Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margolcia_22onet.eu

20 kg mniej w pół roku czy to możliwe???? zobacz!!!

Polecane posty

No dziewczynki odzywac sie. ja zaczelam dzien od jajka na twadro i dwuch platów lososia, do tego dwa plasterki mozarelli Na obiad pewnie piers z kurczaka smazona na oliwie i salatka z papryki, ogorka, pomidora i fety a pozniej cos sie wymysli, jakis serek albo jogurt :) Nie wytrzymalam dzisiaj i sie zwazylam i jest 300 gram mniej :) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam od porannej kawki a teraz robie sobie kurczaka z warzywami:) Potem jeszcze jajko i troszku warzywek... I mam nadzieje że to koniec na dziś... Jeszcze 9 dni kpoenhadzkiej... A potem koktajle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie!!! u mnie narazie jest ciezko dlatego chyba ze jestem na urlopie i ciągle szukam czegoś do przegryzienia!!! dzisiaj zjadłam spagettii i czuję sie ztym źle ale chyba do końca dnia nie zjem juz nic!!! jutro ide do pracy więc może to mi pomoze w codziennej nudzie i juz nie będę myślała tak często o jedzeniu!!!! czekam teraz do wypałaty i zapisuje się na siłownię!!!! ale przyżekłam sobie zadnych słodyczy i obym wytrzymała!!! dzisiaj planuję z moim nkochanym troche poćwiczyć (jakieś brzuszki, rowerek) zawsze to jakieś zajęcie na nudę!!!! najlepsze jest to że ja sie odchudzam a mój kochany musi trochę przytyć!!!! szokoda ze nie umiem pływać!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Dietka niezle idzie. Zaraz zjem jakas kolacje. najlepsze jest to ze w ogole nie chodze glodna na tej diecie :) A teraz przeczytalam na jakims innym topiku ze dziewczyna na SB schudla 12 kg w ciagu dwoch miesiecy. WOW!!! Mam takie pytanie do Was? Co robicie zeby Wasza skora nie stracila jedrnosci po diecie? Jakies balsamy, konkretne cwiczenia, masaze, zabiegi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie kupilam eveline caly zestaw ten 3d ale jest mi strasznie zimno jak sie nim smaruje wiec go zuzyje latem. A teraz kupilam jakis silnie nawilzajacy balsami uzywam kiedy mam potrzebe. Tylko boje sie ze skora mi obwisnie jak duzo schudne i moze powinnam uzywac dwa razy dziennie albo przynajmniej raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) margolcia:) pyzata kasia:) ciunia:) Winogronka:) Daisy:) basia:) Grażyneczka:) oooolala:) Dziś ładnie dzień zaczełam z dietka ale na obiad zrobiłam placki ziemniaczane i sie skusilam teraz po plackach jeszcze nic nie zjadlam margolcia ja tez niedawno nie umialam plywac ,jak zaczelam sie odchudzac kupilam karnet a w nim wejscia do parku wodnego i na torach zaczelam probowac sama potem juz powoli zaczelam pare metrow plywac i teraz juz umiem nawet nurkuje hihi i wyciaglam kolezanke ktora panicznie sie bala ,a teraz juz z czepkiem chodzi i 20 dl basenow robi hihi jeszcze nie nauczyla sie kraulem plywac ale jakos sie utrzyma przez pol basenu , a najlepiej jej idzie zabka ja juz plywam zabka na plecach i kraulem troszke delfinem Margolciu idź na basen i zacznij probowac zobaczysz ze sie nauczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciunia Ja chodziłam do parku wodnego i masazyki podwodne sobie robilam na nogi a na gore tez bicze potem sauna i kupilam w necie takie blotko smierdzace ale skuteczne szczypie jak sie tym smarujesz i robilam sobie masaze u masazystki ale to ponad dwa miesiace temu znow musze zaczac to robic a z balsamow to mam ponoc bardzo dobry tak mi masazystka mowila ze sama taki sobie kupi bo sie dobrze masaz robi i na wiotka skore pomaga,po i wczasie odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja panicznie boje sie wody tzn. nie chodzi o to ze jak ide się kąpać to też się boję ale na dużych akwenach ogarnia mnie panika!!!! a pozatym