Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margolcia_22onet.eu

ślub w tym roku!!! zobacz!!!

Polecane posty

Gość platinet
Hej! Przyklejam się i ja do Was ;) Mój ślub 26.05.2006 - zaręczyłam się w listopadzie. Nie mam przed sobą tyle czasu co niektóre dziewczyny na organizację, ale mam nadzieję, żę dam radę. Czy Wy długo czekałyście od ślubu do zaręczyn czy tylko ja się tak pospieszłam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc my zareczylismy sie w pazdzierniku a slub w czerwcu doszlismy do wniosku ze nie ma na co czekac skoro wiemy ze chcemy byc razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platinet
Na ile przed ślubem wybieracie się po sukienkę? Ja na razie rozglądam się w necie i zostawiam sobie suknię na luty. Kiedy czytam, że niektóre dziewczyny mają suknię już rok lub pół przed ślubem to mnie lekka panika ogarnia ze się nie wyrobie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta dycha to na co...
w sylwestra zaplacisz wiecej za zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam powiedzieć 3 miesiące mi zostały? Dziewczęta nie panikujmy! Jeśli chce się szytą suknię- z pewnością 3 miesiące przed to wystarcza A poza tym, jak się kupi sukienkę duzo,dużo wcześniej to przed ślubem może być albo za duża, albo za mała...Raczej to pierwsze, bo stres,tudzież dietka wysmukla nasze sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakc
czecho mam termin na 04,08,2007 mam już sale 130 zł za osobę w tym ciasto, tort ustrojenie sali. jutro jadę posłuchać orkiestry, na nauki czas znajdziemy w marcu a puzniej sukienka. liczyłam cały koszt wesela jednodniowego wraz z ubraniami- na 90 osób 20 tysięcy...ślub na śląsku bielsko biała w restauracji. Jak myślicie to dużo????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 tysięcy na 90 osób to raczej taka normalna kwota tak mi sie wydaje!!! chociaż pewnie pogłoby wyjść taniej!!! ale kazdy robi takie wesele na jakie go stać!!!! :) pozdrawiam!!! kaaaaaaaaaa odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładna kwota kosztów całości wyjdzie przy konkretnych zamówieniach, zakupach.... a często niestety bywa tak, że przekracza się kwoty, które wcześniej się wyliczyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec..nie bedzie slubu w sylwka. Orkiestry taka kase chca ze glowa mala. Postanowilismy wiec przelozyc na wrzesien lub poczatek pazdziernika. W tym celu bylismy w 3 salach. W tej o ktorej mowilam nie ma terminow i jest za drogo. W drugiej jest ok ale to sala oddalona od miejsca slubu o kilka km co sie wiaze z kosztami znow. Tam miejsce mieli na 29.09 co by nam pasilo. Cena z poprawinami 140zl.Noclegi po 35zl. No i trzeci lokal. W naszym miescie.- to na plus. Lokal moze byc. Cena 120zl z poprawinami i mozna wszystko co sie chce sie dogadac. Gosciu bezproblemowy. Nocleg 30zl za osobe. Do konca tyg mamy podjac decyzje. Eh..zal mi troche tego sylwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cena noclegu rzeczywiscie niewygorowana. To nie jest restauracja ale taki dom weselny tam tylko wesela sa. W sumie dosc ladny.Ale czy my zdazymy wszystko zalatwic?Jak myslicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno zdazycie My bierzemy slub w czerwcu i mamy zamiar sie wyrobic wystarczy tylko sie zmobilizowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej laski doloncze do nas do tematu jak u was trwaja przygotowania do slubu 2007 po co tworzyc 1000 tematow atam mamy fajna paczke...zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
Hej dziewczyny ja tez mam slub w tym roku w pażdzierniku i uwazam ze limuzyna to fajna sprawa ale rzeczywiście jest droga ale raz w zyciu ma się wesele i warto na to wydać pieniążki ja płące w kielach po 110zł od osoby paozdrowienia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakc
