Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jusiek

brzuch po cesarce

Polecane posty

Gość gość
brzuch po cesarce im kobieta starsza tym bardziej zwisa fartuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, katarman88 napisał:

Jeżeli czas po cc mija, a brzuch nie wraca do poprzedniego stanu warto sprawdzić czy nie mamy do czynienia z rozejściem mięśnia prostego brzucha. Jeżeli w tej kwestii będzie ok to po prostu potrzeba czasu. Sama miałam trzy cc i za każdym razem brzuch wyglądał dobrze już po kilku dniach, ale niestety to kwestia predyspozycji. Nie wiem jak z Twoja dietą? Czy starasz się odżywiać zdrowo oraz oczyszczasz organizm?

 Na stronie są opisane zioła, które pomogą w oczyszczaniu organizmu. 

Czasem trzeba nieco uzbroić się w cierpliwość, po pewnym czasie warto też włączyć ćwiczenia (oczywiście po konsultacji z lekarzem). W każdym razie trzymam za Ciebie kciuki 😉

Organizm nie potrzebuje specjalnych oczyszczeń. Od oczyszczania organizmu są nerki.

Edytowano przez Foko Loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czas po cc mija, a brzuch nie wraca do poprzedniego stanu warto sprawdzić czy nie mamy do czynienia z rozejściem mięśnia prostego brzucha. Jeżeli w tej kwestii będzie ok to po prostu potrzeba czasu. Sama miałam trzy cc i za każdym razem brzuch wyglądał dobrze już po kilku dniach, ale niestety to kwestia predyspozycji. Nie wiem jak z Twoja dietą? Czy starasz się odżywiać zdrowo oraz oczyszczasz organizm?

https://loremvit.pl/ziola-na-odchudzanie  Na stronie są opisane zioła, które pomogą w oczyszczaniu organizmu.

Czasem trzeba nieco uzbroić się w cierpliwość, po pewnym czasie warto też włączyć ćwiczenia (oczywiście po konsultacji z lekarzem). W każdym razie trzymam za Ciebie kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Klaudiwal napisał:

 Na stronie są opisane zioła, które pomogą w oczyszczaniu organizmu.

Czasem trzeba nieco uzbroić się w cierpliwość, po pewnym czasie warto też włączyć ćwiczenia (oczywiście po konsultacji z lekarzem). W każdym razie trzymam za Ciebie kciuki 

Organizm nie potrzebuje ziół na oczyszczanie, od oczyszczania masz nerki, które całkiem nieźle radzą sobie same.

Czekam aż pisanie takich bzdur będzie wiązało się z karami finansowymi za wprowadzanie ludzi w błąd i przekazywanie szkodliwych treści...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×