Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niecierpliwa2007

Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem

Polecane posty

Gość Nadzieja22
Droga ja 1987 Bardzo chcialabym pomoc, ale jak widzisz sama jestem w klopocie :/ HMMM..MYSLE ZE MOZESZ NA TO LICZYC...niema jak pozytywne myslenie Ostatnio bardzo duzo czytalam o objawach na roznych portalach, po prostu wpisalm w google - (pierwsze objawy ciazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumując wypowiedzi z dziesiątek takich tematów, dzesiątek wypowiedzi i własnego doświadczenia. Zdecydowaną szansą na ciąże są następujące objawy: -ból podbrzusza jak do okresu na około tydzien-dwa przed okresem. Nie ustające, codziennie raz bardziej raz mniej. - biały, gęsty tak zwany mleczny śluz, nie do pomylenia ze śluzem płodnym czy nie płodnym - temperatura ok 37,0-37,2 -nabrzmiałe piersi, bolące, im blizej okresu tym dochodzi bolesnosc sutków Ponadto może występować zgaga, mdłości, wahanianastrojów. Jednakowoż wiele tak samo dziewczyn nie czuło NIC. Więc lepiej sobie nie wkręcać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika88765
jest tu ktoś? okres miałam 15.12.2012 Niecałe dwa tyg po okresie bolał mnie strasznie jajnik.dzien potem strasznie bolało mnie podbrzusze. a dzisiaj tydzien przed oresem boli mnie znowu brzuch :( juz nie wiem co to :/ na test za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrroooooooo
Cześć . Mam pytanko : miesiączka spóźnia mi się 12 dni a od momentu pożycia mineło 2 tyg , mam zawroty głowy , omdlenia , czasem mdłosci . skoki temperatury , biały śluz , zmęczenie , apetyt i sokoki nastroju . czy mogę podejrzewać ciążę ?. pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjjjf
skoro nie masz @ to oczywiscie ze jest prawdopodobienstwo ciazy . dlaczego nie zrobisz testu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.
Witam, jestem bardzo młoda więc chciałam się pań poradzić :) 10 stycznia pojawił się okres, trwał 5 dni, mam nie regularne miesiączki. W ciągu stycznia jeden raz uprawiałam z chłopakiem seks z zabezpieczeniem, potem 30 stycznia wszedł we mnie tylko raz. od 2 dni mam nudności. nie wiem czy to jest po prostu objaw przed miesiączką czy ciążą. jak dobrze czytałam, to objaw nudności w ciaży jest dopiero od 4-6 tyg. więc jest to nie możliwe że jestem w ciąży. chyba że się mylę ? właśnie powinnam dziś dostać okres. zawsze przed okresem mam takie dziwne uczucie w pochwie i w tym monecie mam. pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie Panie! Moje drogie,pragne być mamą...dziś jest ok 13 dzień po "zapłodnieniu". Zrobiłam chyba z 15 tesów, wszytskie negatywne, ale na cudy nie licze ,bo @ mam dostać dopiero w niedziele ale... No właśnie, mam kilka objawów, częste bóle podbrzusza, szczególnie lewego jajnika, zmiana nastrojów, piersi nie są nabrzmiale ani tkliwe ale lewa dośc żylasta się zrobiła , zmęczenie wielkie i ochota na sen od 19.... Od poniedziałku mam anginę i biore antybioty (powiedziałam lekarzowi ,że chyba spodziewam się dziecka i odbral odpowiedni), ale jest jedna rzecz która mnie zaniepokoiła dziś rano....otóż miałam lekkie plamienie/krwawienie, nawet nie wiem jak to opisac. po prostu , po wysiusianiu podcierając się zauważyłam lekki czerwony kolor i oszalałam bo nie wiem co to za objaw. czytałam o zagnieżdżaniu bzarodka, że tak może się sdarzyć, że czasami możemy plamić, ale ja tą @ mam dostać w niedzielę i ani testy mi nie pomogą, ani testy krwi, ze względu na antybiotyk,na l;ekarza za wcześnie bo nic nie wykryje i jestem w kropce....czy któraś z was tak miała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki staralam sie idzie luv na innym forum ale nie uzyskalam zadnego wsparcia:( bardzo poszukuje:( od zed zlego wrzesnie staramy sie x mezem o fasolke aczkolwiek nic nam nie wychodzi potem stwierdzono u mnie nadzerke dwie cysty na oby jajnikach wszystko wyleczone I dostalam Clo :) strasznie Licze na Ta mala tableteczke ale nie zalecil lekarz monitoringu czemu?nie Wiem mam nadzieje ze sie co robi:) w kazdym razie do plety:) powinnam dostac