Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goh

ILE PAPIEROSÓW MOŻNA PRZEWIEŹĆ SAMOLOTEM RYANAIR???

Polecane posty

Gość gość
witam , jak wyglada sytuacja z tytoniem? podobno mozna przewiezc 1kg ale czy musi byc orginalnie zapakowany z banderola czy moze byc z przemytu zapakowane w zwykly worek :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie polskie Marlboro kazda ilosci zaplace £35,50 Zainteresowanych prosze o Kontakt na maila Tomekk.koolikoski@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie kazda ilosc malboro light/ red 37, 5 GBP ( przy wiekszej ilosci mozliwosc negocjacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu, skad jestes?? Moge przywiezc CI 12 kartonów polskich Marlboro po 40 funtów. Jesli Cie to interesuje pisz: komis.almar@interia.pl Bede lądował w Luton. początkiem pażdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygarouk
kolego to ty głupoty piszesz i wprowadzasz w błąd innych!!!!! Legalnie 4 sztangi a nie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 kg tytoniu lub 800szt papierosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukacie pracy marzeń wejdżcie na strone www.ps-intryguje.pl i wpiszcie kod 13100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nico 2013
Jakie najlepiej zabrać fajeczki do Londynu ( które są najbardziej chodliwe), i po ile chodzą. Ja przymierzam się do LM-ów. lecę jutro. A może jest jakiś chętny na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja niedługo będę jechał w kilka osób do londynu i zamierzamy zabrać papierosy, jest ktoś chętny albo ma informacje kto chce odkupić takie papierosy (i jakie to mają być papierosy), znajomy kiedyś sam kupował dla siebie, tylko, że on mieszka w jakimś innym mieście a ja nie mam czasu się spotykać i jeździć po uk tylko chcę to przy okazji zrobić. Ktoś tu skupuje? albo zna kogoś kto zna kogoś kto skupuje? ;) o ile się orientowałem (transport wewnątrz UE) to można 800szt papierosów przywieźć (czyli 4 kartony normalnych papierosów), z tym, że nie częściej niż raz na miesiąc, ale my akurat pierwszy raz (i pewnie długo długo nie :) ), także taka jednorazowa akcja. jak coś to podajcie jakiś telefon czy mail to się odezwę. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast pisać głupoty sprawdźcie na oficialnej stronie UK Customs. http://www.hmrc.gov.uk/customs/arriving/arrivingeu.htm Napisane tam jest że z EU możesz przywieść dowolną ilość alkoholu i papierosów. Jednak jeżeli przywozisz więcej niż 800 szt. możesz zostać poddany dodatkowej kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
``z EU możesz przywieść dowolną ilość alkoholu i papierosów. Jednak jeżeli przywozisz więcej niż 800 szt. możesz zostać poddany dodatkowej kontroli.`` No dobrze to jak wezme 15 kartonow do walizki i kupie jeszcze 5 na lotnisku to nic nie zrobią ? kontrola, kontrolą może byc ja im powiem że pale dużo i lece na rok ale czy wtedy mi nie zabiorą ? jeszcze jedno pytanie, czy papierosy widac kiedy walizka jest przeswietlana? Czy jak bede juz na docelowym lotnisku to tam mogą mi zabrac ? proszę o szybką odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga, na east midlands zaczeli po wyladowaniu sprawdzac kazdy bagaz i podreczny i dodatkowy, kazali stanac w kolejce i kazdy przeswietlali. O ile sie domyslam bagaz przeswietlaja od dolu wiec najlepiej polozyc na tasnie od dolu(lub bardziej dogodnej strony i tak ta czesc wypelnic czyms innym,zeby papierosy sie nie rzucily w oczy-ja radze nie ryzykowac za wiele ponad limit, nawet juz nie jestem pewna jaki jest limit ale mozna moze wagon lub 2 ponad norme sprobowac ale wiecej bym nie ryzykowalam, udanych wiatrow i lotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 123
na east midlands (i przypuszczalnie innych lotniskach pewnie tez) pytaja sie czy to fajki dla was samych czy dla kogos innego-jesli na sprzedaz to wam zabiora wiec ....gdzies czytalam,ze do 4wagonow sie tak nie czepiaja a potem trzeba sie ostro tlumaczyc, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 123
