Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

No niestety nie spotkalem ;) za to malo brakowalo zebym wlasnorecznie udusil dwie staruszki w miesnym... ;/ 100 rodzajow wedlinek po 2 plasterki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahha i tak juz zanizona jest... ze tez taki smarkacz ;) jak Ty ma takie brutalne pomysly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze staruszka;) hehe ktory Ty rocznik jestes bo od zarania dziejow slysze ze masz to 26 lat;) wzrost tu nie ma nic wpspolnego do wieku:) ja tez malutka nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o shit jestes blizniaaakieeem???? mnatko kochana..a 80 rocznik to fajny rocznik..moj brat jest z tego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah powiem Ci blizniaku ze jestes jedynym znakiem zodiaku oprocz wodnika ktory idealnie pasuje do mojego takie dopelnienie;)..a pozatym skoro jestes blizniakiem za jakiego sie podajesz..haha wiem o Tobie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh czego sie nie robi dla milosci... moge poswiecic kawalke swego ciala tylko ... z reszta smierdze psami i kotami wiec raczej zjela by sie obwachiwaniem a nie nadgryzaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ja Twoj dopelniacz z dozywotnia gwarancja w zgrabnym opakowaniu ...musi Cie opuscic ... probki czekaja harmonogram czeka... kolejka sie ustawila :P do pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wlasnie mialam zapytac jakie prawiczek zna inne konsumpcje.. bo ale mnie ubiegles..a o interesie niebedziemy moze rozmawiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :( a ja mam takie sliczne mebelki ogrodowe na sprzedaz zielone ! i krzeseleczka grilla bym nawet dorzucil ale jak nie to nie Twoja strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×