Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KUCHARECZKA

CO UGOTOWAŁYŚCIE DZISIAJ NA OBIAD???

Polecane posty

Gość KUCHARECZKA

JA DZISIAJ MIAŁAM NA OBIAD KOTLETY MIELONE W ŚRODKU Z GRZYBKAMI I MOJA ULUBIONĄ ZUPE POMIDOROWA. JUTRO CHYBA ZROBIE BIGOS.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem dzisiaj zupę a la Faso la gru ba Na drugie - kotlety de Żebra ne w sosie Com znalaz Deser - du Mał pe w Cie ście No i kompot - de Bary - wypił mi Super żarcie - mniam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 kucharki
NIC ! po prostu NIC. A jakie mniam,mniam dietetyczne... Ale jutro- wielkie żarcie !!!! Czerwony barszcz z uszkami z mięsem Rolada z cielęcinki z suszonymi morelami i sliwkami w srodku + frytki + surówka (jeszcze nie wiem jak) W niedzielę : poprawka bo nie gotuję często ale jak juz to dużo i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny obiadek......
Zupa pieczarkowa.....a na drugie schaboszczak,ziemniaczki i surówka z marchewki.....podwieczorek o 16,30 kawausia i ciasto swoje murzynek....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( A ja będę mieć pizzę na telefon... :( Bo nawet nie mam komu gotować... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj.....
ugotowałam gar bigosiku i będzie na 3 dni......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajka
schab z serem camember i zielonym pieprzem, purre ziemiaczane, kalafior z masełkiem i buraczki konserwowe - baby beetroot. Palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Zupka dziś była cebulowa nawet mi wyszla a na drugie kurczak po meksykańsku bardzo pikantny ze swieżą surówką ........ pyszota mniam mniam.Ale co zrobie jutro to nie mam pojecia może ktoś podsunie mi jakis kulinarny pomysł Pozdrawiam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi
Na pierwsze był rosół, a na drugie zrobiliśmy z moim chłopakiem pizze - sztuk 8!! Czyli dla całej rodziny, a jeszcze zostało na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowalam bigos i mam z glowy starczy na 3 -4 dni w koncu im starszy tym lepszy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ten szczególny dzień......
Mąż mnie wyręczył.....:)......zamówił do domu pizzę.......;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halibut w cieście kokosowym, frytki, surówka z białej rzodkwi ze śmietaną. Podwieczorek - sernik na zimno z brzoskwiniami i galaretką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spagetti - dzis wersja uboga tylko sos z torebki. Zazwyczaj jest sos z pieczarkami papryka cebula i zoltym serem. Taki sobotni dyzurny obiadek. Na deser szybkie ciasto. Makuszek bez maku. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIS
Byl bazant z piorkiem w dupce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj mam leniwy dzień......
Ale coś ugotowałam.....udka pieczone w piekarniku w ziólkach,ziemiaczki i surówka z bialej kapusty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj to mieliśmy na obiad królika pieczonego, pyszny, jeszcze na dziś zostało, z ziemniaczkami (kartoflki lub pyry jak kto woli) i surówką z marchewki, jabłka i coś tam jeszcze. Tylko, kurcze, zupy nie było, bo zona całe dopołudnie na tlenie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buraczek
buraczkowa zabielana kartofelki tłuczone ze skawreczkami , a na drugie śledzik w śmietanie tzw pulki PYCHOTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj zrobiłam tanio, szybko a obżarlismy się po uszy :D kupiłam ( mrożone) pieczone ziemniaczki które usmazyłam na patelni, do tego po 2 grube plastry mortadeli z plasterkiem żółtego serka na środku i mieszankę warzyw ( brukuły, kukurydza, marchew, fasolka) przyprawionych - też obsmazyłam :P danie smażone na 3 patelnie - ale było pyszneee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj zrobiłam gołąbki a teraz \"dorabiam\" do nich sos pomidorowy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym chciała też byc w domku jak Ty Delicja.......... Mam takiego lenia, a w pracy jestem i chociaż pozory muszę sprawiać. Wczoraj zrobiłam mielone, a dzisiaj niech mój mąż sobie je odgrzewa (na wodzie-on tak potrafi!) a ja lecę do kosmetyczki i mam w nosie cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj była fasolka po bretoń
sama prawie się ugotowała......tylko doprawiłam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 25
zarazy schabowe z pikantnym nadzieniem w panierce, ziemniaczki opiekane, surówka z pora marchewy i jabłka z majonezem pychaaaa ............ale chyba z milion kalorii miało:( a potem jeszcze górę faworków upiekłam ach...........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femina
barszcz i krokiety z mięsem i duuużo oponek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie nie ma kasy to i
filety śledziowe w sosie pomidorowym z puszki i bułka. a potem poczytać sobie co to ludziska jadają na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Magdaleno, na pewno byś nie chciała...Siedzę w domu niestety nie z wyboru i juz fioła dostaję.:O Koniecznie musze iść do pracy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupialm na sprobowanie bakłażana ... gdzieś kiedyś czytałam o przyprawieniu go i zapiekaniu z serem żółtym ... ale nie pamiętam szczegółów ... pomóżcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiav
a ja mam dziś polędwiczki w sosie pieczarkowym, ziemniaczki zapiekane oraz suróweczka z kapusty pekińskiej. Pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulva
podajcie,prosze dobry przepis na surówkę z czerwonej kapusty, lub na kapustę czerwoną gotowaną , moja ma potem ciemny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erek
wpisujcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robiłam kotlety z piersi kurczaka w panierce z płatkow kukurydzianych, ziemniaczki i surówka z białej kapustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×