Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jusiek

brzuch po cesarce

Polecane posty

Gość jusiek

Dziewczyny jestem miesiąc po cesarce moj synek ważył 4900 więc miałam w ciąży ogromny brzuch. Mam spore rozstępy i flaczek mi wisi,noszę pas sciągający,ale mój brzuch w cale nie jest lepszy. CZEKAM NA PORADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiiii
z czasem sie troche wchlonie, ale tak8i fartuszek zazwyczaj zostaje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam duze dziecko cesarke i brzuch tak duzy ze nawet nie chce sobie tego przypominac. najwazniejsze zebys sie nie zniechecała. na poczatek pas sciskajacy musisz sie z nim zaprzyjaznic. kremy ujedrniajace, a jak siły ci pozwola to brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
dzięki dziewczyny za porady. A tak na marginesie od kiedy można te brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko bedziesz miała siłe i bedziesz sie dobrze czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też po dwóch cesarkach i też brzuch nie wyglada za dobrze ,raczej wstrętnie jest szew a nad nim wisi ,,worek\" :( na pewno troche sie jeszcze wchłonie ale czy do konca ? niestety nie wierze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem dwa
lata po cesarce. Przez pierwszy rok mój brzuch wyglądał okropnie. Teraz jest idealny a blizny prawie wcale nie widać :D Brzuszki zaczęłam robić jakieś trzy miesiące po porodzie, nie używałam żadnych pasów ściskających :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaa
a ogolnie to duzo przytylyscie w ciąży ze ten brzuch wam tak wisi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
przytyłam 27 kg, dziecko ważyło 4300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no ja tez przez cc rodzilam bylam zalamana brzuszkiem ale jakos jakos wyglada jest moze troche wiekszy a przytylam 20 kg teraz czyli rok po porodzie widze róznice ale na poczatku taki fałd wielki byl. Mala wazyla 3 kg ale bali sie ze duze dziecko bo mialam dosc duzy brzuch wiem ze polepszyc moga cwiczenia sciagnij sobie ABS 8 minut Winsora Pilatesa jak ja regularnie cwiczylam brzuszek ladnie sie ksztaltowal ale trzeba ciagle a ja nie mam czasem zapalu głowna wina tez jest w rozstepcha bo troche ta skóra sie rozciagnela a rozstepy jeszcze bardzij ja rozbily i przez to taki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też flak wisi, jestem co prawda miesiac po cesarce, ale coz... patrzec nie moge na to. Fald skory, jakby nie mojej doczepiony mi wisi,,, fuu :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek wazył 3600 i przy mojej wigurze to duze dziecko a ja jestm 3 miesiace po cc i mam płaski brzuch ale ja pływam i do tego pije L-karnityne i na basen i tak schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majolinka**
Witam Dziewczyny...mam straszny problem, ponieważ mam chopla na pkt swojego brzucha...jestem w 7 miesiącu ciąży i przytyłam 1kg w całym tym okresie...przedemną cesarka i tak się naczytałam o tych \"flaczkach\" i niewchłaniających się brzuszkach ze zaczynam wariować i już umówiłam się chirurgiem-plastykiem...czy mam szanse mieć płaski bruzszek po cesarce jeżeli tak mało przytyłam? jako lekarz wiem ze z medycznego/podręcznikowego pkt widzenia nie mam się czego obawiać...ale jest to moja pierwsza ciąża a z tego egzaminu nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Ja kiedyś słyszałam o tych pasach, że mają z kolei ten minus, że kiedy się chodzi i jest w ruchu, to pod nim ciało nie pracuje... Jak to nic nie daje, to może olej ten pas.. Najlepsze są cwiczenia i duuużo cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę........
