Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Gość Spaceruje po topikach
Gratuluje prawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć aja33
🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniosę
:D Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aja33 i na mnie możesz liczyć z 1% a może i coś więcej się uda.. :) czytałam wszyściutko od początku.. mam nadzie że nie będziesz mieć nic przeciwko jak i ja roześle maile po znajomych.. wielu prowadzi działalność na allegro i miejmy nadzieje że można na nich liczyć. pozdrawiam cieplusio 🌻 całuski dla Alusi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko:D- nie mam wiele czasu , ale zagladam. Tato lezy i trzeba przy nim tez robic.Wiec jestem na pelnych obrotach od 5:15 rano. Uffff. Dziekuje wszystkim za to , ze wpadaja tutaj:D Mgielka i Tobie tez , za wsparcie🌼 to od Alicji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Pogoda okropna- wieje, sypie i zimni jak nie wiem co:( Alicja chce do kościółka jutro, ale posiedzimy w domku- prawko jest , ale jeszcze w urzedzie:) hmmm- trzeba poczekac.:D Miłego dnia życze. Napisałam e-meila do fundacji z pytaniem o aukcje na allegro- czy to pozwolenie na zbiorki publiczne juz maja i jak długo czeka sie na zaksiegowanie wpłat na subkoncie Alicji- tak zebym mogła sprawdzic sobie sama:) 🌼 Czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegro - bardzo dobry pomysł ! wiele fundacji zbiera tam fundusze, ale musisz mieć cos materialnego do sprzedania, bo juz wiele takich aukcji niestety wycofali powodzenia !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_MAMA_ - wiem , ze potrzebne jest duzo rzeczy materialnych:) , ale wiem tez , ze znam (nie osobiscie) WSPANIAłE KOBIETY I MOGE LICZYC NA ICH POMOC:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie :) ja tez jak mam jakis problem to od razu znajduje sie ktoś kto nie ma z tym problemów i mnie uczy albo robi to za mnie, jak ten szblon na mojej aukcji :) mam nadzieję że do ciebie też będą sie zgłaszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_MAMA_- jak wspaniali musza byc ludzie , którzy tam pracuja:) I wierze , ze tutaj tez Tacy sa. Przykre jest to , ze nie da sie wszystkim pomóc. Ja tak sobie mysle , ze gdybym miała kupe pieniedzy to dla mnie tylko na mały parterowy domek dla ALi , jakies autko zeby ja wozic i na leczenie jej - a reszte rozdam co do grosza - byleby pomóc dzieciom. Tak bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja. Tata w domu, prawko zrobione,to i córa wyzdrowieje. Ja wierzę. Jestem pewna, całuski..👄👄👄 Alunia,...jesteś silną i wspaniałą dziewczynką i zanim się obejrzysz;będziesz zdrową i w pełni sprawną kobietką. A jak już będziesz się szykować na dyskotekę,- to wspomnij sobie słowa ,,ciotki duszkaska,,🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka Duszkasek-:) przeczytałam Alicji wszystko. Bardzo lubi jak jej czytam:) Tez przesyła Ci buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33 - jak ja cię rozumiem 🌻 jak tylko zeskanuje zdjecia dzieci z misji, ktorym udało mi się wysłać maszynkę do waty cukrowej dzieki pomocy wielu ludzi to prześle dla twojej córeczki :) na pewno szeroko się uśmiechnie powiedz jej ze o niej myślę, pomodlę się dzisiaj za nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoc. na nic nie mam czasu . Z moim tata jest coraz gorzej:( Tak bardzo go boli, a ja sie modle do Pana . jesli juz musi odejsc - to zeby nie bolało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- cała noc nie przespana:( Jestem padnieta. Czekam na mame ,która pojechała do lekarza. Potem ja mam urzedowe sprawy do załatwiania i musze jechac. Bede załatwiała dofinansowanie z pefronu na turnus dla Alicji. Boże jak na tate patrze to łzy mi same leca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na dodatek ukradli mi znaczek , który miałam na paliku obok koperty pod oknem. Normalnie ktos go urwał- znak z wózkem inwalidzkim..... wczoraj o osiemnastej jeszcze był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33 - trzymaj się !!! jestem z tobą! po nocy zawsze przychodzi dzień 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja - buziaki dla Aluni i uściski dla Taty, żeby się trzymał... No i dla Cibie i Mamy - bo obie jesteście dzielne 🌻 🌻 🌻 🌻Zapomniałabym o Synu ;) 🌻 Trzymaj się - jesteśmy z Wami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoratab
Witam serdecznie wszystkich i jestem z calym sercem ze wszystkimi mamami ktore maja chore dzieci ja rowniez mam syna z porazeniem mozgowym moj MIchal we wrzesniu 29.32006 roku skonczyl 20 lat nie chodzi nie mowi nie zglasza potrzeb fizjologicznych je tylko butelka poniewaz urodzil sie z niewyksztalconym odruchem gryzienia nie umiem zrobic stronki www poswieconej mojemu MIchasiowi taka ze mnie internautka co cuz nie kazdemu dane .Jestem z wami calym sercem buziaczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja.trzymaj się. Ja skarbie sprzedałam kolejną rzecz i dzisiaj albo jutro powinne być pieniążki-popłyną do Ali-napiszę jak wpłace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honoratab. my też jesteśmy z tobą.może jescze stanie się cód i twemu dziecku bozia pomoże.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoratab
Dzuszkasek Bardzo dziekuje za cieple mile slowa milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili29
Podnoszę i życzę dużo siły i zdrowia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×