Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jusiek

brzuch po cesarce

Polecane posty

Gość Adusek
cazy przytyłam 27 kg d prdu wazylam 80 przed ciaza wazylam 53 kg malam cesarke b mja mlenka mala tzw szek z pempwny w koł szyji ma p tym slad miesniaka na czole . ciesze se ze mi ja zrbili bo t bezpieczniej dla dziecka nie ukrywam ze p normalnym pordzie dochodzi sie szybciej ale mam za to zdrowe dzidzi. teraz moja milenka ma 5 miesiecy a ja waze 56 kg., NOSIłam pas codziennie nawet w nocy duz mi pomogl cwiczylam ale tylk brzuszki 50 dziennie jadłam same owoce i warzywa nie podjadałam do 18 jadłam. duzo schudłam jak karmłam piersia bo az 8 kg przez miesiac wiec polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ekspertka nie jestem
ale któras pytała po czym szybciej brzuch się wciąga Otóz czytałam topik o cc i dziewczyny pisały , a takze wypowiadał się lekarz ,ze przy cc cięty jest mięsien brzucha Raz ciety miesien nie zrosnie sie tak jak przed cieciem , on nie pracuje tak jak przed cc , ale zdarza sie, ze dziewczyny po cc tez sa płaskie , choc te które się wypowiadły pisały ,ze wiele robia ,ale ten brzuch juz nie wrócił do formy , ten miesien nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam etam bez przesady
ja mam normalny brzuch po cc, jest płaski mięśnie troszkę zanikly bo przed ciążą to bardzo dużo ćwiczyłam i miałam piękny kaloryfer, a teraz lenistwo mnie ogarneło i sie nie chce ale do nastepnych wakacji bedzie gitez majonez:) (taki mam plan )w każdym razie żadnej fałdy nie mam, brzucho płaskie w ciąży przytyłam 14 kg i wszystko się wchłonęlo po ok 3-4 miesiącach od cc, żadnych diet, żadnego pasa, żadnych ćwiczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda mama
Ja po ciąży miałam taki własnie flaczkowany brzuch. Nie miałam czasu ani ochoty na ćwiczenia mięśni brzucha. Po kilku miesiącach zauważyłam, że brzuch sam zniknął, jest prawie taki jak przed ciążą. Też miałam cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam cesarke
6 tygodni temu (z powodu zanikajacego tetna malenstwa) i też mam odstający brzuch. Co prawda nie jest to zaden fałd skóry, tylko cały brzuch odstajacy, moze nie jakos bardzo duzo ale jednak. Pocieszam sie ze jeszcze malo czasu minelo i mam nadzieje ze zniknie:) ogolnie to mialam dosc maly brzuch w ciazy, przytyłam 12kg i teraz juz zostal mi tylko kilogram z tego, wiec dosc szybko zgubilam nawyzke, moze dlatego ze karmie piersia, ale chcialabym jeszcze schudnac bo waze 70kg przy wzroscie 170cm a mazy mi sie 62kg albo chociaz 65:). Powiedzcie mi kiedy mozna zaczac cwiczyc. Przed ciaza bylam bardzo aktywan, a teraz wszytsko mnie meczy, dluzszy spacer z małą to dla mnie wyzwanie. O brzuszkach nawet jeszcze nie mysle, bo boje sie zeby nic tam nie uszkodzic, na dodatek kazy mnie straszyl ze po cesarce to cwiczyc nie mozna conajmniej pol roku, zeby nie pozrywac tych zrostow w srodku i takie tam, wiec jak to jest z tym wysilkiem? kiedy mozna zaczac cwiczyc np na orbitreku (mam w domu i moglabym w wolnej chwili cwiczyc) lub ewentualnie aerobik w fitnessklubie (wczesniej chodzilam 3 razy w tygodniu na zaawansowany wiec teraz mi strasznie tego brakuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 2 cesarki, jestem 8 -mcy po drugiej, po 4 m-cach zaczęłam brzuszki i zaczęło mnie rwać w środku wystraszyłam się, ale znowu zaczęłam teraz, ja ważę 49 kg na 160 cm, ale mam odstający brzuszek, od tygodnia robię brzuszki i wczoraj kupiłam hulahop z masującymi wypustkami, teraz czekam na efekty, i stosuje balsam ujędrniający, napisze za jakiś czas jaki są efekty, Jestem optymistka i nie wierzę że nie ma sposobu na nasze burzy nawet po cc :):):), walka rozpoczęta pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hop i hop
a czy któraś z mam po cc kręciła w/w hula hop, i czy były efekty, to hula hop to wydatek około 70 zł, warto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zagaiłam problem, bo szczerze mówiąc doskwiera mi to, czy tylko ja borykam się z tym problemem aż tyle m-cy po porodzie, może są lepsze sposoby, jeszcze karmie piersią, może to ma jakiś wpływ, ale wydaje mi się, że po pierwszej cc dużo szybciej doszłam z brzuchem do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy po cc, naprawdę nikt nie miał z tym problemów, lub nikomu to nie doskwiera ???, wczoraj w przychodni jak byłam ze swoim 3 latkiem, jedna pani myślałam że jestem w kolejnej ciąży, nie wiedziała, że w domu mam jeszcze 8 m-cznego synka, głupio mi było, i nie odpuszczę muszę pozbyć się tego brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.a.r.o.l.i.n.a27