majolinka** jak ty jesteś lekarzem to ja już więcej nie będę chodzić do lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majolinka**
jeżeli nie wiesz co to specjalizacja to moze lepiej nie chodz...żebyś nie pomyliła ginekologa z radiologiem...bo jeden niewielkie ma pojęcie o pracy drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJOLINKO-mam wrażenie że twój post to żart/prowokacja? Samo traktowanie cesarki jak zabiegu u stomatologa to coś na co nie wpadłaby najtępsza baba spod ..z gdzieś blisko lasu. CESARKA WYKONYWANA BEZ WSKAZAŃ MED JEST ZE STRONY LEKARZA QRESTWEM!!-na co ci dziecko skoro tak bardzo w dupie masz jego los,zdrowie?..to co się stanie tobie to twój wybór (a jest szansa na parę różnych rzeczy:wstrząs septyczny,powikłania neuro po wkłuciu lędżwiowym,ciachnięte gonady itp,itd, i chyba na wszystko to zasługujesz..) ale DZIECKO?! Pani przyszła lekarz nie ma pojęcia co z pęcherzykami płucnymi robi chormon stresu?-a ROBI DOBRZE!-rozpręża,tak!,właśnie dlatego natura nie wytworzyła nam suwaka na brzuchu. Jak szacowna Pani Mengele zamierza tworzyć więż emocjonalną z dzieckiem którego nie będzie mogła mieć na piersi bo będzie 24 h spoziomowana po nakłuciu lędżwiowym? I może żle zrozumiałam?-1 kg?, dziecko w tym trymestrze powinno ważyć w okolicach..a wody?, łożysko?.. TAK, BRZUSZEK JEST WAŻNY.. Ty nie możesz być tak tępa-ty nas prowokujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Droga mimi! Właśnie dlatego lekarze robią sobie prawie zawsze CC, bo jest to bezpieczniejsze dla dziecka. To że szpitale nie chcą robic tego zabiegu na życzenie - za darmo, jest spowodowane oszczędnościami finasowymi. Prościej komuś kazac się rozkraczyc, niż wydawac kasę na kosztowną operację... Ktoś kiedyś policzył liczbę dzieci z porażeniem mózgowym z SN i CC. Wyniki były druzgocące - na korzyśc - CC. Ja nie pojmuję, dlaczego ludzie uznają idiotyczne argumenty w stylu wstrząsu związanego z oddychaniem, a nie przejmujecie się, że jak się pępowina owinie kilka razy wokół szyi - to położna załamie ręce i będzie po dziecku - ile tu już było takich postów. Jeszcze nikt nie udowodnił tak naprawdę, żeby SN był bezpieczniejszy. A biorąc pod uwagę, ile dzieci jest krzywdzonych w polskich szpitalach, to należy szczególnie się obawiac SN. Nie wiem skąd w was taka agresja, matki - Polki, dzieci wam nie dają spac w nocy, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upptt
tez jestem ciekawa jak z tym brzuchem - kieyd łatwiej o ładny brzuch po cc czy sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessy28
Prawda jest taka,że wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji kobiety jak brzuch wyglada po porodzie czy naturalnym czy cesarce. Też miałam cesarkę, prawie dwa lata temu. W ciąży przytyłam tylko 6 kg, brzuch mialam maleńki, a po cesarce ważyłam aż całe 40 kg:) przed ciążą zawsze bylam aktywna , pływałam, grałam w tenisa, więc po cesarce brzuch szybko wrócił do wyglądu sprzed ciązy , nawet wyglada lepiej, w koncu mam wymarzony kaloryfer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessy28
jeżeli po paru miesiącach wisi flak, to , nie chce martwic nikogo, ale raczej zostanie, bo to rozciągnięta skóra jest, a na to pasy, kremy, nawet ćwiczenia niewiele pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessy28
cesarke miałam ze wskazań medycznych, ale również uważam,że jest to lepsze rozwiązanie dla dziecka. Bezpieczniejsze. Porod naturalny, wcale nie jest taki naturalny. Już nie jedno maleństwo "natura" ladnie urządziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Wg mnie to brzuch po cesarce wcale nie wygląda lepiej. No ale wygląd nie jest najważniejszy. To chyba sprawa indywidualna. Ja miałam 2 razy CC ze względu na brak postępu w porodzie, i mam ogromną bliznę, bo dziecko było duże, długości 11 cm, sięga aż do pępka, na samym dole ma aż 3 cm szerokości, nie wiem dlaczego... Minęło 7 lat od tej drugiej operacji, i dopiero gdzieś od roku mi ta blizna zbladła, przedtem miała czerwony kolor... Mój brzuch wygląda przez nią jak druga dupka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Rose
