Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Gość szu jest glupi
taki zart jak adresat teho zartu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ! Ty mi zrob :) ze sto lat nie jadlem jajek na bekonie ! :( Masz tu skalpel autorko i tnij ... od czego zaczynamy ? Ssss wez no jakas miske i lodu przynies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szu jest glupi
:)fajnie, ze się zgadzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu chyba cos Ci sie pomylilo!!!!! Sam sobie zrob a jak nie to glodny chodz! slużącą sobie znalazł..phi!!!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fochy ?? kurka fochy??? jak Ci zaraz przywale to bedziesz mial focha pod okiem wrrrr tylko sie schyl prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runda pierwsza SZUbrawiec vs SSSSSSSS Nagroda : Sniadanie + niespodzianka SZUbrawy tanecznym krokiem opuszcza swoj rog... szykuje sie do natarcia... finezyjnym i ostrym jak brzytwa argumentem \"kobiety od zarania dziejow pilnuja ogniska domowego i szykuja strawe dla mezczyzna\" powala SSSSS i jej fochy na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeej!!!! a co Ty sobie myslisz..SSS jednak ostatnimi silami podnosi sie z ziemi... rzuca sie na Szurawego powala go na łopaaatki...iiiii.... hehehe lezysz barcie..idz zrob to sniadanie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no mozna i tak!!! wiec puchu marny idz zrob mi sniadanko i przynies do łozka podajac wraz z roza ktora przyniesiesz w ząbeczkach..a czeka Cie niespodzianka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedzia : Przepraszam ale teraz jest przerwa Pan Szurawy poszedl na sniadanie ...i nie wiem na kogo pani krzyczy :) runda druga za 15 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×