jak tu sie pokazać w stroju???? :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze poruszyłyscie temat balsamami i skora bo wlasnie sobie uswiadomilam ze ja obecnie mam tyly z czym kolwiek nie cwicze nie smaruje sie nie chodze na basen nie chodze na cwiczonka nie dietuje no a co jest na tak TYJe Obiecuje ze sie wezme za siebie kopnijcie mnie w tylek prosze zebym poczula Jezeli chodzi o balsam to.. No i pieknie juz sie skonczyl ale mam opakowanie \"slim EXTREME Spa krem wyszczuplający+ ujędrniający Antycellulit poszukam teraz stronki z nim w necie moze mi sie uda znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolciu mialam to samo i wyobraz sobie kupilam sobie stroj hihi dzieki kolezance na czasie taki bez usztywnionego biustonosza i spodobalo mi sie to ,ale tak naprawde sie przelamalam jak poszlam na cwiczonka w wodzie tam przewaznie grubsze albo starsze kobietki byly i wtedy poczulam sie swojo hihi chodzilam na aerobik w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane :D U mnie jest nawet dobrze, jesli chodzi o dietke to stosuje swoja wlasną-czyli jedzienie kolo 1300 kcal :) gorzej jest z ćwiczeniami :( nie moge sie jakos zmobilizowac😭 na basen sie nie zapisze, bo bardzo źle sie czuje w stroju kąpielowym :( przesle Wam 2 stronki na które dosyc czesto zagladam :) http://www.fit.pl/kalkulatory.php?id=kalorie5 http://www.dieta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu:) fajnie ze sie trzymasz moje gratulacje:) Ze mna tragedia po dzisiejszych plackach i lenistwie mam do przodu waze jeszcze wiecej niz podawalam jestem podlamana brzuch mi wydelo jak banke:( :( ;P Teraz stanelam na wadze i mam 80,300 Jutro zaczynam brac meridie jestem w dolku wiec na moje obzarstwa nic innego mi nie pomoze trudno tak musze zaczac potem zrobie tak jak na poczatku pisalam ze slim fastem Narazie mam rozepchany zoladek i najesc sie nie moge Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki bo przez dwa miesiace porzytylam 6 kg szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusia 🌼 dla Ciebie :) Najgorzej jest zacząc dietkowanie i kilka pierwszych dni, później jakos to idzie :) Nie przejmuj sie, jutro jest nowy dzień :D glowa do góry, jest dopiero początek stycznia :) mamy czas, najważniejsze aby sie nie załamywac. Ja tez sporo przytyłam i wierze ze nam sie uda mieć super figurke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu dziekuje ze sie odezwalas :):):) zaraz sie klade spac pomysle przed zasnieciem o tym co napisalas dzieki za wsparcie :) buuuziaczki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia77
Witajcie :) chcę dołączyc do Was. Jednak odezwę się w poniedziałek bo dziś juz późno i zmyam do łóżeczka. Mam 170 zm i ważę 80 kg :( W kwietniu urodziłam dzieciątko i moja waga spadła do 73 kg a przed ciążą było o zgrozo 94 Teraz chcę schudnąć do końca czerwca jakieś 10-15 kg. Mam nadzieję że będą tu pisac same poważne osoby i ża razem osiągniemy swój cel :) Pozdrawiam i do poniedziałku (no chyba że mi się uda to jeszcze do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Krusia, ja tez za chwilke pójde lulu jestem troche głodna i chcąc, nie chcac ide spac by mnie jakis diabelek nie podkusil by cos zjesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarezerwowałam swój nick i teraz już będę z Wami na stałe pisać :) Pyzata kasia bardzo podoba mi się twoja stopka i chyba w najbliższym czasie również taka zrobie by zawsze pamiętać jaki sobie postawiłam cel :) Pozdrawiam i dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvia77 masz racje, mamy podobny wzrost i wage :) a co do stopki to milo bedzie popatrzeć tak za 2,3 miesiace ile sie ważylo :) stopka to pewnego rodzaju taki kilogramowy pamietnik :D