Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skorpionka81

Testuję 15-go stycznia. Kto również?

Polecane posty

Gość a ja poprostu myślę inaczej
Witaj skorpionko:) Dzieki za odpowiedź. Co do warg to zastanawiałam się, bo wiem, że w ciązy "tamte" okolice zmieniaja się. Niekiedy zmieniają kolor na bardziej siny. generalnie ciąża ma bardzo wiele wspólnego z wyglądem tamtych okolic m. in. poprzez zwiększone ukrwienie, natomiast nie wiem jak to dokładnie wygląda i czy może pojawiać się bardzo wcześnie. U mnie bez zmian, śluz nadal taki sam, też dość dziwny jak na tuż przed okresem. Zobaczymy:):):):) Pozdrawiam serdecznie:) i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też śluz taki przedokresowy dlatego dałam sobie już na luz i czekam na @ Pozatym już bóle coraz silniejsze mam czyli lada chwila ta wstrętna @ nadlezie Co do \"tamtych okolic\" to ja nie zwracałam też nigdy na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że okolice rodne się zmieniają, ale raczej już w bardziej zaawansowanej ciąży a nie w pierwszych dniach :) Mam nadzieję, że obie nie dostaniemy okresu i za kilka dni będziemy przedrzeźniać się wołając na siebie \"mamusiu\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poprostu myślę inaczej
Ja tez nie wiem, jak to będzie, a co do spodziewanej miesiączki droga koleżanko, to możesz się pomylić. Wiele dziewczyn pisało, że czuło się dokładnie jak na okres iiii nie nadszedł, a raczej nadszedł z rocznym opóźnieniem:) A co do mnie, to zastanawiam się, czy testować, czy dac sobie na wstrzymanie, być twardą i czekać na ewentualne opóźnienia, a gdy pojawi się wyraźne opóźniennie - wówczas test:) Chyba spróbuję być twardzielem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny 🌼 Scorpionko 🌼 Ja też mam taką nadzieję :) I trzymam za Nas wszystkie kciuki ❤️ a ja po prostu myślę inaczej 🌼 Trzymam kciuki za Ciebie i za Twoje bycie twardzielem :) Ja chyba jutro nie zatestuję.... poczekam na opóźnienie bo nie chcę testu zmarnować. Ostatnie 3 miesiące miałam takie że jak tylko test robiłam to po minucie @ przychodziła. Dlatego teraz twardo czekam :) Życzę Ci pięknych 2 kreseczek na teście ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:), ja raczej z Wami nie potestuje:-o, bo juz zaczą sie u mnie sluz z krwią:-o, a wiec planowo @ przyjdzie, kochane życze wam wszystkim upragnionych 2 KRESECZEK!!!pozdrawiam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poprostu myślę inaczej
Witajcie!! Moni🌻 dla Ciebie i tak jeszcze nic nie wiadomo, ale rozumiem, że u iebie w tym cyklu szanse są niewielkie, ale może już w przyszłym??:) Oli, to ja również trzymam za Ciebie kciuki:) Dziewczyny, nie wiem jak to będzie, ale jakoś nie dowierzam, że mogłabym zajść w ciążę w pierwszym cyklu, poprostu wydaje mi się to jakieś nieprawdopodobne, więc też się nie nastawiam. Wczoraj wieczorem źle się czułam, może z pzrepracowania w ostatnim tygodniu?? i ku mojemu zaskoczeniu połozyłam się o 21.30 spać i obudziłam się dziś o 9.30. Nie wiem amm nadzieję, że nic mnie nie bierze, żadne choróbsko, ale to dość dziwne przespać 12 godzin... cóż... Zatem dodatkowo jeszcze drówka życzę i miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:), ja juz myslałam ze bede gratulowac, a tu nikogo nie ma,dziewczyny podzielcie sie dobrymi wiadomosciami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zajrzałam żeby gratulować :) Dziewczynki co u Was? ja sampoczucie. Ja testu dziś nie zrobiłam i napewno nie zrobię. Ewentualnie może jutro. Mam przeczucie że dziś @ przylezie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni 🌼 Dzisiaj czuję na całego że @ przyjdzie. Już nawet kolor śluzu mi się zmienił z białego na żółty. zawsze tak mam przed @......... więc nadzieja że jednak udało mi się zajść w ciążę jest bardzo, bardzo, bardzo mała :(............ Nie chcę marnować tego tesy poprostu. zobaczę jak dzisiaj mi się nie zacznie to jutro zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli80, ja tez tak mam:-o, ze mi sluz sie podbarwia:-o, do tego jeszcze dzis tempka 39,9. ateraz37,1, wiec raczej za kilka godz @ sie pojawi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poprostu myślę inaczej
