Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Witaj aja... 👄całuski dla Ali a dla Ciebie kachana wiele siły!! To smutne że tak wiele dzieci choruje... :(:(:(Ale trzeba mieć nadzieje i z wszystkich sił się starać.. 🌻 Dla Ciebie też całuski honoratab.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 witajcie kochane dziewczynki... gratuluję prawka, ja ciągle nie mogę się zmobilizować... :D aja jesteś super babko... dasz radę. Ja wszyskim znajomym i nie.... podesłałam twój link o koncie dla Alutki... po znajomych firmach też porozwieszałm , mam nadzieje że to przyniesie jakiś efekt.... całuski .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla Alusi, męża podatek juz kończe liczyć,to jeden przelew wyślę jeszcze w tym tygodniu,mój i brata jak tylko będziemy mieli podstawe do wyliczenia. Pozdrowienia dla syna, twoich rodziców i Ciebie Aju.🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co teraz wszystko czytałam- i czuje sie tak jakby mi powietrza brakowało. Zawsze złe rzeczy słyszałam o internecie:( a okazuje sie , ze sa tu wspaniali ludzie. Alicja cieszy sie bardzo, bo wszystko jej czytam. Do mamy Michałka- jestes Aniołem. Wiem , ze porazenie ma różne formy- Moja Alicja dzieki Bogu ma kontakt ze swiatem. Twój syn na swój sposób napewno tez- wiem to , bo znam takie dzieci. Wszystkie sa kochane-mówia na nie (moja ALicje tez) Muminki:) Dziekuje z calego serca.❤️ Był brat i wykapalismy tate- brat go obciał, bo chciał. na golenie nie miał juz siły:( Załatwiłam co miałam- prawo jazdy do odbioru za tydzień w piatek. Dofinansowanie z pefronu- nie wiem czy w tym półroczu, bo wpierw dzieci co nie były nigdy na turnusie, potem co były kilka lat temu , a na koncu te co w zeszłym roku. Dlatego tak potrzebne sa te Fundacje. Maja dac na jeden wyjazd i to 1\\2 kwoty i jeszcze nie wiadomo kiedy. I jaktu dbac o rehabilitacje bez Fundacji. Pozdrawiam Was wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halutek
Witaj aja33 jak czytam te wszystkie posty to aż łzy pchają się same i serce się ściska .Kobieto jesteś wielka i chylę czoła ,chore dziecko , chory ojciec ale trzeba mieć nadzieję zawsze . mój syn urodził się z niedotlenieniem okołporodowym był w bardzo ciężkim stanie ,lekaże niedawali mu szans cytuję "jeśli pani syn przeżyje pierwsze godziny to itak będzie miał porażenie mózgowe ", niespłam nie jadłam tylko się modliłam .Mały ma dziś 5 latek i niezle rozrabia ,rechabilitacja i rechabilitacja sprawiły że po niedotlenieniu niema śladu ,więc wierz dziewczyno bo WIARA CZYNI CUDA ,wierz w dobrych ludzi bo tacy jeszcze są .jasteś silą kobietą a przedewszystkim masz wspaniałego syna ,który ci pomaga co się nistety żadko już zdaża. ja również wam pomogę ile będę mogła ,sama mam trójkę dzieci a utrzymać taką mafię to nielada sztuka.Pozdrawiam bardzo gorąco ciebie twoją rodzinę a szczególnie twojego syna fantastyczny chłopak.Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w śnieżny poranek- Dzisiaj w domku siedze z Alicja i Tatusiem:) Mała miała jechac do teatru, ale ze prawo jazdy jeszcze w kieszeni nie mam wiec została w domku. Tramwajami jechac to masakra i jeszcze ten snieg. Dziekuje za dobre słowa. I naprawde ja nie robie nic wielkiego- poprostu chce walczyc o życie swojej corki. Tym bardziej , ze wiem iz ma szanse:) Kazda matka zrobiłaby tak samo- tak mysle. Tato przespał dzisiaj cala noc. Modliłam sie z nim wieczorem i prosiłam o spokojny sen. Bóg mnie wysłuchał. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po ćwiczeniach z Alicja:) Wczoraj w szkole na rehabilitacji wzieła ja pani na chodzik. I była tak zachwycona , bo skrzyzowały jej sie nogi tylko dwa razy:) A Alicja bardzo sie denerwuje jak sie jej nogi mieszaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja to bardzo dzielna dziewczyna i wszystkie tutaj wierzymy że da rade!! ❤️ Jej wielkim szczęściem jest to że ma taką mamę i takiego brata jak WY..