Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niecierpliwa2007

Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem

Polecane posty

Gość Kasiulllllka
5 dni po owulacji silne ukłucie w podbrzuszu, piersi dużo większe niż przed @, wzrost temperatury, dużo wodnistego śluzu, bóle podbrzusza podobne do tych jak przed @ i ciągłe uczucie, że za moment ją dostanę. Ale najdziwniejsze było u mnie przeczucie, że się udało. Istny spokój jakbym była pewna. Już 5 dni przed @ dwie krechy. Życzę wszystkim powodzenia.! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula2610
Cześć dziewczyny :) Staramy się już ponad rok o dziecko. Prawdopodobnie miałam 5 dni temu owulacje (byłam na badaniu ginekologicznym i powiedział mi że jajko powinno wtedy dorosnąć), przed spodziewanym terminem kochałam się z mężem co dwa dni. Teraz strasznie bolą mnie piersi, są tkliwe, dużo jem i mam na różne dziwne rzeczy ochotę. Ogólnie moje cykle są wydłużone, wychodzi na to że test powinnam zrobić za około tydzień. Jak myślicie próbować wcześniej robić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Drogie Panie piszę tu do was ponieważ widzę , że jesteście doświadczone a potrzebuję zasięgnąć czyjejś opinii na dany temat. Moje cykle miesiączkowe trwają ok.32 dni. Ostatnia miesiączka wystąpiła od 14-19.05.15r. Współżyłam z partnerem 18 dnia cyklu , 14 dni przed miesiączką a zatem w dni płodne i w dniu jajeczkowania bądź 2 dni przed. Pękła nam prezerwatywa na zbiorniczku..Partner zorientował się po wytrysku tóż po wyjściu ze mnie lecz trochę zostało w niej spermy. Nie widzę żadnych objawów jedyne co to kłucie jajników z 2/3 dni po zdarzeniu dodam , że jestem nałogową palaczką i nie mam wstrętu do papierosów mimo wszystko..czytałam,że zazwyczaj odechciewa się palić ale być może u mnie to za wcześnie. Czy to może być ciąża ? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaraWariatka87
witam serdecznie, odpowiedzcie na moje pytanie, nie mogle już wytrzymać tego czekania. Od tygodnia po owulacji boli mnie nieziemsko w krzyżach, dzień i noc ( śpię ok ale zaraz po przebudzeniu czuje ten ból). W 21 dniu cyklu na wkładce miałam brązowe nitki krwi, i śluz zabarwiony na brązowo, ale trwało to tylko kilka godzin. Na drugi dzień po tym 22dc poszłam do pracy, oczywiście ból krzyża był razem ze mną, zorientowałam się, że czuje kłucie w sutkach, takie przenikliwe, pojawiające się co jakiś czas. Rano mam delikatne mdłości, choć równie dobrze to moja wyobraźnia. Na test jeszcze za wcześnie, ale Waszym zdaniem jak sądzicie, czy mam na co się napalać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama 3latka
Witajcie dziś rano zrobiłam test ciazowy wyszedł pozytywnie zatem opiszę wam jak to było u mnie. W 1 ciazy tylko brzuch bolał i temp wyższa ciągle ok 37,2 a teraz w 2 ciazy juz kilka dni po wiedziałam że zaszłam. Ciągle mam klujace bóle brzucha takie inne charakterystyczne tylko dla ciąży. Do tego sutki swedzace i w piersiach uczucie jak podczas karmienia. Dalej- ochota na sledzie których nie jadalam wieki. Wczoraj w busie zrobiło mi się słabo i niedobrze.... dziś rano druga blada krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotak
Witam serdecznie kobitki,mam dylemat, Albo juz jakas obsesje, Mialam okres 12.10.2015 zas 24.10.moj mezczyzna skonczyl we mnie,nie biore od 2miesiecy anty.10.11.dostalam 2dniowy okres w czym ten 1 dzien jak miesiaczka,drugi dzien juz prawie nic,przed tym krwawieniem dziwne klocie mialam pierw w prawym jajniku pozniej w lewym,dzis jest 12 o 4 rano chcialam zejsc do kuchni sie napic I zaslablam tak zwyczajnie gdzie ja dosc silna babka jestem,a wieczorem wymioty,spac nie moge,ciezko duzo sie krece.tym krwawieniem raczej wykluczam ciaze,testy tydzien przed okresem tym robilam kreska jedna.piersi obolale,bole ciagle miesiaczkowe.czy ktos sie z czyms takim spotkal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manikaa
