Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycjaaaaaaaaaaa

Dlaczego tyle kobiet jest dziewicami?

Polecane posty

Gość milkChocolate
jestem poszukiwnym okazem... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facioooo
R2RO - to wspolczucia, ale tak wlasnie jest. Akceptuje sie warunki kobiet, chce sie dla nich jak najlepiej a potem dostajemy od nich kopa w dupe. Dlatego wlasnie od tego typu kobiet - dewotek trzeba uciekac jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a ja mysle ze to przez to jak sie traktuje kobiety \"nie-dziewice\" . jak szmaty,lafiryndy,dziwki,kurwy itd itp..bo \"dają\" nie wazne sa okolicznosci,kobieta zawsze \"sie puszcza\" albo \"daje\" to dziwne ze zadna z nas nie uprawia sexu:P zyjemy w takiej kulturze i tyle,dziewczyny za wszelka cene staraja sie szanowac,bo wstrzemiezliwosc traktowana jest jak szanowanie sie.dziewczyny wstydza sie swoich instynktow,swoich pragnien bo boja sie reakcji otoczenia. nie chca sie czuc gorsze. mamy wpojone w lebki ze dziewictwo jest dobre a nie-dziewictwo \"bee\" mysle ze wiara to tylko pretekst,przykrywka dla nietolerancji i zacofania spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facioooo
"A co ma wspolnego wiara w Boga do uprawiania seksu? Jak uprawiam seks, to jestem niewierzacy? " Nie, ale to zalezy w jakiego Boga wierzysz? Bo np. chrześcijanie czekają z seksem do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorada de alguien
mam pytanie do tych dziewczyn z problemami, że są jeszcze dziwicami, ile wy macie lat? I ile lat wg forumowiczów dziewczyna powinna mieć, zeby stracić dziewictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musi byc okreslony wiek? to cyba zalezy od sytuacji od czlowieka ja mialam 20 prawdziwy dinosaur patrzac na statystyki moich kolezanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjaaaaa
25 lat ladna bardzo niesmiala zakompleksiona male piersi fobia spoleczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja o rozpoczęciu współżycia dopiero po ślubie jest oznaką zacofania??? Jeśli tak, to ja chcę być zacofana:P I nic innym do tego! Swoją drogą tyle mówi się o wolności... Każda kobieta powinna ŚWIADOMIE decydować o tym kiedy straci dziewictwo, a nie ulegać \"trendom\" na wczesne \"rozdziewiczanie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce być zacofana. :) A swoją drogą to wszystko mozna odwrócić. Bo jak któraś nie jest dziewicą, to zaraz tu pisze, że ta co jest ,to zacofana. A ta co nie jest to ostatecznie może powiedziec, ze ta co nie jest, to sie puszcza. Więc nie gadajcie głupot, i nie komentujcie czyichś wypowiedzi, bo pytanie jest o powód, a te powody są rózne, także religijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facioooo
"do facioooo" - seks przed slubem to wymyslil Kosciol, nie Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facioooo
A skoro jestescie takie wierzace, to rozumiem, ze seks bedziecie uprawiac bez zabezpieczenia? Przeciez antykoncepcja jest zabrioniona. Jak sie na to zapatrujecie, jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcokrajowiec
Nie umiem bez miłośći a na miłośc jeszcze czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facioooo
Naprawde Was nie rozumiem. Skoro ludzie sie kochaja, to dlaczego nie maja uprawiac seksu? Co zmieni slub? NIC. A brac slub tylko dlatego, zeby zaczac uprawiac seks to glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJGŁUPSZY TOIC JAKI TU WIDZIA
ŁEM BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUEHEHEHEHEHE ile tyle ? To tak jakby zadać pytanie, czemu tyle kobiet ma20 lat, czemu tyle kobiet ma 75b w biuście. Przecież kobiety przestają być dziewicami, a na ich miejsce przychodzą dziewczynki, które stają się kobietami. Taki wpływ wypływ. DZIEWICE JEST CORAZ MNIEJ, I ŚREDNIA WIEKU ROZPOCZĘCIA WSPÓŁŻYCIA SIĘ RADYKALNIE OBNIŻA. A PÓŹNIEJ PŁACZ: CIĄŻA W WIEKU 16 LAT, CHOROBY, OPINIA CZĘSTO WŁAŚCIWA SZMATY. Dziewice to z reguły kobiety się szanujące i dlatego przez nas facetóew tak upragnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facioooo
I co ci chlopie po tym, ze bedziesz mial dziewice, jak i tak seksu z nia uprawiac nie bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJGŁUPSZY TOIC JAKI TU WIDZIA