okres w niedziele ale sama nie Wiem doslownie plywam w mlecznym sluzie mam bol podbrzusza I klujacy lewy jajnik jem jak swinia:) I spalabym non stop:) prosze prosze powiedzcie ze to fasolka Badz fasolek:) boje sie testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ja wam powiem tak... ostatni @ miałam 21 marca. dni płodne wypadały mi od 2 do 7 kwietnia lecz ostatnia przytulanka była 5 kwietnia. Poszłam do gina 9 kwietnia i powiedział mi że mam ładnie opuchnięte endometrium (czyt: błone śluzową) co może oznaczać ciążę lecz nie musi. Kazał mi zrobić test 21 kwietnia jeżeli nie odstanę miesiączki 18 kwietnia. Powiem wam, że moim objawem na tę chwilę są bóle jajników i podbrzusza strasznie wzdęty brzuch i gazy!!! Najbardziej bóle dopadaja mnie w nocy jak kładę się spać.. wtedy to gra i lewy jajnik i drugi na zmianę... Noo cóż zobaczymy czy to ciąża ale naprawde bardzo duży dyskomfort sprawia mi ten brzuch. Na innych forum wyczytałam, że wzdęcia brzucha i gazy robią się gdy wzrasta poziom hormonu progesteronu.. Wtedy jelita wolniej pracują, żeby komórka jajowa i zarodek mogły się wyżywić... Nie wiem jak u innych ale ja czuje inne bóle niż te przedmiesiączkowe.. Zreszta ja żadko miewam bóle przedmiesiączkowe a tutaj mam jeszcze tydzien do okresu a mnie bolało juz dobre 1,5 tyg przed. No cóż zobaczymy. Póki co bólu piersi nie mam ... drażliwe też nie są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona Poli
Witam drogie Panie, Mam pytanie, jak kazda z was tutaj obecna :) Otoz od roku staramy sie o bobo i nic.. w tym miesiacu jest troche inaczej, jestem tydzien przed okresem, troche kluje mnie w lewym podbrzuszu, jakby jajnik choc sama nie wiem co to. Do tego pojawily mi sie zylki na piersiach, raz bardziej a raz mniej widoczne. caly weekend przespalam i ciagle jestem senna (nie moge wysiedziec!!). Czy jest choc mini tyci szansa na bobo? :) czy znowu sobie wmawiam....... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1111
I jak Poli, jestes w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1410
Hej dzuewczyny! Postanowilam napisac bo sama szukalam tego typu tematow jeszcze tydzien temu...dzis zrobilam juz trzeci test ciazowy i kazdy z nich wyszedl pozytywnie:) No wiec, jesli chodzi o moje objawy na tydzien przed planowana miesiaczka: - 2 nocy nieprzespane z uwagi na mdlosci - bole w podbrzuszu i w jajnikach -na 2 dni przed planowanym okresem zlapal mnie taki sam bol jaki towarzyszyl mi 1 dnia miesiaczki....bylam przekonana ze obudze sie rano i zobacze okres a tu nic....bol byl taki sam (bardzo zblizony do bolu okresowego z tym, ze w czasie miesiaczki boli permanentnie przez jakis czas, a ten raz byl, raz zanikal. -2 dni przed spodziewana miesiaczka mialam wrazenie "wzmozonej wilgotnosci"- co chwila chodzilam do toalety sprawdzic czy okres nadszedl -jesli chodzi o sluz o zaobserwowalam jasnozolty a w czasie spodziewanej miesiaczki bialy, lejacy sie. -piersi mnie nie bola, bo tez nigdy przed okresem nie bolaly. -czasem mialam wrazenie ze jakies jedzenie mnie"odrzuca". - oczywiscie sennosc i czestsze chodzenie do toalety na siusiu:) Zrobilam test 1 dzien po spodziewanej miesiaczce i byl pozytywny:) Jutro mam wizyte u lekarza....trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANA9111
Cześć dziewczyny, od 11 miesięcy staramy się z mężem o dziecko i ciągle nic nie wychodzi, teraz mam inne objawy. Zawsze przed okresem tak z tydzień bolały mnie piersi a teraz nic wogóle. Mam biały wodnisty śluz, i ból w dole brzucha, taki od czasu do czasu zaboli. Mam jeszcze biegunkę jak tak to mogę nazwać bo trzyma mnie już tydzień, co zjem to zaraz idę do wc. Okres powinnam dostać za 5 dni dopiero ale czy to mogą być jakieś przedwczesne objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, u mnie było tak, że kochaliśmy się z mężem w moje dni płodne.. juz po tygodniu sprawdziłam, czy jestem w ciąży.. nie byłam.. przyłamałam się i czekałam na miesiączkę.. po ok 2 tygodniach od dni płodnych nie mogłam spać.. co zamknęłam oczy to widziałam dziecko i było mi niedobrze, a rano obudziłam