Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudzinkaaaa

Czy chudy facet to trędowaty ?

Polecane posty

Gość kontra filozoficzna
chudzi czy grubi... co za różnica ważne co w głowie i sposób bycia wygląd od razu wtedy staje się atrakcyjny. Mój facet jest mojego wzrostu ( tak sie złożyło ze jestem wysoka i konkretnej kobiecej budowy) a jest ode mnie chudszy ode mnie i na dodatek mlodszy półtora roku i co to jakaś przeszkoda? jest chudy ale jak dla mnie cholernie przystojny moze dlatego ze jego charakter mi odpowiada, wiec nie klepcie krótkowzrocznie ze chudy bleee... gruby bleee.... bo jaki by nie był przystojniak jak ma nie równo pod sufitem nic nie pomoże, a jesli jest tak idealny i ma wszystko to wybaczcie ale na co mu kobieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za glupi temat?!:D moj chlopak ma 176 a wazy 56kg i jest zajebisty:Dma zajebiste cialko,takie delikatne,chudziutkie,bielutkie z piegami:Djest przepiekny,az nie moge sie powstrzymac zeby go nie wypiescic po tym cialku jak jest blisko mnie:Dzawsze preferowalam takich chlopcow,o takich gejowatych sylwetkach bo tacy dzialali mi na zmysly:)nigdy nie znosilam albo zwyklych,przecietnych chlopow o chlopskiej sylwetce,albo grubasow albo karkow lub pakerow,a feee:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro31
Ja mam 187 cm wzrostu i jestem chudy. Waze w okolicach 70 kg. Moja kobieta ma 158 cm wzrostu i wazy 44 kg. Czyli oboje jestesmy chudzi. I jest OK, jestesmy szczesliwi. O co wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polyamorous
Ja przy wzroście 180 ważę 66 kilo i nie czuję się z tym dobrze. Dziwne jest to, że mam powodzenie u dziewczyn i nie narzekam. Chciałbym przytyć sam dla siebie, jem naprawde dużo ćwicze ;) Mam 17 lat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 1996
A co sądzicie o parach "chudy on - gruba ona"? Mnie to dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
mnie tez to dziwi . a jeszcze bardziej mnie dziwi zazywanie szczuplego kolesia chudym bo to różnica jak ktos ma np 180 cm i 70 kg to wazy normalnie a tu jest wyzywany od chudzielca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabella
kobiety, odchudzajcie się!!!!!!!!!!!!! niestety coraz więcej kobiet jest grubych lub otyłych... z facetami natomiast odwrotnie! szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucky Lucy
Niczym sie nie przejmuj, gwarantuje Ci, ze sa dziewczyny, ktore uwielbiaja szczuplutkich facetow ;-) Ja na przyklad ;-D kazdy moj facet byl chudzinka i nic nie poradze na to, ze przepadam za takimi facetami. Mysle jednak, ze dziewczyn, ktorym podobaja sie szczupli faceci jest mniej, bo z tego co obserwuje, dziewczyny wola facetow o "normalnej" budowie, umiesnionych. Ale badz cierpliwy, napewno predzej czy pozniej spotkasz jaka dziewczyne, ktorej bedziesz sie bardzo podobal ;-)) Pozdrawiam! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmopijklasf
gruby facet to nic strasznego ale gruba kobieta? nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvdv
a ja mam 176 wzrostu i ważę 74,5kg przynajmniej ostatnio jakoś ale za rok to siezmieni chcę docelowo 78 wazyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna babka
nie ważne ile facet waży i mierzy, ważne za to: 1) jakie ma ciało (umięśnione czy nie?) 2) jak sprawnego ma penisa i czy potrafi się nim posługiwać 3) czy jest zaradny 4) czy potrafi robić minetkę 5) czy kocha swoją dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od wszystkiego
TAK JAK FACECI NIE LUBIĄ GRUBYCH KOBIET tak kobiety nie lubią chudych facetów norma to jest to! ani grube ani chude!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 180
a kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja1985
Facet nie może być ani za gruby ani za chudy. Mój ma 180 cm i 70 kg, pięknie wyrzeźbione ciało (siłownia, basen, narty, rower) i jest dobrym kochankiem. W łózku stanowczy i odpowiednio długi. Anorektykom mówmy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora ze szczecina
zadbany, ogolony, ładny, proporcjonalnie zbudowany, z owłosionym torsem, modnie ubrany, opalony, umięśniony, mieć co najmniej średnio dobrze płatną pracę, mieć od 14 do 18 cm na dole, szarmancki, mieć zainteresowania (żaden klaser ze znaczkami) Współczuje przesadnie chudym facetom. Kto na nich leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_17
facet musi być menski a nie chudy czy gruby menski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co się podoba to tylko kwestia gustu. Ja uwielbiam chudych facetów, nie znoszę tłuszczu. Przyjaciółka natomiast lubi misiowatych facetów z brzuszkiem. Nie martw się, każda zmora znajdzie swego amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna
Ja lubię chudych panów;) moj men jest szcupły ale pare lat wstecz był chudziutki i przy wzroscie 178 wazył chyba z 63 kg...no i co z tego?? ja nie znoszę panów z brzuszkiem tak samo jak mam awersje do tych miesniaków z siłowni -fuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku kakakiki
bo babka ma być chyda - tego ponoć wymagaja faceci a ja wymagam by facet miał odpowiednia wage i mieśnie a nie że startuje w wadze koguciej. I co mnie obchodzi jak on to zrobi, facetów też nie obchodzi jak robie to że jestem chuda. I tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankatomka
tomek is back :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapaxm
chudy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepse
lepse chude niż grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adonis83
a ja przy wzroscie 196 cm waze 98 kg. gdyby nie moja meska geba o ostrych rysach twarzy to bylbym idealem ;) HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333333333333333333333333333333
a ja kocham mojego chudzielca. i tak mnie pociąga strasznie ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra zniesmaczona
powiedzcie mi, na prawde chcecie mieć faceta, który waży mniej od was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×