pierdolnij się w łeb. Mam kobietę która była dziewicą, od 2óch lat uprawiam z nią najlepszy seks w moim życiu. Opierasz się na przykładach 2óch tutaj kobiet (mają wiarę - ich wola). Większość dziewic czeka na miłość, a jak tego nie jesteś w stanie pojąć - to o czym tu w ogóle prawisz??? A teksty, że one są z reguły brzydkie mnie rozpierniczają. Te brzydkie na dyskach dają dupy za piwo :O. Dziewice to kobiety o które trzeba się nieco postarać, ale każdy prawdziwy facet woli taką, niż jakąś cichodajkę, która nie tylko tobie będzie dawać ale i pół miastu :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko...
dajcie spokoj juz z tym tematem,sex jest dl ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJGŁUPSZY TOIC JAKI TU WIDZIA
poza tym , ile tu później rozpaczonych cichodajek, które jęczą i żałują, że nie zaczekały na tego, który został ich mężem. Prawda jest taka, że kobieta tylko raz ofiaruje się mężczyznie. A jak to zajebiście być tym, któremu się oddała, zaufała. Ale co wy ograniczeniu możecie o tym wiedzieć :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek24
Wszedzie ten seks, opanujcie sie bo mnie rozsadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facioooo....
Zmartwię cię, to Bóg wymyslił: seks, ślub, seks po slubie, i tak wymyslił cykl kobiecy, ze powstały metody naturalego planowania rodziny - aby planowac dzieci w małżeństwie. Ślubu się nie bierze, aby uprawiać seks, ale aby ślubować miłośc do grobowej deski. Ślub jest bozą pieczęcią nad ta decyzja dwojga ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nie spieszyłam
w porównaniu do moich koleżanek, które straciły dziewictwo w wieku 15-17 lat. Czekałam na miłość. Ale kiedy go poznałam, nie byłam jeszcze gotowa. Czekał na mnie 2 lata. Dziewictwo straciłam w wieku 21 lat z kochanym mężczyzną i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brać ślub dla sexu? Większej głupoty nie słyszałam:O Ślub jest przysięgą przed Bogiem, że będziemy aż do kresu swoich dni z ukochaną osobą, że przetrwamy razem nawet najgorsze dni... Niestety we współczesnym świecie ludzie zapominają o składanych przysięgach. Dominujące staje się dążenie za złudnymi przyjemnościami. Hedonistyczne postawy biorą górę... Przykre... Jak to napisał do facioooo....- są naturalne metody planowania rodziny! I nie mów mi, że nieskuteczne, bo moi rodzice je stosowali i mają dwoje planowanych dzieci:D Jak już kiedyś pisałam na jednym z topików: Dziewictwo jest jak róża: jeśli będziesz każdemu partnerowi po jednym płatku, to już nigdy Róża nie będzie taka jak na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być: \"jeśli będziesz każdemu partnerowi oddawać po jednym płatku, to już nigdy Róża nie będzie taka jak na początku...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facioooo....
letnia mgiełka...🖐️ A propo Naturalnych Metod Planowania Rodziny - dzisiaj już sa o wiele bardziej skuteczne niż za czasów naszych rodziców, bo nauka wszędzie idzie do przodu, także tu. Z tym, że ludzie nie chcą się ich uczuć, bo łatwiej jest brac i stosować np. tablety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny_facet
Ale wy glupoty wygadujecie. Kobiety, ktore wzbraniaja sie wiara nie wiedza co mowia. Bo tak naprawde gdyby mialy wspanialego faceta, ktory kocha i jest kochany to do wspolzycia doszloby napewno przed slubem. Tak na marginesie to katolicy sa zaklamani bo wieszkosc z nim uprawia sex, ktory jest przeciez grzechem, czyz nie? Ale jak pojda co tydzien do spowiedzi to jest dobrze. Czy nie widzicie ze cos tutaj jest nie tak? Pytanie do katoliczek. Chcecie czekac do slubu z sexem, tak? A czy wiecie ze masturbacja to grzech? To samogwałt wg. naszej religii. Jak sie na to zapatrujecie? Jestem bardzo ciekawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalala..............
tak tu sobie poczytalam i doszlam do wniosku , ze i wy mozecie sie rozczarowac nawet jesli sie okaze , ze np . taka dziewica co oddala sie swojemu kochanemu , temu jedynemu , moze tez dolaczyc do grona tych juz ""uzywanych"", bo nikt nie gwarantuje zwiazku do grobowej deski, to tak z wlasnego doswiadczenia chyba przegralam zycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facioooo....
do normalnego faceta... "Tak na marginesie to katolicy sa zaklamani bo wieszkosc z nim uprawia sex, ktory jest przeciez grzechem" Ło matko, nie odpowiadam za to co robią katolicy w wiekszości. Tak jak ty nie odpowiadasz za niekatolików. Podałam tu MOJĄ wersję a nie katlokiów w większości. "Pytanie do katoliczek. Chcecie czekac do slubu z sexem, tak? A czy wiecie ze masturbacja to grzech? To samogwałt wg. naszej religii. Jak sie na to zapatrujecie?" Mozna życ bez seksu i nie masturbować się. Nie jest to równoznaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×