się z ręką na brzuchu.. nikomu o tym nie powiedziałam, bo przecież wariactwo (bałam się, żeby się nie nakręcać za bardzo - ciąże urojone, niemmożność zajscia w ciąże przez to że za bardzo się chce itp) ale z tego wszystkiego po 2 tyg od sexu zrobiłam drugi test - nic. stwierdziłam że świeruje,, okresu nie dostawałam a czułam się cały czas jakbym za chwile miała dostać - ból i powiekszone piersi, lekkie mdłości, ale nie żebym musiała latać do toalety. wczoraj 22:00 a mój mąż na mnie patrzy co ja robie - a ja z kawałkiem swojskiej kiełbachy w ręku i całym opakowanie 150g sera żółtego.. więc dziś zn,ow zrobiłam.. a tu 2 kreski!! po 50dniach dopiero mi coś wykryło. Poleciałam po jeszcze dwa inne testy!! to samo:):):):) także czekajcie cierpliwie a sie doczekacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane. Gratuluję wszytkim które własnie sa w ciąży. Mam pytania-podejzewam, ze juz padły wczesniej-ale bardzo bym chciała byc w ciaży. Siedem miesięcy temu ciaza obumarła-byłam załamana bo to juz byl 14 tydz, Kochaliśmy sie z mężem prawie codziennie,a napewno w dni płodne-były od 29.12.2013 do 2-3 stycznia podejrzewam ciaze -albo sobie ja już sobie wkręcam. Mam dziwne objawy jak na ciąże,od 4-5 stycz. odczuwam ból podbrzusza, kłucie prawego i lewego jajnika ale nie , że nie do wytrzymania ale odczówalny-nigdy takich nie miałam. Mam wrażenie, że zbiera mnie na wymioty ale nie wymiotuję, piersi bolały mnie ale już nie bola ale są wieksze i to dużo. Byłam u gin. w poniedziałek 10.01.2014 swierdziła , ze mam zapalenie drog moczowych,zdziwiłam się bo nie zazekam jak siusiam ale musze przyznac,że czesto chodze do WC noi ostatnio od trzech dni bola minie nerki i krzyż. A co do wszystkiego okres psóźnił się całe dwa dni-a w spodziewanej @ dostałam dziwnego plamienia biało-brązowego(delikatnie brązowego) mam cykl co 28 dni a w 30 dniu biała gęsta wydzielina-nie jak w dni płodne. A dzis "chyba" okres pisze chyba bo jest rzadki i nie ma krwisto czerwonego-jest różowo-czerwony i nie "leje" sie jak zawsze. Może się nakrecam ale prosze pomóźcie-jestem troche zdesperowana bo tak bardzo chcę być w ciąży. Dodam , że juz zrobiłam chyba z 10testów-negatywy!! i 14.01.2014 Beta hcg również <0,100 -tzn. negatyw,ale może za wcześnie już sama nie wiem...... proszę o odpisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANA, nie no, posłuchaj sama siebie: "Nie bolą mnie piersi i mam biegunkę - czy jestem w ciąży?". Spokojnie poczekaj i myśl o czyms innym. Objawy z 1 dzieckiem przed spodziewaną miesiączką: raz przyszłam z pracy, położyłam sie na kanapie i w butach zasnęłam snem tak twardym, że nie słyszłam męża dzwoniącego domofonem i walącego w drzwi. Objawy z 2 dzieckiem: brak. Sądziłam, że dostałam skąpej miesiączki, minęła, a ponieważ jeszcze karmiłam piersią, brak kolejnej nie wzbudził czujności. Uświadomiła mnie rodzina, której ciągle narzekałam, że jestem słaba i jest mi niedobrze. Wtedy to juz był 3 miesiąc ciąży. O pierwsze diecko staraliśmy się długo i żadne z nas nie przypuszczało, że czeka nas taka - bardzo chciana - niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe a ja już tydz po zapłodnieniu nie mogłam jeśc nic smażonego a kawa stała się taka niedobra;) to ze wyglądałam jak zmięta stówka(wszyscy w koło pytali czy chora czasem nie jestem;) )to najlepsze było to jak czułam zapach potu:D na odległość wyczuwałam;) potem test i brak złudzeń że to ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny ja tez mam dylemat mialam stosunek w dni plodne i w dzien owulacyjny dwa dni temu malam straszny bol jajnikowu i plecow i biale uplawy do okres zostaly mi dwa i nie wiem co mam teraz myslec czy czekac ze to dzidzia czy objawy przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilne
Mam pytanie 15 lutego miałam @ w marcu mi się opóźniła o 6 dni i była bardzo słaba teraz od 3 dni mam nudności i mogę nic nie jeść ale jem żeby było dobrze. Byłam u lekarza w marce to mi powiedziała ze po tych plamieniach w ostatni dzien ze wygląda jej to na polowe cyklu .Nic z tego nie rozumiem . Dodam ze powinnam dostać okres za jakieś 5 dni pomozcie co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwnx
