Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie no no

nie kupie drozszego niz 1000 zł

Polecane posty

Gość nie no no

nie kupie drozszego wozka bo co?? nie musi byc oryginalny, musi byc ladny i funkcjonalny... moja kolezanka kupila sliczny wozek w hurtownii za ponad 500 zł... gleboki ktory jest tez spacerowka...co wam odwalilo z tymi wozkaimi?? placic za wozek 2 tys to jest glupota wg mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
ja bym kupila za 600zl tez :) ale dostalam od rodziny za 2i pol tysiaca sprowadzony z francji quinny Freestyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak kogoś
stać to niech kupuje :D Nasz wózek kosztował ponad 2 tyś i wcale mi nie odwaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no no
no pewnie jak kogos stac - oki, albo jak od kogos dostaniesz - oki... ale potem pojawiaja sie tematy i glupie wyliczenia na forum ze za wozek trzeba zaplacic ponad tysiaka a to gowno prawda poprostu... ja bogata nie jestem... biedna tez nie ale powiem wam ze wole sobie dolozyc do mebli do duzego pokoju, kupic mezowi porzadne buty albo sobie torebke za 400 zł niz wydac na wozek 1500 zł - przeciez moge kupic dobry ladny wozek w hurtowni za 600 zł... i tak samo uwazam ze mozna kupic lozeczko za 100 zł... a mozna za 1100 ... tylko potem wkurzajace jest to ze ktos powie ze utrzymanie dziecka tyle kosztuje- nie kosztuje tyle , tylko jak spelniacie swoje fanaberie i kupujecie rzeczy z ksiezyca to tak jest nie piszcie potem ze dziecko w utrzymaniu jest drogie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no no
zgadzam się z Tobą!!! z tym że ja moze bardziej sugerowałabym za "zaoszczędzone' pieniądze kupić ubranka i jedzonko dla dziecka dla niektórych kupno torebki, czy butów moze oznaczać (choć nie musie!) ze żałujesz dziecku a sobie nie! no bo 400 zł to kupa kasy! ale Twój tok myslenia jest jak najbardziej pozytywny- po co kupowac drogie rzeczy jak można gdzieś (trzeba tylko chcieć) znaleść dobre a zarazem niedrogie rzeczy! no i też będą służyc dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie no no
to poyżej miało być DO!!!! NIE NO NIE a wyszło ze pisała to NIE NO NIE sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mowilam ze kupie tako za 1000zl:) kupilam no name za 650:) i jest fajny, duze kola . na lato mam spacerowke baby drems- leciutka wiec ten wozek bedzie rzadnej uzywany latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla mnie tez jest głupota kupowanie wózka powyżej 2 tysiaków.I tu nie chodzi o to ż ekogs stac na takie wózek,może to chęć pokazania się? ja sój kupiłam za 800 zł i jest funkcionalny a własnie o taki mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no no
ja ogolnie nie jestem za tym zeby kupowac maluchowi drogie rzeczy... badziewia nie kupie ale oryginalnych rzeczy - tez nie ( sa wyjatki oczyiwscie)... na chwile obecna wolalabym dolozyc sobie 300 zł do torby - bo nie mam torebki niz dziecku do wozka... tak samo nie rozumiem po jaka cholere kupowac dziecku drogie ciuszki z chicco albo mini adidasy oryginalne - sorry ale wole kupic cos fajnego sobie- bo 1) dluzej mi to posluzy 2) wykorzystam w pelni potencjal tez rzceczy:P nie zamierzam zalowac dziecku na zupki, kaszki, kosmetyki( choc uzywac tez nie bede najdrozszych)... wole kupic sobie krem na rozstepy na 100 zł niz dziecku krem musteli za 60 zł... a na co dziecku taki krem? mozecie spytac a na co mi taki krem... ano np na ato zeby poprawic sobie natroj:P a dziecku marka kosmetykow nastroju nie poprawi:P wiec wystarczy ze kupie kosmetki hippa i bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no no
moze i powiedzialam to w prosty sposob i zostane odebrana jako samlolu i egoista... w kazdym razie nie chodzi mi o to zeby nie kupic czegos dziecku a kupic sobie... wszystko z glowa ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uważam, że jesteś egoistką, całkowicie Cię popieram i mam podobne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola79797
co za pytanie jak kogos stac to niech kupuje i za 5 tys :-P tak samo moglabys zapytac sie czemu wszysty zamiast mercedesow i innych nie kupuja maluchow bo taniej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no no
