Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niecierpliwa2007

Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem

Polecane posty

Gość emka kafe
ewelinkaaaaaaaaa27 - gratujacje :D A przy okazji chcę się upewnić: nie miałaś objawu typu bolące piersi, tak? Bo jeśli tak, to jest jeszcze dla mnie jakaś nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINA28
DZIEWCZYNY DZIŚ RANO ZROBILAM DWA TESTY I OBA WYSZLY POZYTYWNIE :) JESTEM MAMUSIĄ:) BARDZO CHCILIŚMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINA28
WITAJCIE DZIEWCZYNY. DZIŚ RANO ZROBILAM DWA TESTY I OBA WYSZY POZYTWNIE.JESTEM MAMUSIA I BARDZO SIĘ CIESZE.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINA28
Witam. Dziewczyny po świętach pojdę do ginekologa, ciekawa jestem jak te dwa testy wykazały.Jak myslicie można na 10000% zaufać testom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denise_off
Dziewczyny weźcie uzbroicie się w cierpliwość. Nie ma żadnego sensu w spędzaniu dni po owualcji na snuciu domysłów czy jest się w ciąży czy nie. Nie wyczekujcie objawów, nie wmawiajcie nic sobie. Nie pytajcie się wszędzie "a czy mogę być w ciąży, mimo że nie mam objawów?" albo "a czy biały śluz oznacza że jestem w ciąży?" Będzie to będzie. Czy tak trudno poczekać ten tydzień lub dwa i po terminie miesiączki zrobić po prostu test, zamiast marnować tyle dni na myślenie o ciąży ? Ja wiem że często jest tak, że się tego bardzo pragnie, bo sama to przechodziłam i własnie w momecie jak sobie wybiłam z głowy tą obsesję to się okazało że jestem w ciąży, i wiecie co? Czułam się zupełnie inaczej niż w moich "wyimaginowanych" ciążach, które trwały do miesiączki. A widziałam u siebie wszystko: i bolące piersi i śluz odpowiedni i ojej zakłuł jajnik, a kiedy to naprawdę przyszło to byłam niemal na 100% pewna że nie jestem i że to wszystko to zbliżający się okres. Dopiero po terminie @, która nie przyszła zrobiłam test i się okazało. A piersi mi się powiększyły i zaczęły boleć dopiero bodajże w 6 tygodniu ciąży, a śluz zmienił mi się jeszcze później. Nie zadręczajcie się, zajmijcie się czymś, poczekajcie do miesiączki, a jak nie przyjdzie w terminie, ani 2 dni po, to kupcie test w aptece. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina28
Dziewczyny zrobiłam w piatek dwa testy z porannego moczu i wyszly dwie grube kreski, zrobilam sobie kolejny w czoraj tylko po południu i rownież wyszly dwie grube kreski:) Jutro ide do ginekologa.Bolą mnie piersi i bardzo bolało mnie na dole brzucha czulam sie tak jakbym miala dostać okres. A okres ostatnio miałam 27 lutego i do tej pory nic a boli mnie jeszcze kregosłup.Mam nadzieję, że bedę mamusią.A wy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu udała bym się do lekarza. Jest ogromne prawdopodobieństwo że będziesz mamusią. Trzymam kciuki. Mi niestety przylazła @, a już myślałam ze tez zostane bo okes spóżniał się 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie?
Mialam stosunek 12 dnia cyklu a cykle mam 28 dniowe, wiec prawdopodobnie to był dzień płodny... 2 dni po tym stosunku kłuło mnie a jajnikach, nie bardzo ale tak jakby ktoś miejscowo igłą nakłuwał... W następnych dniach zaczął boleć mnie brzuch, cały, jakby się napinał też, bolą plecy na dole... Nie miewam takich objawów przed okresem, jak boli mnie brzuch to z reguły w 1-2 dniu okresu albo 1-2 dni przed okresem, a tym czasem do okresu mam tydzień a brzuch tak pobolewa juz od 5 dni... Od 2-3 dni czuję ze mam wieksze piersi, jednak nie bolą mnie... Aha i czuję od paru dni cos w brzuchu, jakby motylki, jakby się tam coś "bulgotało"... Czuję to często więc nie ma mowy ze czuję to bo jestem np głodna itp, ze mi się wydaje... Czy to mogą być objawy ewentualnej ciąży??? Test zrobię 27 dnia cyklu wiec w piątek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
w sobote wspolzylam z moim mezem, skonczyl w srodku :P od niedzieli zle sie czuje mdlosci, bole brzucha i zmeczenie...czy moge byc w ciazy?? ostatni okres milam 31.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusinska26
Cześć kochane:) Mam pewnie obawy czy nie jestem w ciązy:) Okres mam dostać za 3dni ale.... od kilku dni bardzo bolą mnie piersi zwłaszcza po bokach.. jest duszno,ciągle jestem śpiąca(choć wcześniej zwykle byłam pełna energii) boli mnie podbrzusze(jak na okres) mam zawroty głowy,mdłości,niechęc do palenia... z tego co czytałam to bardzo duzo objawów wskazująch wynik pozytywny ale.. ale wątpie w to,żeby mogło dojść do zapłodnienia ponieważ stosujemy prezerwatywe... w sumie mój facet zakłada ją przed wytryskiem i za każdym razem kończy we mnie.Czy duże jest prawdopodobieństwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dooti
Czesc dziewczyny:) Bralam duphaston przez 10 dni, wczesniej luteine i okres zawsze jak w zeharku po 31 dniach. Tabletki skonczylam brac 2 tyg. temu wiec @ powinna sie juz pojawic. Robilam test niestety I krecha ale @ nadal brak. jutro ide na usg moze cos sie wyjasni:P:P:P trzymajcie kciuki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
najpierwsze objawy ciazy to: bol brzucha i wrazliwe na dotyk piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek8319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaka..
majaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguila 800
ja nie mialam objawow zadnych, nie ma sensu sie ich dopatrywac, te "objawy" moga zapowiadac rownie dobrze @ wiec z wlasnego doswiadczenia wiem, ze lepiej sobie odpuscic....w cyklu kiedy zaszla w ciaze, nie czulam zadnej ale to zadnej roznicy!! piersi zaczely bolec moze w 6 tyg....nie bylam senna, nie bolaly mnie sutki, nie wymiotuje..wiec nie nakrecjacie sie, bo pozniej ciezej sie pozbierac wraz z przyjciem kolejnej @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja1111
hej mam maly problem co do miesiaczki ostatnia mialam jakos w maju i do tej pory nie mam w czerwcu mialam tylko taki ciemnne oplawy a robilam test i wyszedl negatywnie jak myslicie czy to ciaza a mam bole w podbrzuszu i bola mnie sutki jestem senna ale mysle ze to zmeczenie samam juz nie wiem co o tym myslec a wy jak myslicie. cezkam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desiree25
Ja uprawiałam seks w 21 dniu cyklu, potem lekko krwawiłam, myślałam że to zbliza się okres, ale plamienie zaniknęło po jednym dniu. Dzisiaj mam dostać okres i dalej mam śluz podbity krwią. Czuje, ze to moze3 byc ciaża, co prawda współżyłam bez zabezpieczebia w dzień niepłodny, ale moze coś się przesunęło. Temperatura ponad 37 st, uczucie takiego ciepła wśrodku, częste sikanie, co o tym myślicie? Mam juz jedno dziecko i nie chce na razie drugiego, pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mam małe zapytanko mianowicie takie: Spóźnia mi się okres i myślę że jestem w ciąży ale czytając wasze wypowiedzi sama już nie wiem bo piszecie o pierwszych zauważalnych objawach ale ja takich nie mam jedynie biały śluz. Wiem że każda kobieta jest inna i inaczej organizm reaguje na zmiany ale napiszcie mi czy początki mogą być bez objawowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze cos z tego bedzie
Myśle że mozesz byc w ciąży, podobno ciąża pojawia sie wtedy kiedy wlasnie nic nie czujemy.. dziewczyny naczytaja sie na forum roznych objawow a pozniej same sobie je wmawiaja.. po spodziewanej@ zrob sobie test ale moze to byc nawet pare dni po @ nie koniecznie w dzien spodziewania poniewaz stezenie hormonu odpowiedzialnego za wykazanie ciazy moze byc jeszcze niskie i ciazy nie pokaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Chciałam się Was poradzić, ponieważ wizyte mam dopiero w przyszłym tygodniu. Ostatnią miesiączkę miałam 6 marca mam cykle 30-32 dniowe, dni płodne miałam około 25 marca, oczywiście przytulanki były. na trzy dni przed @ zwykle mam już białą gęstą bardzo wydzieline, która po dwóch dniach przybiera barwe brunatną i na następny dzień mam już okres. W tym cyklu taką gestą wydzielinę miałam bagatela pół dnia a potem, aż do dzisiejszego dnia czuje jakbym właśnie dostała okresu mam tam wilgotno ale to tylko śluz taki mleczno biały raczej rzadki. Moja szyjka jest cały czas zamknięta ale zmienia swoje położenie raz jest nisko raz wysoko. Testu nie robie bo im po prostu nie wierze. (Mam trzyletniego synka, testy ciąże wykryły na koniec 7 tygodnia dopiero lekarz stwierdził, że jak się często oddaje mocz to tak może być) Objawy moje są takie: - częste oddawanie moczu - senność dużo wcześniej niż zwykle chodzę spać - gazy (do tej pory jak mi się pruknęło raz na tydzień to max a teraz to aż mi wstyd bo nie umiem sie powstrzymać i zdarza sie nawet kilka razy w ciągu godziny) - wyskoczyły mi na plecach krosty, nigdy nie miałam ich w tym miejscu Czy któraś z was miała taki śluz i objawy i okazało sie to ciążą?? Pozdrawia i czekam na wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An.