🌻Oraz Waszym szczęściem jest ALA..Ona nam pokazuje jak można walczyć i że nie ma rzeczy niemożliwych.. Całuję wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aja,Alicka i inni:)Aja,w sobotę byłam na imprezie u kumpla malarza.Maluje obrazy nie pokoje:)Namówiłam go zeby popytał swoich kumpli artystów żeby dali choć po małym obrazeczku.Jak coś się dowie to da mi znać.I jak coś zdobędzie to mój syn wystawi na allegro (ja nie umiem:D)i co uda się zebrać to wpłacimy na kont Alicki:)(Alicka pisze bo mam koleżankę i zawsze tak do niej mówię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiaaaaaa- serce :) dzieki. Ja czekam na odpowiedz z fundacji dalej. Ale moze i taki sposób jest lepszy:) Jak bym sama to miała robic wszystko to chyba bym padła:) A do Alicji mowia jak komu pasuje:D- Alutka , Alicka, ALa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestesmy po obiedzie:) Tata nic nie jadl:( Dzisiaj wczesnie spac, bo jutro Alicja do szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika- na to konto, które podane jest nizej w mojej stopce i dopisac imie i nazwisko dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kolaga-malarz napisał mi smsa że ma sporadyczny kontakt ze swoimi kumplami ale że pamieta i bedzie rozdzwaniał bo to szczytny cel:)Napisał ze jes jak najbardziej za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiaaaaaa- to sie ciesze- tylko to ksiegowanie tak długo trwa:) Zrobiłam sobie znaczek na dworze. Sasiad zrobił blaszke z dziurka.Ja pomalowałam na biało spreyem i potem czarna farba namalowałam wózek i znaczek juz wisi , bo słupek stał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:D Alicja w szkole. Juz pojechała. Samochód przyjeżdza po nia przed siódma. Mnie czeka ciezki dzień. :( Tata ma taki stan , ze nie mozna mu nic powiedziec. I zapomina rozne rzeczy. Na wszystkich krzyczy - nawet na kota. Cóż zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja - 🌻 i tobie miłego dnia i duzo sił jak ktoś coś wystawia dla Ali na allegro to podrzucajcie tutaj linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_MAMA_ :) napewno przeczytaja dziewczyny i jak cos to beda wklejały:D . Buziaki. Przy tacie mama siedzi i rozmawia z nim. Z tego co słysze - to boli go juz wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechała Alicja ze szkoly i szczesliwa:) Znowu zaliczyła chodzik:D i tak dobrze jej szło , ze pani brawo bila- tak sie cieszy ja tez zreszta:) Teraz je obiad,a lekcji ma tyle ,z e do wieczora posiedzimy chyba:O Wierze , ze mi sie uda postawic ja na nogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja , ale mam wiesci- postanowilam sprawdzic sobie subkonto Alicji.......i sa pierwsze pieniadze:D to ksiegowanie trwało trzy tygodnie , bo pieniadze wpłacone 8-stycznia. Ale co tam :D Tak sie ciesze i dziekujemy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze , ze Alicja coraz lepiej liczy:) Paluszki lewej reki ciezko jej otworzyc , ale radzi sobie jak moze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjawiam się listę podpisać i przesłać całuski dla Was :) Widzę że Alusia coraz większe postępy robi... tak trzymać!!🌼Wszystko się uda tylko na wszystko potrzeba czasu...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:D Liste podpisac trzeba haha. Bo tu pisze inne rzeczy niz tam:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Usta rozchylam-buziaki przesyłam.👄 zaraz powklejam linki moich aukcji,tych,które są na rzecz Alusi. Już 3 rzeczy sprzedane i pieniążki wpłacone.araz wracam z linkami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Ponieważ na razie na aukcjii mam tylko swoje rzeczy czyli wszystkie dla Ali,wklejam główny link.A o nowych aukcjach będę informować,bo zdarza się,że wystawiam też czyjeś rzeczy... Alunia,będzie dobrze..!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×