hej mam nieregularny cykl, niedoczynnosc tarczycy, i ciagle chore zatoki. Więc bóle głowy, temperatura to u mnie norma. Tak samo z resztą objawów pzez zmiany hormonalne. I jak tu być mądrym. Kochałam się z facetem zawsze bez zabezpieczenia, staraliśmy się unikać dni płodnych, co najwyżej mogliśmy się załapać na ich początek gdzie są minimalne szanse na ciążę. Okres spóźnia się już tydzień, brzuch i piersi bolą od 5 dni. Nie mam stresów, choć nie tryskam szczęściem. Może to opóźnienie jest tylko przez to że jestem podziębiona. Nie ma zasinienia dróg rodnych ale nie wiem kiedy powinno się pojawić, zresztą przed okresem też się pojawia. Nie mam ciśnienia na robienie testu, wciąż liczę że miesiączka się zwyczajnie spóźnia a moje ciało znowu robi mnie w konia. A i tak wiem, że dni płodne mogą się przesunąć przy nieregularnym cyklu. Jest tu jakaś mama z niedoczynnością tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, ja czekam na @ termin mam na 14 stycznia, mam nadzieje , ze nie nadejdzie. Poza tym, ostatnio zauważyłam bardzo widoczne żyły na piersiach, czego dotąd nie było i to ciągłe odbijanie... po każdym posiłku i pustym powietrzem. Ogólne rozdrażnienie, dzisiaj akurat mogła bym wyć cały dzień, wszystko mnie denerwuje. Czy to mogą być objawy wczesnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheFlame
Mam 4 dni do miesiączki. Pierwszy test 4 dni temu wyszedł negatywny Ale jakoś czuję że coś we mnie się zmieniło. Od 1,5 tyg bardzo czesto oddaje mocz, bolą mnie piersi tak że aż nie mogę spać na brzuchu, klujacy jajnik temperatura 37,5 , rozwolnienie codziennie uczucie słabości. Dam wwtorek znać co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie istnieją takie objawy, same sobie je wkręcacie, nakręcacie się i potem rozczarowanie i płacz, i tak co miesiąc. Objawy ciążowe pojawiają się ok. 6-7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość150000
Gość 08.01.2016, 10:21. Przykro mi ale jesteś w wielkim błędzie. To nieprawda, że objawy pojawiają się w 7 tyg. W 7 tyg. nic się dla mnie nie zmieniło, wszystkie objawy zaczęły się jeszcze zanim na teście pojawiła się druga kreska i trwały do końca I trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MommyLovesYou
Hej, jestem w 15 tyg. i dokładnie pamiętam wszystkie swoje objawy :) Już 3-4 dni po zapłodnieniu odrzuciło mnie od papierosów, mimo że paliłam już dość regularnie. Nie mogłam znieść zapachu kawy, nie miałam ochoty na słodycze (mimo że przed @ zawsze miałam) i straciłam apetyt. Moje ulubione warzywa wywoływały we mnie mdłości a mięso mogłabym jeść kilogramami. Zrobiłam homemade sushi, mimo iż nigdy nie lubiłam ryby. Marzył mi się tatar! Kilka dni po zapłodnieniu napadłam na słoik ogórków kiszonych, które kupił mój mąż. Zjadłam prawie wszystkie :) Piersi nie bolały tak bardzo, ale czułam jakieś swędzenie i mrowienie. Testy wychodziły negatywne. Poza tym na 2 dni przed spodziewaną @ zaczął boleć mnie brzuch, tak jak na @. W dniu spodziewanej @ wieczorem nadszedł okropny ból brzucha, a w zasadzie jajnika. Pulsujący ból raz po lewej, raz po prawej stronie. W sumie silny ból trwał ok 30 min, sam punkt kulminacyjny - to pulsowanie- 5-10 min. Wtedy wiedziałam, że to moje maleństwo znalazło sobie dogodne miejsce do rozwoju :) 2 dni później na teście pojawiła się cienka, acz wyraźna druga kreseczka! Powodzenia! Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem 6 dzien od owulacji cały czas boli mnie dól brzucha mam mrowienie w piersiach i cały czas mi duszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, mam problem. Od kilku dni dziwnie się czuje: czuje ciągniecie i kłucie w podbrzuszu, od czasu do czasu jest mi nie dobrze, dość często chodzę siusiu, boli mnie też czesto głowa ( ale to chyba nie jest z tym związane) co najważniejsze miesiączka spóźnia mi sie juz dwa dni ( zawsze miałam regularnie). Jak myślicie to może być ciąża ? Moze któraś z was miała tak samo ? ps. robiłam test przed miesiączka, wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test jeszcze raz to powinno rozwiać twoje wątpliwości.chociaz wiem z doświadczenia ze na takie objawy jak opisujesz za wcześnie.co miesiąc takie mialam.jak nie myślałam o ciazy nie mialam żadnego objawu,wtedy test byl pozytywny tydzien po spodziewanej @ bo wczesniej nawet nie wpadłam na to ze mogę być w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Hej dziewczyny, Ja w pierwsza ciąże zaszłam 2-3 miesiące temu. Juz kilka dni po owu wiedziałam ze cos sie dzieje. Starałam sie nie nakręcać ale objawy mówiły same za siebie - oropny bol piersi 5 dni po