Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

jasneeee,,,tak go przyciaga ze zwial hehehe trudno...kiedys znajde GOOO znajde.. hehe ale mam dzisiaj dzien;) pozatym nie mam 175 cm wzrostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaprzeczytaj poprzednia strone to bedziesz wiedziala o co z tym wzrostem chodzi, a ile masz wzrostu? a dzien mam taki...ze mam hustaweczke emocjonalna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, nogi typu Francuzka :D ale z tymi wlosami to mnie chlop zaskoczyl, zawsze myslalam, ze im dluzsze tym lepsze... Mam 165 w kapeluszu i na obcasach ;). Hustawka emocjonalna powiadasz, pewnie trzeba przeczekac i sama przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssss
no widzisz, no ja wlosy mam do ramion, nogi hm..jesli mial na mysli dlugie szczuple, to tez bym sie zalapala, ale wzrostu mam 167 hm..a hustawka spowodowana poniedzialkiem..standardowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kurde bo wiesz co> naszlo mnie i zrobilam sobie paznokcie..i ucze sie pisac teraz z takimi pazurkami...ech czlowiek stary i glupi..i naciskam po 2 klawisze naraz;) ale to cały czas jaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka____do czego Ty mnie namawiasz? heheheh nie bede uwodzic bezbronnego chlopaka;) do tego kurka w koturnach no;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz* jestem... tyle ze w domu a was pewnie wywialo z roboty...troche na glowie teraz mam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoną już bylam, mamą jetem.... Będę kochanką \"nie z tej ziemi\" i nieziemsko pocierpicie przeze mnie :D Ale może i to się Wam opłaci , bo najpierw przeżyjecie coś, o czym nie zapomnicie nigdy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Grzesznico, ale to chyba Ty jestes zalozycielka topiku, zes odbila komus mena, nie za duzo chcesz srok za ogonki lapac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×