Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Gość zaglądam tu czasem i czytam
można być mądrym i siedzieć tutaj powiedzmy z nadmiaru wolnego czasu.....to jest jakieś wytłumaczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssssss wy kobiety nie macie zrozumienia dla swiata wirtualnego... szczegolnie gier ;-) wiec nie ma o czym mowic zabawa dla duzych dzieci chociaz na 24 osoby 4 kobiety byly wiec roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tlumaczyc nie bede ;-) siedze bo...sss obiecala mi strawe ciepla wode i miejsce do spania ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądam tu czasem i czytam
no to dziewczyna ma niezłe zadanie do spełnienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dusza jest przygarnie szubrawca... niby skubac ma i kasac ... na koniec cos o kopniaku mowila ale trzeba sie cieszyc chwila a nie tak.. .daleko w przyszlosc wybiegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądam tu czasem i czytam
chyba mało wiesz o kobietach...takie jak ona są najlepsze...zawsze mówią, że będą kopały, ale w naszym języku to raczej przytulanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądam tu czasem i czytam
Gadajcie sobie dzieciaki, nie będę wam przeszkadzała...ale czytać oczywiście będę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... nic tylko spakowac pare skarpetek majtek jakis drobiazgi zarzucic worek na plecy i ruszyc przed siebie... tylko cholera czlowieka tyle spraw wiaze i to z dnia na dzien coraz wiecej ;/ Wczoraj spotkalem znajomego nie widzialem go dobry rok wyjechal za chlebem ... wrocile na dwoch kolkach ;) zadowolony usmiechniety teraz wylapal jakiegos szalenca* ktory organizuje podroz do okola swiata na motocyklu ma jechac cala grupa 3-5 lat ... :) i on sie mnie pyta czy bym nie pojechal o0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss to co Cie trzyma... ?:) ja jak bym sie tak logicznie zastanowil to nie mam zadnych zobowiazan ani nie jestem nikomu nic winien moglbym sie spakowac i wyjechac ... rodzice... hmm no wlasnie pewnie by zrozumieli osiwieli bardziej... a moze trzyma mnie lenistwo i strach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety albo stety mam zobowiazania...ale tak bym chciala.....nie ma nic piekniejszego niz wyruszyc sobie dookola swiata....Boze ile mozna zobaczyc...iloma krajobrazami oko nacieszyc..a przezycia.. a ilu ludzi sie poznaje.. piekne to..szkoda ze tak malo realne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja pol swiata zwiedzilem... w wozku jeszcze bedac... pozniej troche w latach mlodzienczych... a teraz wiek meski wiek kleski ;-) podrozuje od domu do pracy czasem poza granice miasta w celach sportowych i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja tez codziennie podruzuje..praca-dom..juz mi sie ....piiiiiiii tym chce... do tego pogoda nie napawa optymizmem:)...jesu ale ja marudze dzisiaj..za malo kawy..zdecydowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja mam 5 minut na nogach do roboty... 2 na rowerze ;-) chyba za wygodnie mi sie zyje :classic_cool: i apteka blisko... musze sie ogolic zeby facjata nie straszyc i tam polezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no tak bo na wsi to wszedzie blisko;) a i rowerek masz.. i apteka..zyc nie umierac;) ni gol sie.. bedziesz bardziej meski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniales dodac..romantyka:)...sportowca..rajdowca... yyyy...szubrawca...yy... aaa i nałogowca-lekomana)wnisokujac po czestych wizytach w aptece;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czlowiek orkiestra... ssss zdominowalas ten topik i nawet panienke od kopytek wystraszylas... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie... Sw Piotr... jeszcze pamietam jak sie usmiechal i mowil a teraz duszyczko wybierzesz sie w niezapomniana podroz ...cos tam belkotal zebym nie zbladzil ... bilet dal... ale chbya w jedna strone na dol :P p.s. sie nowa twarz w pracy pojawila jeszcze ja wsadza do mojego pokoju ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×