owu, odrzucało mnie od dymu papierosowego, zmęczenie, kłucie w jajniku i tuż przed spodziewana @ duzo duzo śluzu kiedy normalnie nie mam go w ogole. Niestety w 5tc poroniłam... Teraz 2 miesiące po poronieniu mam znowu te same objawy, moze troszeczkę delikatniej :) mam jeszcze 6 dni do @ ale piersi bolą mnie juz od paru dni i silniej odczuwam zapachy. Jestem właściwie na 90% pewna ze cos sie dzieje , pozostaje trzymać mocno kciuki zeby tym razem sie udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatni okres miałam 1 sierpnia, a wcześniej 3 lipca. Według aplikacji okresowej w telefonie jutro powinnam dostać okresu. Dziś mega dziwnie się czuję ;/ od wczoraj wieczora bulgotanie w jelitach, dziś taka "szybka kupa ;p ", mega rozdrażnienie ;o ja akurat nie chce być w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od momentu owulacji dziwnie mi na brzuchu , tak z 6-7 dni po owulacji silne bóle podbrzusza, aż mnie dliło, dziwnie sie czuje, słabo, test w dniu spodziewanej miesiączki pozytywny. aha i kłucie w pępku , przy pierwszej ciązy też tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej W sobotę mam dostać @. W niedziele miałam tak bolące plecy ze aż szok... W poniedzialek doszedł do tego brzuch.... No i ciągle pobolewa.... Mam wrażenie ze latają w nim motylki.... Później wróciły znowu plecy i tak na zmianę..... Wczoraj minely równo 2 lata jak staramy sie o dzidziusia.... Nie umie sobie z tym poradzić bo mimo tego ze staram się trzeźwo myśleć to i tak lapie sie na tym ze mysle o dziecku. Ba nawet o nich snie bo mężowi przez sen mówiłam ze odprowadzę dzieci do szkoły.... Czuje sie okropnie :( no i jeszcze te wahania nastroju.... Wczoraj pól dnia beczalam..... Za każdym razem jak ide to sprawdzam czy nie mam okresu.... No i jak ja mam sobie poradzić psychicznie skoro wczesniej miałam tyle rozczarowań? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze pierwszy raz test owulacyjny wyszedł mi pozytywny. No i od nidzieli mam zgagę.... Czego nigdy nie miałam..... Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka243
Cześć dziewczyny! Mam pytanie odkąd wspolzylam z moim chłopakiem czyli 3 i 4 czerwiec (4 czerwiec pierwszy dzień dni plodnych) bez zabezpieczenia od 12 czerwca strasznie mnie bolało podbrzusze na następny dzień przestało. Okres powinnam dostać za 2 dni czyli 22 czerwca a mnie dzisiaj rano obudził bol podbrzusza tak jakbym zaraz miała dostać okres. Piersi zawsze bolały mnie przed okresem teraz w ogóle nie mam dużego brzucha jak przed okresem. Czy to jest możliwy objaw ciąży? Bardzo proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam owulację 4 czerwca i wczoraj zrobiłam test, 2 czerwone krechy :) także zatestuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka243
A nie lepiej poczekać do tego czwartku i gdyby się nawet spóźnił zrobić bo w niedzielę? Ytivhe się boje bo ogółem odczuwam jajniki i tam jakby w środku coś bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxddddd
Witam . Ostatnio staraliśmy się z mężem o dziecko 12-14 maja w płodne , dostałam 31 maja okres 10 dni za wcześnie i jakiego nigdy wcześniej nie miałam , pierwszego dnia było go tylko trochę drugiego nic później znowu trochę i trwał parę dni krócej niż zawsze miałam . Zaraz po okresie znowu zaczęły mnie boleć piersi i czuję jakby były spuchnięte i ciągle się to utrzymuje , przy tym senność i zmiana nastroju . Robiłam już testy i nic. Czekam na wizytę u ginekologa.co myśleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie był okres tylko plamienie implantacyjne, ja też miałam przez 3 dni takie plamienie Ale w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszedł pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka243
A bol jajników o tam w środku macicy też może świadczyć o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka243
Czyli nie pozstaje mi nic innego jak zrobienie test w niedzielę. Mam nadzieje ze będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać jak zrobisz test,a dziś robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka243
Właśnie nie robiłam. Bo okres mam dostać w czwartek i tak sobie pomyślałam że może bym zrobiła w niedzielę? Ale już bym chciała wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×