Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niecierpliwa2007

Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem

Polecane posty

"A powiedzcie mi czy ten bialy, mleczny sluz to jest pewna oznaka bycia w ciazy???" dla mnie osobiście własnie te mleczne upławy były najbardziej zastanawiające i po nich się właśnie zorientowałam, że prawdopodobnie jestem w ciąży. Od razu wiedziałam, że to nie jest oznaka żadnej infekcji, bo był wodnisty, dość klarowy, mimo że biały, nie miałm żadnego pieczenia czy swędzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uk dziewczynka
no wlasnie taki bialy sluz mialam jeszcze wczoraj ale dzisiaj sie lekkie plamienie zaczelo i wszsytko zabarwilo sie na brazowo wiec nie wiem czy nadal go mam. Nic mnie nie piecze ani nie swedzi. vademecum kobiety czy ten sluz u Ciebie byl rozciagliwy i gesty? Bo u mnie to byl bialy, jednolity, ale raczej wodnisty. Tak chcialabym byc w ciazy ale przez to plamienie nie wiem a tez nie chce sie za wczesnie napalac i robic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie śluz nie był rozciągliwy i gęsty, ale typowo wodnisty, meczny, bez żadnych grudek. Plamieniem się nie przejmuj, bo pierwsza miesiączka może wystąpić, o ile oczywiście nie miałas stymulacji lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje objawy: ból brzucha identyczny jak przed okresem, częstsze oddawanie moczu, taki dziwny posmak w ostach, jakby metaliczno-cierpki, dodatkowo dokuczały mi zawroty glowy-choć być może przyczyna była inna, np. zmiany ciśnienia (popczątek jesieni- zmainy pogody, itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie dolacze
do wyczekiwania powinnam dostac okres wczoraj ale zamiast niego mam takie brazowe, skape plamienie. Czy mialyscie cos takiego? czy jak pojawi sie troszke krwi, to oznacza ze nie jestem w ciazy? wyczekuje tego dzieciatka i boje sie ze mi sie prawdziwy okres zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie dolacze
prosze napiszcie o tym plamieniu w czasie ciazy. Czy tylko brazowe plamienie daje mi jeszcze nadzieje ze jestem w ciazy czy ktorejs zdazylo sie ze miala plamienie przypominajace okres (czerwone) a mimo to byla w ciazy??? okres prawdziwy nadal sie nie zaczal ale widze ze troszke wiecej krwi sie pojawia na wkladce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbccccc
hej wszystkim, staramy się o dzidziusia 11 miesięcy i nic.. jestem po ciąży obumarłej, w ktorą zaszlam za pierwszym razem, w zeszlym miesiącu mialam HSG, ktory stwierdzilo ze mam wszystko ladnie drozne, w tym miesiącu mialam cykl monitorowany, owulka wyszla bardzo pozno bo dopiero 20 d.c, ( moje cykle trwają kolo 29-30 dni) czuje ze jest coś nie tak, brak bolu piersi (przed okresem zawsze mialam wszystkie objawy PMS) , kłujący jajnik z ktorego była owulacja, brak sluzu, suchutko, w pierwszej ciąży było duzo bialego, i strasznie swędziały mnie piersi, a teraz nic absolutnie nic, wkurza mnie to.. to 27 d.c i nic, testy wychodz:( chyba się za mocno nakręcam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, czy ktorakolwiek kiedykowliek slyszala o jednodniowej wysokiej goraczce (38st) jako pierwszym wczesnym objawie ciazy? Taka temperatura pojawila sie u mnie w ostatni czwartek, bez zadnych innych objawow (np kaszel, katar, bolace gardlo). Czulam sie fatalnie, spalam caly dzien. Nastepnego dnia dopadla mnie lekka biegunka i niechec do absolutnie wszytskich rodzajow jedzenia (jestem w stanie jesc tylko platki kukurydziane). Do okresu jeszcze 3 dni, ale ludze sie, ze moze w ten sposob organizm daje mi znac, ze cos sie w nim zagniezdzilo. dajcie znak, jesli to moze byc oznaka ciazy. dzieki wielkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starałam się o dziecko przez 1.5 roku i w każdym cyklu miałam wiele nowych objawów i zawsze wydawało mi sie że już mi się udało. Myliłam się. W cyklu w którym zaszłam w ciążę nie miałam natomiast żadnych innych objawów niż zwykłe oznaki nadchodzącego okresu. I to mnie właśnie zmyliło. Jakież było moje zaskoczenie kiedy okres nie przyszedł. Totalny szok! Wtedy właśnie zrozumiałam że doszukiwanie się ciąży przed terminem okresu nie jest