a jeszcze dodoam ze odrzuciło mnie od papierosów, plecy mnie okropnie bolały i za każdym razem gdy coś zjadłam to było mi nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa1234
Witam. Myślę że nie jesteś w ciąży. Ja z mężem też staramy się już od roku i nic.... 1,5 tyg. temu owulacja a ja zrobiłam już dwa testy.. To już chyba obsesja... Wczoraj zawroty głowy dziś ból krzyża... ale już nie mam złudzeń będę czekać do niedzieli na okres. Dodam tylko że objawów na okres nie mam tylko te narazie nigdy nie miałam takich. Mam małą nadzieje ... ale mam już dość rozczarowań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkapay
Ja starałam się o ciąże z swoim partnerem i nic i nic i nic, a teraz wyjechałam nie żyjemy już ze sobą, a tu ups chyba ciąża, mam okropny ból piersi i brzucha, w nocy często budzi mnie ból jajników i macicy, jak wypije piwo to zaraz mi cholernie nie dobrze, do tego miałam dostać miesiączke wczoraj i nic, objawy niby jak zawsze, ale nic nie dostałąm - na ogół mam miesiączki regularne... Robiłam test tydzień temu i miałam jedną kreskę bardzo silna, a druga prawie była niewidoczna, co mam myśleć ? doradzicie coś dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz tydzien po zaplodnieniu wiedzialam ze jestem w ciazy. Implantacja zarodka wywolala u mnie zawroty glowy i omdlenia ktorych nigdy nie mialam. Plus na pare dni przed okresem zachcianki na kielbase ktorej nieznosze. I wrazliwosc na zapachy. Test ciazowy w dniu spodziewanej miesiaczki= dwa paski. Formalnosc.po prostu czulam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka1988
staramy sie z meżem od bardzo długiego czasu o pierwszego bobasa kochaliśmy się w dni pł jakoś teraz od dwuch dni chce mi sie spać w dzien i siusiam o wiele więcej w sumie do okresu jeszcze 7 moze 10 dni żadnych takich większych objawów nie mam no może mniejszy apetyt co powiecie na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollka24
hej dziewczyny, wraz z mezem staramy sie o dziecko dopiero drugi cykl... wczesniej bralam tabletki antykoncepcyje. Jutro mam dostac @ , mam jakies objawy ale nie wiem czy to ciaza... juz 2-3 dni po owulacji przez okolo 8 dni mialam bardzo wrazliwe sutki, jakikolwiek dotyk sprawial bol, czasami boli mnie rowniez lewy jajnik i miewam mdlosci. staram sie nie stawiac, jesli jutro nie dostane @ to poczekam z testem to wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Mam pytanie okres dostalam dwa dni po terminie gdzie zawsze byl na czas rowniosieńko przez caly tydz przed okres strasznie bolaly mbie piersi a teraz kompletnie nic pkres jest ale slaby a zawsze byl konkretny. Co to moze znaczyc? Poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość yhh pomocy
do tego mam dziwne zachcianki cebula z czyms slodkim czy mieso z octem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monna123
hej :) u mnie jeszcze 5 dni do spodziewanej miesiączki. Też miałam dziwne objawy: ból brzucha ale po wypiciu kieliszka wódki na imprezce dziwne to było bo brzuch tak mocno mnie bolał ze myślałam ze zaraz zemdleje z bólu i za chwile pobiegłam wymiotować do łazienki. Poza tym kłócia w jajniku, odczuwalne bóle piersi, lekko sie powiększyły i mogłabym jeść sałatkę z gyrosa kilogramami chociaż zawsze przed okresem miałam chęć na słodkie. Przez jakis tydzień miałam też wzdęty brzuch i problem z wypróźnieniem ale to już przeszło. Nie wiem co mam myśleć bo wiekszość tych objawów są jak na @ ale z drugiej strony mam nieregularny okres i cięszko stwierdzić czy trafiłam za dni płodne jak staraliśmy sie z partnerem... Napiszcie co o tym myślicie. Czekam na wypowiedzi z niecierpliością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bolacy brzuch i zle samopoczucie pomaga olej z wiesiolka (w kapsulkach gal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jedynym objawem ciazy byl straszny bol piersi jeszcze przed miesiaczka inny niz ten zwiazany z napieciem PMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×