Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niecierpliwa2007

Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem

Polecane posty

Gość gość
To zrób jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka243
Niestety w tej chwili obecnie nie mam juz jak kupić testu bo jadę do pracy na popołudnie i kończę o 22 . Mówią że lepiej w dzień miesiączki albo po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam Madziulka nadal nie masz okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka243
Nie jeszcze nie planowany jest na jutro. Ale nic nie boli ani brzuszek ani piersi może troszkę się większe zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Okres powinnam dostać w czwartek. Dzisiaj miałam bóle podbrzusza i tak jakbym dostała okres tylko on jest brązowy.. I mam takie klucia w podbrzuszu ogółem boli. Dodam że kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Co to za objaw? Proszę o odpowiedź bo troszkę się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje objawy ciąży jeszcze przed nadejściem miesiączki przy pierwszej dzidzi:. Senność ,zawroty głowy ,lekkie mdłości a w dniu spodziewanej miesiączki niechęć do kawy chociaż bardzo ją lubię i bóle zwiastujace nadejscie@ to było 7 lat temu zajśc w ciążę udało się prZy drugim cyklu na wakacjach:) niestety nie pamiętam wyższej temperatury ani wydzieliny czy było jej więcej czy mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli wystąpił okres 2 dni opóźniony i jest on koloru brązowego niekiedy jest krew Ale trwało to tylko 2 dni a 3 dzień to tylko takie plamienie brązowe? Do tego dzisiaj bol głowy. To może być oznaka ciąży? Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pppppppp
Cześć Wam. Mam pytanie mam 27 cykle W 10 i 12 cyklu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Doszło do wtrysku. Oraz były wtedy dni płodne. W niedzielę miałam bardzo bolesny bol w jajniku prawym .. był okropny. Następnego dnia ustapilo lecz przez kolejne dni odczuwam kłucie bardzo leciutko po lewej stronie i raz po prawej stronie. Piersi mnie nie bolą ale na sutkach mam duże gruczoły. Czy możliwe że to oznaki ciąży? Czy po prostu na okres ? Dodam że okres powinnam dostać za 6 dni Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesledzilam wszystkie Wasze posty. Wiele chyba nie uzyskalo odpowiedzi. Ja moge powiedzieć coś na temat objawów. Rok temu zaszlam w ciążę. Moimi objawami byly: *3 dni po zaplodnieniu-rano rozwolnienie, które zaraz przeszlo *kolejny dzień- pieczenie przy siusiu (myslalam ze chyba zapalenie pecherza) * jakiś tydzień po zaplodnieniu jednorazowy "wypust" duzej ilosci mlecznego śluzu * tydzien przed spodziewana@ dziwny smak w ustach, ale nie powiem ze to metaliczny moze ewentualnie zblizony Dwa dni po terminie@ dwie kreski (niestety ciaza obumarla) I teraz moje pytanie. Cykle od 10 miesiecy jak w zegarku-27 dni. Ostatnie dwa jednak sie przesunely odpowoednio o 3 i 4 dni. Jak myslicie czy dni plodne mogly zaczac sie np. 2 -3 dni po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mogły się pzresunąc jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, widze ze sporo ma podobne objawy ale niewiele dostaje odpowiedz na temat tego czy dane objawy mogą wskazywać na ciąże czy tez na jakas chorobę. Ogólnie to chciałam sie podzielić tym co ja odczuwam i zapytać czy ewentualnie w tych dosłownie pierwszych dniach ciąży do 2 tygodnia objawia sie to wlasnie tak czy moze powinnam isc do lekarza w mniej przyjaznej sprawie byc moze choroby układu moczowego bądź jakiejś choroby „kobiecej” ??? Przechodząc do tematu uprawiałam miłość z moim partnerem dokładnie 19 i 20 stycznia w planowane przez aplikacje na tele dni owulacji i płodne. Od jakichś 4-5 dni mam tępe takie jakby irytacyjne bóle podbrzusza które zaczęły sie bólem prawego jajnika po czym po 2 dniach przeobraziły sie w ogólny bol podbrzusza. Do tego odkąd to sie zaczęło mam mdłości ale nie z rana tylko nawet w ciągu dnia i dodam ze wcale nie wymiotuje. Gdy zaczęły sie bóle podbrzusza pojawił sie biały śluz który jednego dnia dwa razy miał jakby swój „upust” wypłynęło go znacznie wiecej niż ogólnie kiedykolwiek przedtem. Nie zauważyłam zeby piersi mi jakoś urosły, sutki sa lekko tkliwe. Często ćmi mnie głowa i jestem zmęczona ogólnie nic mi sie nie chce. Apetyt raz mam a raz mi sie wogole nie chce nic jeść. Mam lekkie zachcianki. Gdy chcieliśmy sie w tym czasie kochać to musieliśmy zrezygnować ponieważ „wejście” miałam bardzo zwężone jak przed okresem, jednak gdy udało sie wejść mojemu partnerowi odczuwałam tępy bol w podbrzuszu. Jestem w sumie trochę tym zestresowana. Okres planowo mam dostać 4 lutego. Nie wiem czy test teraz mógłby cos wykazać i czy byłby wiarygodny. Prosze tylko o pomocne odpowiedzi ponieważ nie jest miło czytać jak ktoś jedzie druga osobę w internecie na forum które zostało stworzone aby wlasnie w takich sytuacjach sie poradzić. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×