Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margolcia_22onet.eu

ślub w tym roku!!! zobacz!!!

Polecane posty

kaaaaaaa a powiedz mi prosze co oni tam chca. Czy zadaja jakies prywatne pytania? Bo slyszalam ze ksiadz potrafi zapytac czy sie sypia razem. My mieszkamy razem i chcielibysmy uniknac jakichs problemow i zbednych roznow umoralniajacych. Wiec jakis mogla mi powiedziec jak takie spotkania wgladaja bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
NIEBIESKA SUKIENKA - TO WSZYSKO ZALEŻY JAKIEGO MASZ KSIĘDZA W PARAFI MY MAMY AKURAT BARDZO FAJNEGO CHODZIMY ŻADKO DO KOŚCIOŁA ALE MIMO WSZYSKO ŚMIAŁ SIĘ DO NAS PRZEZ CAŁY CZAS ŻARTOWAŁ NIE BYLO ZADNYCH KREPUJĄCYCH PRYWATNYCH PYTAŃ TAK WIEC SPOKO ALE WSZYSKO ZALEŻY OD KSIĘDZA PEWNIE NIE JEDNA DZIEWCZYNA MIAŁA CAŁKIEM INNE DOŚWIADCZENIE OWSZEM ZAPYTAŁ NAS CZY MIESZKAMY RAZEM MY POWIEDZIELIŚMY ZE NIE ALE TAKA JEST PRAWDA ZE BARDZO CZĘSTO U MNIE NOCUJE CO OCZYWIŚCIE PRZEMILCZELIŚMY DALATEGO MOŻECIE TO PRZEMILCZEĆ BO NIBY SKĄD BEDZIE WIEDZIAŁ ZE JEST INACZEJ (CHYBA ZE W DOWODZIE OSOBISTYM MACIE JUŻ WSPÓLNY ADRES- BO BEDZIECIE MUSIELI DO WYPEŁNIENIA ANKIETY PRZEDŚLUBNEJ POKAZAĆ DOWOD OSOBISTY DO WGLĄDU ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA RELIGI Z SZKOŁY ŚREDNIEJ I KSERO TYCH ŚWIADECTW DAL KSIĘDZA) JAK MASZ JESZCZE JAKIES PYTANIA TO PISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kaaaaaaaa odnosnie mojej sali. Tak to jest miejsce, ktore bylo odanwiane jakos 2 lata temu. W srodku wstroj jest elegancki. Wesela odbedzie sie na górze bo tam jest duza sala , ale masz racje 120 osob by bylo ciezko pomiescic (wlasciciele powiedzieli by ci ze ok ale bylo by bardzo ciasno!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
WIEM COŚ NA TEN TEMAT JAK BYŁAM OGLĄDAĆ SALE W KTOREJ MIEŚCI SIE OK 80 OSÓB WŁAŚCICIELKA WMAWIAŁA MIZE BEZ PROBLEMU WEJDZIE 120 I BEDZIE JESZCZE LUŹNO TRZEBA MOCNO ZWRACA Ć UWAGE NA TO CO MÓWIĄ DLA MNIE TO JEST BEZ SENSU LEPIEJ POWIEDZIEĆ PRAWDE NIŻ DOPROWADZAĆ DO SUTUACJI ZBY KLIENT BYŁ NIEZADOWOLONY BO WIADOMO JAK KTOŚ JEST NIEZADOWOLONY TO NIE BEDZIE POLECAŁ DALEJ TEJ SALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po kolendzie. Normalnie szok. Ksiadz zadawal pytania typu za co ja kochasz i jak jej to okazujesz ale to nic. Niestety potem probujac cos tam wytlumaczyc ponioslo go i zaczal gadac o wkladaniu czlonka na 3 sekundy i ze komus sie wydaje ze to milosc. No masakra. Koles ludzi nie zna a z takimi tekstami wylatuje. Narzeczony jest wsciekly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po kolendzie. Normalnie szok. Ksiadz zadawal pytania typu za co ja kochasz i jak jej to okazujesz ale to nic. Niestety potem probujac cos tam wytlumaczyc ponioslo go i zaczal gadac o wkladaniu czlonka na 3 sekundy i ze komus sie wydaje ze to milosc. No masakra. Koles ludzi nie zna a z takimi tekstami wylatuje. Narzeczony jest wsciekly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po kolendzie. Normalnie szok. Ksiadz zadawal pytania typu za co ja kochasz i jak jej to okazujesz ale to nic. Niestety potem probujac cos tam wytlumaczyc ponioslo go i zaczal gadac o wkladaniu czlonka na 3 sekundy i ze komus sie wydaje ze to milosc. No masakra. Koles ludzi nie zna a z takimi tekstami wylatuje. Narzeczony jest wsciekly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
no to masz pecha mnie nie spotkało nic podobnego nie gadał znami wogule na takie tematy i nie zadawał pytań typu czy go kochasz i dlaczego współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze sorry za wklejenie postu 3 razy. No mielismy pecha. Trudno taki ksiadz ze musi swoje powiedziec. W sumie mozna bylo sie tego spodziewac. Teraz mamy juz to z glowy. Kolejna sprawa. Wczoraj rozmawialismy z orkiestra. Chcemy zeby grala tez na poprawinach (tesciowa cos tylko mowi ze pierwsze slyszy zeby na poprawinach orkiestra byla). Polecono nam jedna orkiestre ktora grala we wrzesniu u znajomych za 1500zl z poprawinami a teraz mi ten facet wyskoczyl z cena 2500zl! Oczywiscie go sytalam o ten nagly skok ceny a on mi na to ze mieli spotkanie kapel z wojewodztwa i stwierdzili ze za malo biora. Wiec mu powiedzialam ze poprostu sobie wywindowali ceny a on zaczal sie smiac. Co mial zreszta powiedziec skoro taka prawda. Normalnie wyjde z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny chcialam sie was zapytać ile planujecie wydać na strojenie sali i jakie mniej więcej ceny są fotografa i kamerzysty?? bo ja jak byłam wczoraj załatwiać właśnie te usługi to aż się zdziwiłam że aż tyle to może kosztować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie przystarajamy sali uzgodnilismy wszystko z właścicielami i oni sie tym zajmują, co do