wskazane bo tylko wędzamy się do grobu, stresujemy i robimy sobie nadzieje... które potem często okazują się płonne. Z perpektywy czasu myślę że jedyną inną rzeczą niż zwykle był dziwny posmak w ustach... szczególnie na kilka dni przed terminem okresu. Z testami też bym się nie spieszyła. Ja miałam najczulszy dostępny na rynku. Na opakowaniu pisze że wykrywa ciążę w 2 dni po implantacji. W dzień oczekiwanej miesiączki wyszedł tak blado że miałam poważne wątpliwości. Ale już 3 dni później mocna krecha pojawiła się po 10 sekundach. Co do temperatury to mówimy o podejrzeniu ciąży wtedy kiedy temperatura utrzymuje się na podwyższonym poziomie przynajmniej przez przez kolejne 18 dni po owulacji. Ja mam cały czas powyżej 37. Pamiętajcie jednak że na temperaturę ma wpływ wiele czynników (np. alkohol, słońce, leki) a temperatura potrafi spaść nawet na kilka godzin przed okresem. Co do upławów to moga wystąpić ale nie muszą. Ja np nie mam. Tak samo z plamieniami. U mnie też ich nie było. Nie miałam też żadnych niebieskich żyłaek na piersiach, ani ciemniejszych sutków, ani mdłości, ani poważnych zachcianek. Pamiętajcie że u każdej kobiety początek ciąży wygląda inaczej dlatego nie ma co sugerować się objawami innych. Kilka dni po terminie okresu doszły nowe objawy: - jeszcze bardziej bolesne i powiększone piersi - zmiany nastroju/płaczliwość - zmęczenie - biegunka - intensywniejszy metaliczny posmak w ustach - brak apetytu - delikatne bóle w podbrzuszu - poprawa cery/ włosów i paznokci - większe pragnienie i częstsze susianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo, Ja dopiero sie dowiedziałam 2 tygodnie temu. Zaszłam w ciążę na początku maja i jestem pod koniec szóstego tygodnia. Tak jak już pisałam wysoka temperatura jest dobrym indykatorem ciąży... pod warunkiem że się utrzymuje i nie spada przed okresem. Ja przez kilka cykli brałam duphaston i zawsze miałam po nim wysoką teperature która spadała na kilka godzin przed okresem. No i dupa. Ciąży nie bylo:-( Trzymam za ciebie mocno kciuki a jeżeli się uda to zapraszam do tematu Luty 2010!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
Ja mialam objawy juz od zaplodnienia dzis potwierdzilo sie jestem w ciazy 3 tydzien jakos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
1 test dwa dni przed spodziewana @ baaardzo slaba 2 kreska ale widoczna 2 test dzis dwa dni opoznienia @ test pozytywny jak byk...co jeszcze bole podbrzusza lagodne jak na okres czasem klocia...dziwny "kapec" w ustach zachcianki sledzie o 5 rano hehe to mialam jeszcze przed spodziewana @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko wielkie gratulacje!!!! Czyli szykuje się potomek w lutym przyszłego roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jesteś już w 5 tygodniu ciąży bo ciążę się liczy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
ja zaszlam w polowie maja i tez mam termin na luty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ten maj sprzyja starajacym sie o dzidziusia:-) Mam nadzieje, ze i mi bedzie przychylny... Dziewczyny trzymam kciuki za Was i za Wasze fasolki, a jesli moj skok temperatury (po tych 38 st spadla do 37 i na tym poziomie sie utrzymuje) oznacza ciaze, to bede PRZESZCZESLIWA!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
uda sie uda mi za 1 razem poszlo w szoku bylam 3 razy pokazywalam mojemu test zeby odczytal wynik..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, Testy elektroniczne pokazują tydzień ciąży od momentu zapłodnienia. Tak dla Twojej informacji. Tygodnie ciąży natomiast zawsze liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Tak że Jak pójdziesz do lekarza to on ci powie że jesteś w 5 albo 6 tygodniu. Ja jestem na temacie dla lutówek 2010... ale taka trochę oszukana ze mnie lutówka bo termin mam na ostatni tydzień stycznia:-) Zapraszam do nas na temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
juz tam jestem schaj ja nie moge byc w 5 bo ostatnia @ mial;am 1 maja wychodzi mi z okresu 4 tydzien wiem ze te testy pokazuja od zaplodnienia:) przejdzmy na lutowki 2010 oki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Mała30
