Efekt był taki, ze wszyscy płakali. Zaprosilismy ich wszystkich jeszcze do nas:D A Dusia - piekna i wszyscy zakochani w niej. W nocy obudziła nas tylko dwa razy:D Rano zjadła kaszke na mleku a na obiad makaron z warzywami i serduszkami:) Mała kuleczka. Śpi obok Ali. Rano jej obgryzala nosek i to była frajda:D Nie możemy z nia wychodzic dziewiec dni jeszcze, bo jest po szczepieniu:) DZiekujemy Wam jeszcze rz z całego serca❤️ Kochamy Was za wszystko co robicie dla nas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajunia,ja wiedziałam co robię:)Ale wyrachowana nie jestem:D::):DBuziaki dla piszczałki:) Ja się przez tą moją psipsiułkę nie wyspałam.Jak zobaczyłam zdjęcie jak Wasza śpi tak spokojnie koło Alicji to mnie nerwy na moją wzięły:)Ja już usnęłam a ona dalej piszczała ,szczekała i dokuczałaaaaaaa.Mała glizda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha- piszczałka dalej piszczy i w szkole tez piszczała:) A Dusia piszczy jak jej sie kupke chce:D i idzie pod drzwi i tam sobie zrobi:) A tak to aniołek - jest bardzo grzeczna:) Babci tylko nogawki ze spodni obgryza jak chodzi haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Jak one obie słodko śpią:D Dusia nie opuszcza Alicji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja. dzięki za fotki suuuper.. One w tym łóżku ślicznie wyglądają.. a Alunia taka wpatrzona w tą ,,dusię,, zobaczysz,,.. ten piesek przyczyni się do cudu..:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - kolejny nowy dzień z DUSIA:D Spała całą noc. Obok Ali i wszedzie sucho:P Isia to ma wesoło , a ona taka grzeczna. I Alicja tez:D Siku i kupę zrobiła dopiero rano jak ja z łóżka wyszłam i to na gazete w przdpokoju:D Nie możemy uwierzyc:D Teraz lata i sie bawi. Jak ubierałam Alicje do szkoły to chodziła po niej:D a- ile śmiechu było:D Zycze miłego dnia🌼 a my czekamy na dzień , w którym bedzie mogła na dwór iść:) Buziaki od Ali👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra- legowisko dla Dusi przyszło:D Haha a jest tak duze , ze ja bym sie wyspała haha:) Deszcz zaczał u nas padac a Alicja po rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Kolejny dzień z Dusią. Wszystko układa sie dobrze- sunia w nocy grzecznie spi:) Zaczeła szczekać i zisiaj wyszła na balkon:D pierwszy raz:) Bardzo sie jej podoba. Kupiłam siatke i przymocowałam na szczebelki zeby nie wypadła. Alicja szczesliwa z Dusia spi(obowiazkowo) Nasz kotek ustepuje Dusi we wszystkim i jest bardzo grzeczny. Ona malutka i chce sie bawic z nim , a on ucieka przed nią:D Fajny widok. Dzisiaj pojechała do szkoły usmiechnieta , bo jutro sobota i może byc cały dzień ze swoim ukochanym psiakiem.:) Nie zapomina tez o czułasciach dla Laby - swojego kiciusia. Podsumowujac -wszyscy sa szczesliwi:D Tyle raosci moze dac jeden mały psiak🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff- ale sie nasprzatałam dzisiaj :P I pościel zmieniałam :O ale juz ok. Dusia śpi Alicja po ćwiczeniach i obiadku- teraz czas na lekcje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Wyszłam z Dusia dzisiaj na dwor:) Pierwszy raz na kilka minut. Skakała jak zajączek po trawie:D I pierwsze siku i kupka na dworze:) Alicja zadowolona - dzisiaj ma wolne wiec cały dzień z sunia:) Jestesmy szczesliwi:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja,zazdroszczę.W mojej to chyba diabeł i to złośliwy siedzi:DNawet zastanawiałam się czy jej nie podmienić(została jeszcze jedna sunia)Ale jak już ja wzięłam to ...tak szkoda:)Buziaki Aaa,byłam u tego fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic sie nie zmienia :) Dusia nadal grzeczna:D Za to Alicja biedna przeziebiła pecherz w szkole:( i nie umie moczu utrzymac:O Ciagle takie parcie na cewke ma. Musiałam pieluchomajtki kupić i okropnie płakała . bo nie chciała. Musiałam jej tłumaczyć , zr to nic , ze jest chora. Nie dałoby inaczej rady. Przez piec godzin az 9 razy do ubikacji ja prowadziłam:O Juz nie wyrabiałam. a najgorzej w nocy , bo nosic ja musiałam. Kupiłam jej leki w aptece-Duszkasek mi powiedziała jakie:D pytałam o rade i zadzwoniła do mnie. Teraz juz w łóżku jesteśmy. