Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Z reszta ja nie potrzebuje auta... jestem Motylem... ;) se moge doleciec ... bredze juz ;) szampana mielismy a nawet dwa w pracy na sniadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba bylo z driobiu takiego indora na sniadanie a nie kurczaczka malego zoltego co pewnie w zyciu robaka na oczy nie widzial ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak cala zaloga mnie trzymala... pozniej utracili szyjke butelki o moja glowe co by mnie uspokoic i wlali zawartosc... ;/ to byl chyba mobbing* ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahah aa no to juz sytuacja przedstawia sie inaczej, powinnam cI WOBEC TEGO POGRATULOWAC DOBOROWEGO TOWARZYSTWA;) ROXZUMIEM ZE CZUJESZ SIE WSROD NIVH JAK RYBKA W WODZIE?? NIO CHYBA NIE MOZESZ NARZEKAC;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no dobrze koniec tych glupich zartow... jeszcze sobie ktos pomysli ze oprocz tego ze szubrawiec glupi fajtlapa nieudacznik zyciowy to ma jeszcze bujna fantazje ... do pracy rodacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja koniec zartow:) trza byc powaznym;).. widac jak zalezy Ci na swej reputacj, w koncu sie nie dziwie..do wziecia jestes..wiec trzeba sie pokazac z jak najlepszej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byl oczywiscie zart ... krzywe fantazje ;) mieszany zespol faceci zonaci wszyscy oprocz mnie ;/ kobity roznie ... zadnej bym nie chcial brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reputacja... ;) ssss powiedz mi dlaczego jak jestem w przedziale w pociagu to wszyscy omijaja miejsce gdzie siedze ... nawet jak jest tlok na korytarzu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucho jakoś
suchy ten wasz topik.gadacie o niczym, ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie my zyjemy ;) krzywa fantazja Pana Boga ... Tak tylko moje obserwacje jak sie zachowuja kobiety w pociagach omijaja przedzialy z samymi facetami zawsze kieruja sie ku lokomotywie... :classic_cool: czyli na przod :P nie siadaja same w przedzialach chyba ze nikogo nie ma w pociagu ... jezeli jest w przedziale kobieta i mezczyzna to zaraz bedzie tam kolejne kilka kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ;) bo tu sie gada glownie o problemach zwiazanych z sercem... seksem... i facetami ... a jak o tym mowy nie ma to sucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu no wybacz ...kobiety generalnie boja sie jezdzic pociagami...i ja pewnie tez nie wsiadlabym do przedzialu w ktorym siedzi sam facet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×