Buziaki, kolorowych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) mialam sie jutro ważyc ale nie wytrzymalam i dzisiaj to zrobilam :D waze 76 kg :D:D:D:D:D:D:D wiem ze na poczatku szybko sie chudnie, później jest troche cieżej ale bardzo sie ciesze :) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) kasiu wielkie brawa suuuuuper:):):) juz czuje się zmotywowana Twoimi osiągnięciami:) Dziś się zważyłam żeby wiedzieć jaką mam największą wage rano nie jest dobrze waże 79,800 i od tej wagi zaczynam odchudzanko,obiecuje że od teraz bedzie tylko mniej:) czesc silvia:) fajnie że do nas dołanczasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 20 kilogramów i bedzie super :) Krusia zobaczysz ze Tobie tez uda :) troche mobilizacji i bedzie dobrze :) najlepiej małymi kroczkami :) nie katuj sie rygorystycznymi dietami bo bedziesz cały czas glodna i po pewnym czasie rzucisz sie na jedzenie :P ja ustalilam sobie ze raz w tygodniu pozwolę sobie na odrobine słodkosci :D wkońcu od tego zycia nam tez sie cos nalezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyzata kasia>>> gratuluje. tak 3maj:) Ja narazie nie mam dostepu o wagi ale po spodniach czuje ze mnie ubylo. Zwaze się za jakis miesiąc:) Dziś w planach mam same warzywka i 2 jaja... Macie może jakies przepisy na smaczne niskokaloryczne dania nie wymagające dużo wysiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, moj dzien byl wczoraj okropny. jadlam, jadlam, jadlam i jadlam. I co??? Na wadze 800 gram mniej czyli w ciagu dwoch dni w sumie spadlo mi juz 1,1 kg :| Gdzies czytalam ze jak sie nie je weglowodanow a je sie duzo bialek i tluszczy to wtedy organizm wiecej spala bo zeby spalic tluszcz i bialko musi zuzyc wiecej energii niz ta ktora organizmowi dostarczaja te produkty. Moze to faktycznie prawda??? Pozdrawiam Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe !!!!! Ja od początku października schudłam 18 kilo, mam w planach jeszcze 10 :) Bez wspomagaczy, adipexów i innych dziadostw :) Możliwe jak najbardziej :) Życzę Wam powodzenia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooolala:) Danie nie wymagajace wysilku to warzywka na patelnie:) ciunia:) Ponoc cos w tym jest ze jak sie nie je weglowodanow a je sie tlusto i bez chlebka i jeszcze inne tam sa ograniczenia to sie chudnie ,tylko tyle ze nie jestem przekonana czy to nie szkodzi na uklad krazenia ,mojej znajomej maz tak dietuje i schudl. Dobrze jest poprostu nie laczyc ,ale dla mnie to i tak za ciezka dieta ,kiedys tak chcialam ,ale nie wyszlo. superduper :) gratulacje za wyniki:) Wiem ze meridia to nic dobrego bo wkoncu chemia i tablety,bralam ja kiedys lekarka mi ja przepisala mialam klopoty ze zdrowiem tzn z cukrem z cisnieniem ze wzgledu na wage i schudlam na niej iles tam kg ale po paru miesiacach nie brania nadrobilam 2/3 tego co schudlam. Wiem ze najlepiej ograniczyc jedzonko i cwiczyc bo w koncu tak ostatnio pieknie schudlam ,kiedys wazylam 91 kg doszlam do wagi 73 Dwa miesiace temu przestalam cwiczyc i wiecej siedze w domu zaczelam wiecej jesc ,ale najgorsze byly swieta rzucilam sie na ciasta i slodycze i pozeralam co bylo potem sywester duzo jedzonka i szybko przytylam bo z 73- 79 .Wczoraj sie zalamalam i postanowilam wziasc meridie tylko na poczatek zeby powstrzymac swoje napady na jedzenie potem zoladek sie przyzwyczai,meridia sama w sobie mnie nie odchudzi bez diety moge nic nie schudnac biorac meridie wiec i tak czeka mnie dietkowanie . Zostalo mi 5 szt tabl z tamtego czasu kiedy ja bralam i dzis wzielam ,tak postanowilam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zjadlam 3 szt wasy i 2 lyzeczki serka almette z ziolami 2 plasterki szynki ,herbatke pu-erh z duzą dawka cytryny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×