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nie miałam czasu cały dzień:) Teraz dopiero siadłam przy komputerze. Pogoda burzowa. Okropnie duszno. Nawet Dusia kładzie sie na podlodze- jest jej chłodniej:D Dzisiaj była na smyczy troche- niezbyt jej sie podobało:D Ale jedna wazna rzecz:)- Alicja w wózku ja trzymała i... na tej smyczy szła koło wózka!!!:D Nie wiarzyłam własnym oczom:) Alicja ze szczescia znowu piszczała haha. Bo dumna , ze Dusia tak słucha:) Pozdrawiamy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D Kolejny piekny dzień:)🌼 Obyło sie bez burzy wczoraj. A dzisiaj Alicja juz w szkole i problemy z pecherzem mineły:D Dusi odprowadzila Alicje do szkoły - tzn. do samochodu:) Kierowca zachwycony. Szła na smyczy , która Alicja trzymała i koło wózka:D Potem usiadła i czekała az Alicja wsiadzie. Taka grzeczna, ze normalnie wierzyc sie nie chce:) Ja ide do fryzjera dzisiaj:D , bo nie moge na siebie juz patrzec. Potem jade po Alicje , bo dzisiaj muzykoterapia:) Miłego Dnia Wam zyczymy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej Nocy Mam nową fryzure:DI juz mi lepiej. Dusia i Alicja spia. Obie kochane❤️ i tak sie przywiazuja do siebie:) Alicja jak do ubikacji idzie , Dusia obok:) I potem lezy koło muszli- niesamowite:) Nie opuszcza jej na krok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Problem z pecherzem Ali minął , ale tymczasowo:O Jutro do lekarza idziemy. Pozatym wszystko dobrze. Dusia rosnie w oczach haha:) Jak zawsze grzeczna:D Ja do dentysty jak w kazdy wtorek:( Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale duchota u nas okropna:O Alicja znowu lepiej sie czuje:) Dusia na podłodze śpi, tak jej goraco:D Do dentysty jeszcze za tydzień i juz koniec- wreszcie:O A kuzyn ali codzień rano do nas przychodzi- do Dusi. Marudzi , ze tez chce psiaka:D i bedzie miał !!! Spaniela- czarnego:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia wysłąłam.Teraz czekam na Waszę i Twoje Aja z nową fryzurą:)Buziaki wielkie. ps.Nadal zazdroszczę spokojnej suni:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:) I napisze , ze fryzure Isia ma piekną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wstałam:)Podpisuje listę i lecę na zebranie do szkoły:) Jak się dłuzej nie pokażę tzn że zabiłam po zebraniu moje jedyne dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha. Witam:) ja od rana latam:o Mam dośc. szczepienie nie wypaliło - alicja na badanie moczu musi isc. Ja musiałam auto umyc , bo jutro przeglad. goraco jak w piekle i spadły trzy krople deszczu:O Dusia rosnie w oczach:D i wszyscy nam jej zazdroszcza:D🌼 Pozdrawiamy cieplutko❤️ Isiu haha a Ty zostaw synka hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja,dostał wpiernicz.Nie wytrzymałam.Same pały,nauczycielka od polskiego przyszła i gadała o nim z pół godziny:(:(:(Nic nie robi na lekcjach tylko rysuje,dezorganizuje lekcje,nie pisze bo jak ma pisać?nie miał by wtedy czasu rysować.A jak nie pisze to nie odrabia prac domowych bo skąd ma wiedzieć co jak ma nie napisane???:(:(:(Ja już sił nie mam.Zresztą to cała klasa geniuszy:( Tak się wkurzyłam że się trzęsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj przeglad samochodu:O Jestem ciekawa jak na rolki wjade haha:D Pozdrawiamy i sciskamy mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaa!!!!!udało mi sie wejść na topik... mam matrix z kompem... To dobrze,że Alunia niema już zapalenia pęcherza.. to uciążliwe.. U mnie ok. .. Isiaa... musiasz mu zastosować karę,która go najbardziej dotknie, zaboli.. i nie mówię o laniu... chociaż potrzebna i ręka... ale zakaż mu robić coś co lubi robić.. Pozdrawiam wszystkich.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej:) Podpisuję listę:) Duszkasku,schowana już gitara(3 ledwie z muzyki)założone hasło na kompa.Już nie wiem co więcej zrobić.A koniec roku tuż tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×