Tez urodzilam dziecko przez CC (nieplanowana, brak postepu porodu)-i jakos nie wplynelo to na nie negatywnie... i ciesze sie, ze mialam CC-wiekszosc moich kolezanek mialo ciezkie porody SN, zakonczone kleszczami-to dopiero ma wplyw na malucha (syn mojej przyjaciolki ma autyzm teraz). Co do brzucha, mialam ogromny az ludzie sie dziwili a moj gin tez takiego w zyciu nie widzial-duze dziecko i duzo wod. Jestem 3 lata po porodzie i mam wstretny, pomarszczony flak-skora juz mi sie nie wciagnela calkowicie (przez sciskanie sie majtkami i pasami w miejscach rozstepow wszystko sie pomarszczylo jeszcze bardziej). W ciazy stosowalam kremy, ale to nic nie dalo-brzuch rosl mi szybko i skora nie nadazala sie naciagac... W moim przypadku pomoc moglaby operacja-plastyka brzucha, ale najzwyczajniej mnie nie stac. Flakor maskuje odpowiednio dobranymi ciuchami-tak ze nilkt by sie nie spodziewal, co mam pod ubraniem. Maz mnie akceptyje, nadal go pociagam-bo to nie moja wina (dbalam o siebie przed ciaza, w trakcie i teraz tez), zreszta codziennie smaruje brzuch oliwka-i stal sie milszy w dotyku. Trzeba nauczyc sie akceptrowac siebie i cieszyc, ze macie zdrowe dzieci. Niczym jest taki flaczek w porownaniu z nieuleczalna choroba/kalectwem dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej nie macie wiadra
między nogami jak po SN :o a brzuch z czasem zniknie blizna nie będzie widoczna a przynajmniej nie macie urazu że musiałyście się męczyć kilkanaście godzin i zbierać na plastykę pochwy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.a.r.o.l.i.n.a27
Ja nie wiem, co Wy macie z tym wiadrem zamiast pochwy po porodzie... zadna z moich znajomych po porodzie SN nie ma wiadra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam jak już pisałam 2 cc i też się cieszę, dzieci zdrowe itp., ale jak byłby jakiś sposób poza operacją plastyki brzucha próbowałabym, aby jednak pozbyć się tego brzuszka. no i ja nie mam flaka, tylko taki po prostu odstający brzuszek z przodu jak we wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
hej :) też mam ten wystający brzuszek ale ja dopiero miesiąc po cc jestem. Poki co jeszcze rana daje o sobie znać więc nie ćwicze, ale już zaczełam stosować balsamy ujędrniające itp. Polecam także peeling na brzuch + masaż szorstką gąbką. Jak tylko będe w stanie planuje zapisać się na siłownie, jakiś fitnes i basen. Wszystko, byle by pozbyć się tego "brzuszka " do lata ;)Mysle że to dobry pomysł z tym hula - hop, musze się rozejżeć za jakimś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patysianiemysia
Dziewczyny! Jestem pod dwóch cesarkach. 2 lata temu i 4 lata temu. Brzusio wchłonął się sam ;). Szczerze powiedziawszy jest lepszy niż kiedykolwiek ;)> NIe byłam na diecie, nie uprawiałam sportów i nie ćwiczyłam. Przy dwójce małych dzieci nie znalazłam na to czasu :). Mam 170 cm i ważę 57kg ;). Dokąłdnie tak samo jak przed 1 ciążą ;) Głowy do góry! Będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem po dwóch cesarkach
pierwsza prawie 3 lata temu, druga 9 miesięcy temu brzuch płaski choć nie tak jak przed pierwszą ciążą, ale ja wtedy byłam chuda jak pies;) teraz wyglądam bardziej jak człowiek i ważę jakieś 53 kilo przy 170 cm wzrostu (wcześniej było sporo mniej;) ) żadnych diet, ćwiczeń itp. ale przyznaję, że mam szczęście mieć dobre geny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmhxndgucs,
JUSIEK - napisz ile przytyłaś w ciąży, w którym tygodniu miałaś cesarkę i ile wzrostu miał synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Przytyłam 16kg w ciąży. Do wagi przedciążowej wróciłam dopiero po ok.4 miesiącach po porodzie, a mój brzuch zaczyna wyglądać jak przed ciążą dopiero teraz, czyli pół roku po cc. Daj sobie czas! Ja miesiąc po cc miałam okropny wiszący worek ciastoliny zamiast brzucha :-D Sporo się ruszam przy dziecku, 5 miesięcy karmiłam wyłącznie piersią, ale jem sporo i nie stosuję żadnych ćwiczeń. Pewnie gdybym stosowała to byłby jeszcze bardziej płaski, ale mi nie zależy. Naprawdę daj sobie trochę czasu, wszystko powoli musi wrócić do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe, po ponad 4 latach to