Cześć!!! właśnie przyjechałam z wesela,byłam tam posłuchać orkiestry. nawet w miarę grali,lecz troszkę za spokojnie jak na moje oczekiwania. podpisalismy z nimi umowe wstepna z zaliczką,ale i tak dalej szukam jakiejś innej jeszcze. wiec może wy macie jakieś namiary na zespoły ??? szukam zespołu 4-5 osób z okolic Bielska - białej, jakbyście miały to proszę o numery lub strony internetowe. Dzięki pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakc
kaciczek myślę że limuzyna fajna rzecz, lecz obawiam się że do mnie pod dom byłby problem dojechać. Ja osobiście chciałabym pojechać jakimś zabytkowym samochodem,mam już parę namiarów na wynajem takiego samochodu, muszę się zmobilizować i zalatwić to w tym tygodniu damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z ta limuzyna to rzecz gustu. Mnie sie niie podoba. Generalnie nie przywiazuje wagi do slubnego pojazdu. Byleby jakos wygladalo. A z decyzja co do sali dalej mamy prblem. Ta w naszym miescie to taka sala weselna zadna restauracja wiec wglad jak na nasz gust troche wiejski. Ta druga jest problemem ze wzg. logistycznych. Nie wiem sama. Zresygnowalam z sylwka zrezygnowalam z wymarzonej sali. Ten slub coraz mnie wymarzony staje sie. Byleby narzeczony zostal ten wymarzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niebieska sukienka.... nie martw sie ja tez juz sie przekonalam ze organizacja wesela to sztuka kompromisu my tez chcielismy miec slub 23.06 bo to dla Nas wazna data ale jak sie okazalo jest tylko jeden wolny termin i to niedziela..... wiec wzielismy dlugo by jeszcze wymieniac... ale najwazniejsze to cieszyc sie z drobiazgow i we wszystkim doszukiwac sie dobrej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minisia dziekuje za dobre slowo. W koncu to tylko slub.I tak bedzie fajnie. Msze sie tylko pryzwyczaic do mysli ze wychodze za maz:) Moze to dziwnie zabrzmiec w kontekscie naszego 6 letniego zwiazku ale wszystko nagle zaczelo sie dziac tak szybko. Zareczyny w grudniu i planowany slub na grudzien a tu od dzisiaj nagle termin sie przesunal o 3 mc-e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to jest u Nas slubu nie bylo w planach jeszcze przez kilka dobrych lat ale jakos tak wyszlo wszystko tak na leb na szyje zalatwiamy bo oboje jestesmy zagranica i jak siade czasami na kafeterii i czytam ze dziewczyny maja slub np. w pazdzierniku i maja juz wszytsko zalatwione to rozpacz mnie ogarnia ale potem mysle co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolciu- z tego co wycztalam to pochodzisz z JAWORZNA (kaaaaaa rowniez:P) , ja tez -wiec jest nas juz 3. Mysle ze latwiej jest sie wymiania informacjami jak sie mieszka w tym samym miescie czy tam regione. A mam pytanie odnosnie kamerzysty i fotografa, dziewczyny z Jaworzna macie jzu kogos poleconego lub sprawdzonego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie do wszytkich: czy na weselu serwuje sie PIWO jezeli jest na stole wodka i wino???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakc
Myślę że piwo to raczej na drugi dzień, na poprawiny. bo tak wódka wino piwo i imprezy bliski koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, :) my zdecydowlismy się gł. na wódkę, chociaż planujemy \"zrobić\" barek z innymi trunkami typu koniak, brandy gin itp. i oczywiście wina białe, czerwone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Nas podroz poslubna jest palnowana ale na czas blizej nieokreslony ( nie dostaniemy tyle wolnego w pracy). Chcielibysmy pojechac do Egiptu albo na Chorwacje tak na tydziena zobaczymy co z tego wyjdzie... Mam tez pytanie czy planujecie prosic kogos do pelnienia roli starosty i starosciny bo ja juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis wpadlismy na ten pomysl i chyba tez wybierzemy chorwacje. Myslimy jeszcze o bulgarii lub tunezji. Wybacz moja ignorancje ale kto to jest starosta (w sensie wesela oczywiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia co to za funkcja ale ostatnio znajomi zapytali mnie kogo biore za staroste i staroscine myslalam ze od Was sie czegos dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×