Witajcie!!! Też wpadłam tutaj chcąc gratulować, ale jak widzę, może jedynie skorpionka dziś zdecydowała się na test:), ja również nie zdecydowałam się. Nie wiem właśnie jak do tego wszystkiego podejść i kiedy zdecydować się na test, ostatnie dwa cykle miałam z opóźnieniami. U mnie jak na razie nie ma żadnych zwiastunów okresu, ale to u mnie akurat nic nie oznacza. Chyba poczekam jeszcze kilka dni i jak pojawi się znaczne opóźnienie, to może zdecyduję się na test:) A jak na razie to trzymam kciuki i będę tu zaglądać;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaga
Hej. Dziewczyny...mam do Was pytanie??/ Orientujecie się może czy test ciążowy wykaże ciążę pozamaciczną??? Bardzo proszę o odpowiedzi Powiem tyle, że okres mi się spoźnia 6 dni, robiłam test dwa dni temu i wyszla jedna kreska, więc nie wiem co się może dziać . Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni 🌼 To widzę że jesteśmy w tej samej sytuacji :o Echhhhhhhhhhhhhhhhhh magdaga 🌼 Czy jest ciąża prawidłowa czy pozamaciczna test pokaże zawsze 2 kreski. Jedynie badanie USG może wykluczyć lub potwierdzić ciążę pozamaciczną. Może powtórz jeszcze raz test za kilka dni. Być może do zapłodnienia doszło później i w Twoim organiźmie jest jeszcze bardzo małe stężenie hormonu ciążowego i test nie pokazuje ciąży. Poczekaj jeszcze trochę i powtórz test. A co u reszty dziewczyn? Trzymam kciuki ❤️ Scorpionka 🌼 Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na usg marsz magdaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaga
Oli80--dziękuje Ci bardzo🌻, troszkę mnie uspokoiłaś:):) Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamy
na wieści Skorpionka!!! Co u Ciebie?? Testowałaś?? Nie trzymaj nas w niepewności tylko pisz!!! Trzymam kciuki za dwie kreseczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koninka
hej dziewczyny! z racji ze jestem nowa wypada sie przedstawic:) bede tu figurowac jako koninka, przynajmniej narazie. i mam niespelna 20 lat:) dzis zrobilam sobie drugi test. za pierwszym (11.01) razem troche sie przerazilam gdy zobaczylam dwie kreseczki:) ale dzis zmienilo sie to diametralnie. sadzilam ze dostane okres - od pierwszych dni planowej miesiaczki (ktorej nie dostalam) moje piersi staly sie wrazliwsze i pelniejesze oraz zakuwal mnie jajnik, raz prawy raz lewy. takie byly zazwyczaj u mnieobjawy miesiaczki. ale pare dni po zaplodnieniu zauwazylam cos dziwnego do mi sie wczesniej nie zdazalo. wlasnie tez wymaz o ktorym piszecie. i mam go do teraz. wiec , nie chcialabym wam robic zludnej nadzieji, ale trzymam kciuki! bo to bardzo prawdopodobne przy takich objawach:) POZDRAWIAM!! buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam brązowe plamienie :( Kolejny cykl przede mną :( Dziewczyny trzymam za Was kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny podczutuje Was :) Słuchajcie u mnie było tak przez prawie rok stranka i nic kilkanascie testów bo byłam pewna na 100% ale niestety :( Gdy miałam już iść do lekarza po radę co dalej okres spóźnil się 2 dni ale tak już bywało potem na 3 dzień zrobiłam test i dwie kreski - czułam wszystko tak jak zawsze na okres, zero jakiś innych obiawów a staranka w miesiącu w ktorym zaszłam były bardzo marne bo wiedziałam, ze ide do lekarza bo inaczej chyba nie zajde. Życze Wam II kreseczek i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni 🌼 mi za chwilę też się rozkręci sabcial ❤️ Dziękuję za słowa otuchy. Kochana Twoja historia daje mi nadzieję że może niedługo i ja zobaczę 2 kreseczki na teście :) Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia Tobie i Twojemu maleństwu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam dziewczyny? Bedziemy gratulować? Chwalić sie tu raz dwa.... 3mam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×