Witam miłe panie.Mam 37 lat i dwoje dzieci 15-sto letniego syna i 11-letnią córkę.Od kilku lat staramy się o trzecie dziecko no i nic......ale od ponad tygodnia strasznie zaczęły mnie boleć piersi,dotknąć nie można żeby nie bolało to tak jak by coś kuło mnie od środka, dodatkowo jestem senna i szybko się męczę,mam 36,9st.temp.czasem coś zaboli mnie w podbrzuszu ale tak inaczej niż przed miesiączką.Sama nie wiem bardzo chcemy syna(jeśli jestem to to z pewnością będzie syn),ale czy to mogą być objawy ciąży?Miesiączkę powinnam dostać 2.05.11.zostało mi poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIRPA
Do autorki wyżej:) Może to już zapowiadać ciążę.Mnie 5 dni przed @ tak bolały piersi jak nigdy i to sprowokowało mnie do zrobienia testu,który okazał się pozytywny.poczekałam do dnia w którym miała wystąpić 2 i zrobiłam ponownie test-również był pozytywny.....poczekaj cierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An.
Do Lirpy. Dzięki tak zrobię.Mam nadzieję ,że mi się uda.Chcę jeszcze dodać że cały czas boli mnie lewy jajnik.Nie pamiętam już wczesnych objawów z poprzednich dwóch ciąż ale wiem że każda była inna.Nie mogę się już doczekać sprawdzenia testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia20
hej dziewczyny jestem tu nowa...chciałabym si poradzic jakies dziewczyny ktora sie dobrze na tym zna a mianowicie brzałam krazek dopochwowy nuwa ring w zeszlym miesiacu go odstawilam krwawienie z odstawienia miałam 19 marca dzis jest koniec kwietnia okresu brak ale mam dziwne objawy taie jak lepki biały sluz od ok 2i5 tygodnia bol jajnika i od czasu do czasu podbrzucsze mnie boli bola mnie piiersi jak sciagne stanik od odstawnie miałam cały czas takie objawy od paru dni sie troszke nasiliły test robiłam 19 kwietnia wyszedl negatywnie...jak myslicie czy to moga byc objawy ciazy czy moze organizm bzikuje...przez rok brałam tabl.microgrynon21 a pozniej od stycznia do marca krazek...c czy ktoras z was bedac w ciazy miała takie objawy??? dziekuje z gory o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaa
Ja mam podobna sytuacje tylko ze od ostatniej miesiaczki nie wspolzylam z facetem jakos tydz temu zaczeluyy mi sie uplawy biale zoltawe zozne ale bardzo obfite i swedzenie w okoliicach pochwy posmarowalam kilka razy clotramizolum nagle w piatek dostalam krwawienia nie bylo mocne ale bielizna zabarwila sie krwiscie pomyslalam ze zaczela mi sie miesiaczka bo pozostalo do niej 4dni .. tylko ze teraz po 2 dniach krwawienie zaniklo calkowicie bylo bardzo skape ... nie bolaly mnie przed piersi ani brzuch za to teraz gdy to ustalo zaczely bolec... mam shizy ze przez zabawe moze wpadlam nie chce dziecka kurdee Doradzcie mi ktoras z was miala tak moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje objawy doslownie w kilka dni po owulacji,a jeszcze przed okresem:bolace piersi(szczegolnie wrazliwe sutki,bolace bodbrzusze i temperatura w pochwie(nie zaleznie od pory dnia)powyzej 37,a najczesciej 37,2-tak chcialam dzidziusia ,ze sprawdzalam non stop czy oby nie spadla(-;a teraz jestem w 9 miesiacu ciazy i juz wszystko gotowe dla mojej malutkiej fasoleczki(-:pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1987
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja22
Witajcie dziewczyny! Ja @ powinnam dostac 27/07 dokuczaja mi rozne objawy: -bol brzucha -obolale piersi -nudnosci -bialy sluz od owulacji -wachania nastroju Test robilam sobie dzisiaj i nic nie wykazalo :( Mam zamiar powtorzyc go w srode 27 mam nadzieje ze wynik bedzie pozytywny:)(mam takie przeczucia) Trzymajcie kciuki -rezultatem na pewno sie podziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×