już na pewno ten brzuch jej się wchłonął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss My ass kick my ass
o kurde prawie 5 kilogramowy noworodek!! pewnie z 60 cm miał... ja jebe jaka masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta, Ja rodziłam naturalnie w 2005,chłopak 4kg i 56ccm ,przytyłam wtedy 33kg przed ciązą 59kg przy wzroście 176cm.Po czterech latach udało mi się pozbyć 13kg.W tym roku 2011 mialam cc,dziewczynka 4850 i 59cm przeżywam masakre bo przytyłam 26kg i miałam ogromny brzuch w ciąży trzy miesiące przed porodem już mnie pytali :pewnie lada moment co ?,już ciężko?.I nadalmam duży i obcy pytają na kiedy mam terrmin,a c co widzą że rodziłam niedawno i niesą w temacie mojego problemu pytają:jak to już następne? roche to przykre i troche denerwujące,ale czuję że będzie mi ciężko to zrzucić tym bardziej że jeestem leniwa i niesystemaatyczna i muszę sama sobie przetłumaczyć że trzeba coś z tym zrobić,le musze też mieć jkiś impuls coś co mi da kopa żeby się ruszyć,a narazie mne wszystko dołuje i nic niema dla mnie sensu.Niemam wsparci.Mój facet mnie totalnie olewa i często z różnymi problemami zostaję sama. Ciężko tak ale są dzieciaki to jest moje największe szczęście.Chciałabym ,żeby miały fajną szczupłą zgraabną mame,ale czasem już niemam siły. Sorki za przynudzanie ale jakoś lżej mi się zrobiło.Fajnie że jesteście. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porodzie a jakby w ciąży
podnoszę.. ja jestem 2 miesiące po porodzie, a brzuch mam straszny.. jak w 5 miesiacu:( fajna żona, jak hula hop? działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato lato...gdzie jestes
2 lata po cc ,zero rozstepow ,blizny praktycznie nie widac ,brzuszek byl sredni-sama jestem zaskoczona ,bo balam sie rozstepow itp.Po ciazy praktycznie nic nie robilam tylko samrowalam balsamem do ciala i oliwka -ak jak podczas ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porodzie a jakby w ciąży
fajnie masz:( ja dzisiaj zaczynam robic ten pilates. czy ktoras uzywala hula hop? warto kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka555
ja tez po cc , mała blizna , której praktycznie nie widać , zero rozstepów po ciązy , brzuch taki jak przed porodem , ale to w duzej mierze zasługa uwarunkowania , ( po mamie , 7 ciąż i zero rozstepów( pozostałośc po ciązy to niestety wiekszy biust..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach spij kochana
ja przytylam w ciazy 23 kg, przy moim wzroscie 150 cm, to niestety masakra...Po porodzie (cięcie) stracilam 10 kg. Niestety teraz prawie 5 tygodni po porodzie waga stoi w miejscu mimo ze karmię piersią. Też mam ogromnego flaka zamiast brzucha (dziecko ponad 4kg), smaruję oliwką, ale nie wiem, czy to coś da. Cwiczen na razie nie robię zadnych, bo jeszcze mam troche problem z szybszym chodzeniem i wstaniem z lozka przy tej ranie....ale moze juz wkrotce uda sie zaczac robic brzuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porodzie a jakby w ciąży
jak tam po cesarkach? brzuchy lepsze? u mnie dalej masakra, nie wiem co robić;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tp ja jeszcze od siebie
ja tez po cc-ze względu na zbyt wąskie biodra a właściwie kości miednicy-po zmierzeniu przez połozną wyszło ż emam 22cm a główka dziecka 30cm.w życiu by mi nie przeszła.i ja mam problem z brzuchem,przytyłam 12 kg i wszystko poszło w brzuch,jest odstający co przy chudych nogach waskich biodrach i płaskiej pupie wygląda fatalnie,ćwicze brzuszki,efekty są ale mizerne.pocieszam sie tym że mojej kolezance zajeło 2 lata nim jej brzuch wrócił do formy.więc jest to możliwe-jednym zabiera to więcej czasu a drugim mniej.smaruję się też kremami ujędrniającymi,jestem cierpliwa i postaram się być wytrwała czego i wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porodzie a jakby w ciąży
i nikt nic nie opowie wiecej? przeciez wiele z nas mialo cc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martens-grudniowa
Ja ponad 2 miesiące po cesarce. Brzuch wraca do normy. Ale jest bardziej wystający no i szersza się zrobiłam. Najbardziej mnie wkurzają "boczki" - pupa jest przez to płaska jak plecy... :) Ale z każdym tygodniem brzuch wydaje się być bardziej płaski. Nic nie robię, nie cwiczę, nie stosuję diety, karmie piersią i smaruję brzuch kremem na rozstepy - tym z ciazy jeszcze... Bo mam bardzo brzydkkie rozstepy ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×