aha i dodam,ze ladowalam 23.15 tak,ze sie teraz wycfanili na east midlands, sprzet jest, ludzie do pracy tez byli a i pomieszczenie po drodze do wyjscia tez bylo-niestety przystosowali sie. Kupujcie dla siebie i rodziny9tylko jako prezent) a moze wyjdziecie calo-moze?(do 4rech wagonow mozna wwiezc do angli na luzie-(chyba) a w polsce przez przeswietlenie podrecznego 1wagon-takze 3 mozna dolaczyc na lotnisku na bezclawym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecę 23 na stansted , czy ktoś jest zorientowany , czy skanuja nadawany bagaż .? Kiedyś nie skanowali , a teraz nie wiem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam papierosy z polską akcyzą. Odbiór w Londynie. Cena 37 funtów/ wagon. Minimum logistyczne 10 wagonów. Cena za Marlboro / pittram@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam osób które latają do Cork i mogą zarobic na przewozie fajek, legalnie mozna przewieść 4 kartony, ale na 5 kartonów przymykają na to oko jak jest 1 karton wiecej, a może jest ktoś w Cork co sprzedaje po rozsądnej cenie polskie lub ruskie fajki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema lecę z Gdańska do anglii i mam takie pytanko czy mogę przewieźć e-papierosa i olejki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana w Niemczech!!! Od 1 stycznia zmienia się prawo w Niemczech. Będzie można przywieźć nie 800 ale 300 sztuk papierosów np. z Polski. Jeśli u kogoś znajdą więcej, więzienia nie będzie, a za nadprogramowe 500 sztuk (gdy ktoś przywiezie dotychczasowy limit) zostanie naliczone tylko cło w postaci 72 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porost
Witam. Wiecie może jak to teraz wygląda z fajkami:Ike kartonów jest teraz na głowę? Po ile chodzą w Anglii Malboro (sklep i "z plecaka"?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam... mam pytanie ...wiecie jak w danej chwili wyglada sytuacja na lotniskach w uk ..czy kontrole sa wzmozone czy raczej cisza.... A j mam do Was zapytanie... ostatnio lludie zaczeli dostawac kary za fajki... Byly wysylane nawet do polski tk jest oplata ak yzowa... za 30 wagonow 1500 funtow :-O Co z tym teraz zrobic... jak sie odniesc do tego trzeba to placic czy mozna przejsc obojetnie I nie placic... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to na nie których lotniskach w Polsce celnicy mają spray, którym zaznaczają trefne walizy z fajami. Nie widać go gołym okiem za to widoczny jest na kamerach. Stąd celnicy w Anglii wiedzą kogo zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sprawa... chodzi o znaczenie bagazu podrecznego czy tego do luku... I ponawiam oytabie czy ktos wie cos w sprawie wystawianych rachunkow do zaplaty akcyzy za zatrzymane papierosy..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robex55555
Te do luku oczywiście. Przecież podręczny cały czas jest w zasięgu wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość separator
14grudnia na Luton było ostre trzepanie. Wiele osób straciło duże ilości. Mnie udało się wytłumaczyć, że na własnu użytek (25wagonów). Mam pytanie czy po takim przesłuchaniu na Luton jestem w systemie i podczas nasteępnej kontroli na innym lotnisku będą mogli mnie sprawdzić? Czy do systemu trafiają tylko ci, którym papierosy skonfiskowano? Czy celnicy np. na Gatwick są w stanie sprawdzić jak często latam, a latam co 4 tygodnie z dwóch różnych lotnisk w PL i jednego z Czech na 4 różne lotniska w Uk? Czyli np. Na stansted jestem co 3-4 miesiące. Na przesłuchaniu niby pytano mnie jak często latam ale i tak wzięli mój dowód i po 15minutach przyszedł taki smutny pan z karteczką na której było mnóstwo dat. Po raz kolejny spytali jak często latam ale ja trzymałem się pierwotnej wersji, że 2 razy do roku. I teraz nie wiem czy ta karteczka to była ściema czy po prostu oczarowałem panią celnik i mnie puścila mimo dowodu, ze w 2012 roku byłem 12 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam.... moze ktos podpowie jak obecnie wyglada sytuacja na llotbisach w uk....upokoilo sie troche czy nadal sa wzmozone kontrole...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy jeśli jednego dnia będę chciał wwieźć do anglii 4 wagony i tego samego dnia pod wieczór powrót, to mogę spodziewać się problemów? Czy jeśli nie przekroczę tego limitu na własny użytek 800 sztuk to nie będzie problemu? Papierosy lepiej do podręcznego czy tego dużego, który zabierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM,mam pytanie dotyczące Niemiec,znajomy jeżdzi tam do pracy swoim autem i papierosy z Ukrainy przekłada do polskich paczek,oczywiście wszystkie są rozpakowane,wiadomo zbiera te paczki,i mówił że nigdy kontrola nie sprawdziła jakie fajki ma w tych paczkach.Z nim jadą zawsze 3 osoby i każdy ma na własny użytek,oczywiści każdy ma inne opakowanie do tych fajek,leżą w walizkach,nigdy ich nie chowa.Czy to możliwe?że nigdy nikt nie zainteresował się czemu te paczki są otwarte?on mówi że akcyza jest to spoko.aha kiedyś woził tak że wypakowywał je i wkładał luzem do pojemnika niby że 300 szt w pojemniku i nikt nigdy się nie czepił.Pytam bo mam jechać do pracy do Niemiec a palę jednak nie chce mi się wierzyć bo to byłoby chyba zbyt proste.on wozi tylko na własny użytek bo pali ale to chyba nie ma nic do zeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×