Witam wszystkich bardzo gorąco. Jestem na etapie czekania na brak okresu:) bardzo bym chciała byc w ciąży i boję się że kolejny raz wmawiam sobie objawy ciążowe. Ostatni okres miałam 11 maja i w sumie dzisiaj powinnam go dostac bo zazwyczaj mam regularnie i narazie nic, chyba za wczesnie żeby się cieszyć ale ja mam nadzieję ze w końcu się uda, mam jakieś dziwne przeczucia że jestem w ciązy, bola mnie piersi a najbardziej sutki jak je dotykam no i mam czasami takie dziwne kłócia w dole brzucha. Poczekam jeszcze kila dni i jak nie dostanę zrobię sobie test....Trzymajcie kciuki dziewczyny !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka129
cześć! ja też czekam .okres powinnam dostac w srode.Mam takie dziwne kłucia w dole brzucha,których wcześniej nie miałam i dlatego mam wielką nadzieję,że to fasolka.Napisz coś o tych swoich kłuciach w dole brzucha.Czy masz je cały czas i gdzie.Ja mam tak na wysokośći pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Mała30
Dzisiaj już jest 30 dzień a ja nadal nie mam okresu mam nadzieję że już go nie dostanę a kłucia mam troche niżej iż na wysokości pępka tak bardziej jak by w jajnikach i to jest takie dziwne bo np kłuje mnie pół godziny a potem znowu nic....jak do niedzieli nie dostane okresu to zrobie test....trzymajcie kciuki .....napiszę co mi wyszło i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny czekające na 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Mała30
Lulka129 i jak z Twoim okresem? Mam nadzieję ze nie masz bo ja do dzisiaj nie mam w niedziele zrobie test chciałbym zobaczyc te dwie kreseczki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o śluz w ciąży
Jaki ma być śluz na samym początku ciąży a właściwie w momencie kiedy się ma dni płodne? Ja bym chyba chciała zajść (ale się boję bardzo jednocześnie :) ) i jutro mam dostać okres i niestety brzuch mnie zaczyna boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia87
witam 4 miesiące temu umarło mi dziecko, bardz mcno chciała bym byc w ciąży, wiem że kolejne dziecko nigdy nie zastąpi mi synka ale chociaż złagodzi moje cierpienia choc troszkę, czekam równiez z niecierpliwością na okres a raczej jego brak, w moim przypadku, to znaczy pierwsze objawy ciąży przed okresem miałam takie ze bolał mnie brzuch jak na miesiączkę, obfity biały śluz, tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINA28
WITAJCIE, MAM PYTANKO. BO OKRES MAM REGULARNY CYKL 28. A OSTATNIO MIAŁAM OKRES 27 LUTEGO I DO TEJ PORY GO NIE MAM,CZY MOZLIWE ŻEBYM JUŻ BYLA W CIĄŻY?KIEDY WYKONAĆ TEST?MYŚLAŁAM,ŻEBY TEST ZROBIĆ W PIĄTEK RANO JAK NIE DOSTANE,BOLĄ MNIE PIERSI I W DOLE BRZUCHA,CHCE MI SIĘ SPAĆ I CZĘSTO MOCZ ODDAJE.ODPISZCIE PROSZE BO SIE TROSZKE DENERWUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junnniii
NO ja bylam pewna ze jestem po prostu chora. Kaslalam-mialam odruchy wymiotne po tym przez caly dzien od rana do wieczora-myslalam ze zatrucie pokarmowe. Wciaz 37 stopni minimum przewaznie 37.2 myslalam ze to choroba... Bolalo mnie w dole brzucha-myslalam ze pzred okresem... I przede wszystkim zupelnie nie chcialo mi sie jesc, a jestem wielkim zarlokiem... rano test, jeden drugi, dwie kreski w mgnieniu oka. To byl 4 tydzien 5 dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka89
tak, zrób test, jeśli jesteś w ciąży powinien wyjść pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka kafe
Witam, Zadałam w innym miejscu już takie pytanie, a dopiero później trafiłam do tego tematu, więc się powtórzę. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest jakakolwiek szansa na ciążę, jeśli zupełnie nie mam objawów typu: wrażliwe/ powiększone/ bolące piersi ? Czy mam ten cykl spisać na straty, jeśli na parę dni przed spodziewaną miesiączką nie czuję zupełnie, żeby piersi się zmieniły, czy mogę mieć jeszcze nadzieję? :) W moim przypadku jest różnie w różnych cyklach. Raz piersi przed okresem stają się wrażliwe, a raz zupełnie nic nie czuję. Dodam, że "jakieś" objawy ciąży mam: bolące podbrzusze i mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina28
Maja 89 A MOGLABYM WYKONAC GO WIECZORKIEM CZY NAJLEPIEJ RANO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×