Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

halo halo pojawiam sie i znikam, ale o was pamiętam. Alicja rośnie na śliczna Młoda Damę :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,juz wszystko pozałatwiane:) Witam. Remont w koncu skonczony:O łóżeczko na dzidzi czeka:D A Alicja no to rosnie ,i rzeczywiscie jest bardzo ładna:D i dzielna. Zycze dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dzisiaj na rehabilitacje jedziemy ,a mój wnuk jutro juz bedzie w domku:) Milego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszek w domu:D wszyscy sie ciesza,a mnie jako babci przypadł zaszczyt pierwszej kapieli:) Alicja piszczy , smieje sie i płaczez radosci. Pozdrawiamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Mały spał cała noc. Jz do szkoły dzisiaj na 12-ta. Alicja zaraz ćwiczyc idzie. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrej nocy:) Ja padam. Egzamin z polskiego dzisiaj miałam- poszło dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Trocha tu pustawo, ale co tam ja jestem:D Życze miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Dawno mnie nie było :( Nawet nie wiem co się u Was dzieje... fajnie, że chociaż fotki dostałam :D GRATULACJE dla świeżo upieczonych Babci i Cioci :D No i oczywiście dla szcęśliwych Rodziców tego słodkiego Maleństwa :) :) Alunia też już strasznie wyrosła :D Kurcze, teraz mam neta w pracy, to postaram się co jakiś czas zajrzeć :) Pozdrawiam i przesyłam uściski i całuski - Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... musiałam profil zmienić - widać, że dawno nie pisałam :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aju napisz mi na gg numer tel. bo nie moogę znaleźć, przepraszam, wczoraj byliśmy w spodku, nie miałam jak do ciebie zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dopiero co pisałam , ze pusto a tu prosze jak miło:D Dziekuje. maluszek grzeczny , ja go kąpię:D I dziekuje za gratulacje:) Alicja juz śpi. ❤️ życze dobrej nocy i zagladajcie, zagladajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłysmy z Alicja na przedstawieniu zorganizowanym przez Bytomskie szkoły na rzecz osób niepełnosprawnych:) Dzieci zbierały pieniazki dla swoich chorych kolegów i kolezanek❤️ Było pieknie i wszyscy wzruszeni. Zyczymy dobrej nocy. A na stronie startowej Fundacji \"Zdązyc z Pomocą\" Mozna juz przeczytac o turnusie Alicji w Warszawie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Aja... gratuluję wnuka.:) Niemam na nic jakoś czasu wiec nawet nie wchodze. podczytuję czasem bo e-maile na pocztę przychodzą. ja na dietce. Dzieciaki wciaż mi chorują a kasy wciąż brak...ech.,.i nic pozatym. Cieszę sie,ze u was coraz lepiej. buźka dla cioci Ali.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Duszku:) Jak miło , ze zajrzałaś. Ja sie ucze, ćwicze i nie odchudzam sie juz:) Szkoda zycia na diety. Pozdrawiamy Cie ciepło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Alicja w szkole , a ja sie zabieram do pracy:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) To znowu my. Poranek piekny, chce sie zyc:D Miłego Dnia zyczymy wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej i spokojnej nocy:) dzisiaj Ciocia Alicja opiekowała sie Bratankiem:) Była zachwycona. My tez. Ja napisałam prace z chemii:O Ufff jakos poszło. A w niedziele egzamin z angielskiego łoj, łoj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×