Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Funia _

czuje sie bardzo samotna , mam ochotę z kimś porozmawiać

Polecane posty

Przeca tak żartuje tylko :) Jedziemy do zamku, na kolacyję. Rano obejrzysz okolicę, zerwę Ci bukiet kwiatków, zabiję jakiegoś parobka - będziesz mogła oczyścić mój miecz białą szmatką i schować go do pochwy, a później zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żarty żartami, ale ja jestem samotny i zaraz będę żałował, że dzieli nas wiele kilometrów (chyba, że któraś jest ze śląskiego :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podgladacz
zabierz je obie do zamku jełopie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też jeszcze nie slubowałes :( zreszta i tak juz sie z Funią umawiasz na wojaże i wypas kilerkę na chłopach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankesa - jak to nie ślubowałem :P byłaś wypita i nie pamiętasz ;> Funia - oo, fajnie, tak po środku jest najlepiej - przy ludziach aureola, sam na sam - rogi? tak? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaraz serwujemy \"Powrót do szarej rzeczywistości\" odcinek 20948. Dzisiejszy odcinek nosi tytuł \"Jesteś nadal sam, ale nie martw się, potrafisz wymyślać głupoty i rozmawiać z samicami poprzez internet\". :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jutro, pojutrze, popojutrze będę sam. Chce tylko mieć kogoś przy sobie i chociazby opowiadać takie historie szeptając na uszko, być docenianym i móc w końcu porządnie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funia - no to spełniłem swoją rolę. Widać jestem tylko od poprawiania humorów innym. jankesa - ale co z tym *saj? chyba *san :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie jesteśmy z jakiegoś małego państewka, gdzie do każdej granicy można swobodnie beret dorzucić :) Przeprowadzamy się do Czech? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×