kamerysty to płacimy 1200,-zł, fotograf 1.800,-zł margolcia ceny są bardzo zróżnicowane i okazuje się że nie zawsze drogo oznacza dobrze np. nasz pan kamerzysta jest jednym z tańszych. jednak zdecydowanie najbardziej nam odpowiadał. Przede wszystkim proponuję abyście poogladali w jaki sposób kręci. okazuje się się że różnie to bywa. na jednym z filmów który ogladaliśmy w kosciele Pan skupił sie tylko i wyłacznie na księdzu odprawiającym mszę.. i tak przez 20 min ceremoni na wizji znajdował się tylko ksiądz, to jeden z wielu przykładów - dlatego najlepiej znalleźć kilku fotografów, kamerzystów.. Po przejrzeniu kilku różnych albumów slubnych i obejrzeniu kilku krótkich filmów łatwiej jest sprecyzować własne oczekiwania - a dopiero wtedy można podjąć waściwą decyzję. trochę sie rozpisałam - ale to dlatego że my poszukiwalismy kamerzysty 3 m-ce i kiedy juz prawie zrezygnowaliśmy z takiej usługi znaleźliśmy kogoś :) życzę udanych poszukiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie inny zespol. Wlasciciel sali powiedzial nam ze mamy uwazac z zespolem bo wiekszosc chleje na wesleach. Polecono nam jeden fajny. Sluchalismy ich i sa super. Biora 2200zl. A co do dekoracji sali-mamy wliczona w cene. Za osobe okolo 130zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
NIEBIESKA SUKIENKA - JA ORKIESTRE ZAMAWIAŁAM W ZESZŁYM ROKU I MAM NA UMOWIE NAPISANĘILE ZAPŁACE ZA GRANIE A ILE ZA KAŻDĄ NADGODZINE DLATEGO JESTEM SPOKOJNA ALE Z TEGO CO WIEM TO OD TEGO ROKU SIĘ PODNIEŚLI TAK WIĘC CHYBA WIĘKSZOŚĆ ZESPOŁÓW TAK ZROBIŁO DEKORACJE SALI MAM WLICZONĄ W CENĘ TAK WIĘC NIE MUSZĘ SIĘ TYM ZAJMOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolciu co do kamerzysty to posiadam plytke demo od pana z Chrzanowa bierze 800 zl (ma tez strone www). Narzeczony dzwonil do paru kamerzystow z Jaworzna i ceny sa podobne 800, 850 zl, tyle ze nie dysponuja strona www a filmik ich mozna odgadnac u nich w domu. a fotografa jeszcze nie wybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
Hej dziewczyny jak tam już wystko załatwione czy w trakcie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni82 jakbys mogła to podaj mi namiary na tego kamerzystę. będę wdzięczna!!! a napiszcie mi dziewczyny myślałysie juz jaką piosenkę będziecie miały na pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
ja się ciągle zastanawiam nad uniatowskim "kocham cię" co o tym sądzicioe i co wy wybrałyście na ten pierwszy taniec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez zastanawiam sie nad Uniatowskim \"kocham cie\" albo \"prócz ciebie nic\" Kayah, albo \"Zawsze tam gdzie ty\" Margolciu kamerzysta moj ma stronke: www.talik-tv.pl tam wszytko pisze i nawet sa przykladowe fragmenty nagrań do pobrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
dziewczyny z jaworzna kupiłyśćie już wódke? jak tak to gdzie i za ile bo ja bylam dziś zapytać się w tej hurtowni na dąbrowie narodowej ale ceny po upuście prawie takie same jak w sklepie może macie gdzieś jakiś dobry namiar to dajcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wodki w Jaworznie to jeszcze sie nie oriwentowalam, ale kolezanka zaopatrywala sie w hurtowni w Chrzanowie. Myslam tez aby rozejrzec sie w Makro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny! ja zasięgnełam informacji tu i tam i jest taka fajna hurtownia alkoholi w katowicach \"alti\" sie nazywa i tam są fajne promocje ostatnio była wódka wyborowa 0,7 + coca cola za 19,00 więc wydaje mi się że sie opłacało kupić! często tam są promocje! warto zaglądać! a co do pierwszego tańca to mam kilka opcji: universe-:tyle chciałbym ci dać magda famme- rozmowa z aniołem kancelaria-zabiorę cie właśnie tam są poprostu piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
Hej Margolcia_22onet.eu a nie myslałas o Mietek szczesniak " Całe zycie czekam na ciebie" tez jest super piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
margolcia a gdzie ta hurtownia w katowicahc ? w jakiej dzielnicy katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.alti.com.pl wejdź na oddziały i tam znajdziesz katowice. muszę przesłuchać tą piosenkę: Mietek szczesniak \" Całe zycie czekam na ciebie\" bo chyba jej jeszcze nie słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margocia_22onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margocia_22onet.eu
witam ponownie :) właśnie załatwiłam sobie wideofimowanie i zdjęcia na wesele cięko było bo obdzwoniłam chyba pół śląska ale udało się! nawet tanio mnie to wyniesie bo razem 1000 zł. wydaje mi się że to okazja! a co myślicie o dj-u na wesele? ja właśnie takiego będę mieć jest naprawdę fajny i nie drogo bierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×