oki krystyna ale nie mow potem ze dziecko kosztuje Cie duzo... bo dziecko wcale nie musi kosztowac duzo.. jak jakas babka kupuje kostyki za 1 z miseicznie, co tydzien chodzi do kina, restauracji, na dyskoteke.. kupuje co jejj sie podoba... to potem powie ze ja zycie kosztuje 9 tys na miesiac... i potem wlasnie podobned o Ciebie kobiety twierdza ze wyprawka dla dziecka kosztuje ok 3 tys ! a to jest nieprawda... kupujesz wozek za 3 tys - oki kupuj ale robisz to tylko dla siebie bo twoje dziecko ma centralnie w dupie to jakim wozkiem jezdzi! wydac 3 tys na ok 2 lata to dla mnie glupota i tyle.. a jak kupuje mercedesa to jednak nie na 2 lata tylko na troche dluzej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu, nie zawsze drogi kosmetyk (dla dziecka) oznacza dobry... podobnie zresztą jak z reklamowanymi na potęge Actimelami i Danonkami - był tu nawet topik dotyczący tego drugiego produktu. Oczywiście, jesli kogoś stać i ma ochotę, niech wydaje majątek, a jesli ktoś ma przeciętne dochody, niech wybiera produkt tańszy, może mniej \"modny\" (choć to pojecie względne), co nie znaczy gorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no no
wlasnie jak kogos stac i nie musi dokonywac wyborow- spoko... ale za wszelka cene kupowac dziecku najlepsze rzeczy (tzn najlepszych firm) odmawiajac sobie... bo niby wtedy jest sie dobra nieegoistyczna mama - to bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no no
krystyna najwyrazniej nie docieraja do Ciebie proste impulsy z otoczenia:P jestes zenujaca nie chce mi sie z Toba gadac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyram
Dżizas jak słyszę, że ktoś wydał na wózek dla dziecka 2000,- to mnie się śmiać chce!!! Sam mam dwie córcie, które już wózka nie potrzebują, ale jak kupowaliśmy dla pierwszej, też chciałem, żeby był jakiś wypasiony, bo to dla mojego pierwszego dziecka!;) A teraz wiem, że najlepiej jest kupić uzywany, albo nowy, ale nie za tyle pieniędzy!! Dzieciak wyrośnie z niego za 2 lata i dwa tysie schowają się w piwnicy, albo trzeba będzie sprzedać za grosze jakieś. No, ale jak kogoś stać na wyrzucanie kasiory, to gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomysl ze wozki tanie sa robione z gorszych materialow, sa mniej wygodne, ciezkie i nie zbyt poreczne.Fajnie ze bym kupila wozek ktory wazy 18kg i ma plastikowe male kolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no no
chyba slabo zorientowana jestes bo do 6 stowek kupic mozna wozek naprawde dobry- no ale nie bedzie mial tej Twojej metki ktora zapewne nosisz przyklejona do czola:P a moze z wozka jeszcze zwisa cena z metka- a tak zeby inni widzieli jakas Ty wspaniala mama! buahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzannaa
A po co Ci w takim razie torebka za 400zł skoro na bazarze mozesz kupić za 40zł? :P Przeciez i tak nikt nie zauwazy róznicy! Rany co za pusta laska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po co kozaki skorzane za 300zl jak mozna miec plastikowe za 40zl nikt nie bedzie widzial roznicy.Ludzie co Wy piszecie.Chyba dlatego te rzeczy sa drogie bo sa lepsze jakosciowo bo chyba znana marka z kosmosu nie przyleciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystyna z gazownii prosze nie porownuj wozka z autem. wiem ze liczy sie bezpieczenstwo ale przetestowalam juz kilka wozkow - to jest 4. ja stawiam na jakosc zabawek i butow dla dziecka, no i oczywiscie jedzenie. ale nie kupie markowych ubran, no i wozka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no no
ja pierdykam czytam nie umiesz kolezanko!? juz pisalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech kazdy kupuje za ile chce i na co go stać .Ale faktem jest , że kupując bardzo drogie rzeczy robi to \"dla siebie\" a nie dla dziecka. Bo czy wózek za 3000zł jest wygodniejszy od tego za 1000? Wątpię. A porównywanie wózka do mercedesa uważam za nietrafne ponieważ wózek posłuży 2 lata a auto ma się (zazwyczaj) na kilka , kilkanaście lat więc warto kupić lepsze. No ale jak kogoś stać by wydawać pięniądze bez opamiętania to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no no
ja sobie jestem w stanie kupic buty za 400 zł, ale na dziecka adidasy z ktorych za 2 miesiace wyrosnie nie zamierzam wydawac 200 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np. wozek odstawie za 6 mc- i nie oplaca mi sie na 6mc czy nawet rok kupowac za 2000-3000 tysiace ale np kupuje buty na 2 mc za 200zl albo zabawke za 150 czy 300 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×