Mam troje dzieci, pierwsze rodzilam naturalnie dwoje nastepne droga cesarskiego ciecia.Problem z brzuchem w zasadzie mam dopiero teraz gdyz przekroczylam trzydziestke i cialko niestety juz nie jest takie jedrne jak wczesniej..... Apropos cesarek to rzeczywiscie jezeli chodzi o dziecko to droga duzo bezpieczniejsza,a dla nas byla zbawieniem gdyz mala zrobila sobie wezel na pepowinie i przy naturalnym porodzie nie mielibysmy dziecka dodam,ze nie wiedzielismy o tym przez cala ciaze dopiero podczas porodu.Wiec mowienie o wspanialym naturalnym porodzie jest super kiedy wszystko jest w porzadku , czy do konca wiemy,ze tak jest?????????? Pozdrawiam wszystkie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm 2,5 roku temu wody odeszly, 10cm rozwarca zank tetna i cc, w ciazy przytlam 17kilo, juz jak urodzlam wazylam 53, przed zajscem w ciaze 58(172) wiec to chyba wiekszosci woda byla te 17 kilo a dziecko wazylo 4,050, dzisiaj mam idealny brzuszek ,blizna bardzooo nisko wogole mi nie przeszkadza,, teraz staramy sie od drugiego brzdaca i chce rodzic naturalnie z tego wzgledu ze jakbym sie kiedys zdecydowala na kolenje dziecko to jesli teraz bylaby cc to nastepna tez a nie wiem jak to wyglada po trzech cesarkach,, no i wiadomo ze cialo zmienia sie z wekiem i juz takie jhedrne w weki 30-40 nie bedzie,,ehh WIEC MOZE JEST KTOS TU PO 3 CESARKACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Rose
Mam kolezanke jest po trzech cesarkach i czuje sie swietnie ,ale niestety to juz moglaby byc ostatnia cesarka bo w przeciwnym razie mogloby to byc zagrozeniem dla zycia... A moja niunia ma tylko 3 miesiace i brzuch mam ciagle nie skore tylko taki twardszy brzuch co znim robic nie wiem, boje sie jeszcze cwiczyc tak porzadnie poniewaz czasami cos mnie tam jeszcze pobolewa.....ufffff taki los mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu jak tylko przestanie sie krwawic mozna chodzic na basen.... mam nadzieje ze cos to pomoze moj brzuch pozostawia wiele do zyczenia i naprawde nie mam pomysłu jak go zgubic zwłaszcza ze mowia mi ze do roku nie mozna przemeczac tych miesni bo mozna miec pozniej przepuchline ... i kolejna operacja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiam, jak będzie wyglądał mój po cc. Nie przytyłam zbyt wiele, brzuch mam nieduży + zawsze byłam aktywna fiz. i miałam silne mięśnie brzucha- mam nadzieję, że to spowoduje, że szybko wróci do poprzedniego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewzaw2
Witam wszystkie Panie Jestem już po 3 cesarkach i najwięcej przytyłam w pierwszej ciąży bo 18 kg,jednak mam dość rozciągliwą skórę i żadnych rozstępów nie mam .Mam jedną bliznę długości może 8 cm i szerokości 0,5mm tu dodam że pierwsza córka urodziła się warząc 3650 ,przy kolejnych cesarkach lekarz się dziwił że mam tak małą bliznę .To jaki będziemy mieli brzuch jest uwarunkowane od tego jakie jesteśmy ,to samo tyczy sie rozstępów wszystko zależy od naszej skóry Dodam że jestem niską i szczupła osobą ,cesarki miałam ze względu na brak postępu porodu .Teraz bardziej mnie interesuje w jaki sposób się zabezpieczyć stosowałam już plastry,tabletki ale niestety musiałam z nich zrezygnować ,teraz mam kilka miesięcy na spokojne zastanowienie się jaką metodę wybrać gdyż mąż wyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×