Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goh

ILE PAPIEROSÓW MOŻNA PRZEWIEŹĆ SAMOLOTEM RYANAIR???

Polecane posty

Gość tryt
Siema przemytniki :) Biznes dobry chodz ryzykowny haha Wydaje mi sie ze jest jakas akcja zeby nas wylapac Ostatnio kilka chorych sytuacji bylo gdzie policjant podszedl przy wylocie do pl do kolesi z bagazami podniosl torby byly puste i ich spisal mowic ze woza fajki Masakraa. Wydaje mi sie ze jest jakas akcja na tych co stale cos przewoza ogolnie na wszystkich lotniskach wiec musicie uwazac . Co do podrecznego wchodzi 30 wagonikow jak masz dobra torbe ryanair sie miesci:) Zycze wszystkim powodzenia aby wam sie udalo przywiesc jak najwiecej fajek do tego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów, lece w połowie stycznia do Luton z Gdanska w jedna strone, mam bagaz podreczny plus rejestrowany 20kg.Jak myslicie ile moge wziac do poszczegolnych bagazy? bede w Londku przelotem potrzebuje troche siana na zycie tam, myslałem o przewiezieniu 12 kartonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawy marian
Dzis o 12:30 bylo pustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawy marian
Zapomnialem dodac ze na lotnisku Stansted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryt
Piszcie panowie na biezaco jak ktos lecial jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinkciarz
Witam Panowie, lecę do kuzynki w kwietniu jakie obecnie są obostrzenia odnośnie przewozu papierosów? Chciałbym jej trochę zawieźć bo tam ceny mają kosmiczne więc jak to teraz wygląda? Ile na osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawy marian
no 800 sztuk papierosów czyli 4 kartony na osobe pełnoletnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivo44
witam. Wczoraj na Stansted lapanka na pusty bagaz podreczny;) Dwie panie i policjant plus dla mnie osobiscie dziewczyna z obslugi celnej (Polka)jako tlumacz,dobre 20 minut smiesznych pytan Doczepili sie do kartki na ktorej mialem wpisane swoje rozliczenia za fajki(tylko liczby)Policjant powiedzial ze beda mieli na mnie oko w przyszlosci.Lece w poniedzialek z bagazem podrecznym tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka.
Witam, czy może mi ktoś powiedzieć ile musiałabym zapakować wagonów by zwrócił mi się bilet z Pyrlandii do Dublina? :P Z góry dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chcesz otrzymac odpowiedz na swoje pytanie to moze bys napisala łaskawie ile zaplacilas za bilet??? Ja jecialem juz za 40pln ale tez i za 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka.
export import jeszcze nie kupiłam, ale z tego co się orientuje to jakieś 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka.
export import jeszcze nie kupiłam, ale jakieś 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryt
kryska 10 funa masz na wagonie czyli jakies 10 wagonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavericka_Pl
do UK można 800szt. a 200 to cygar możesz wwieźć chyba ... pozostaje pytanie czy te limity ustalone są na osobę czy na przykład na auto. planujemy jechać we dwójkę autem do UK i pytanie jest ile można wwieźć do UK wtedy papierosów ... 4 wagony czy już 8, bo jedziemy we dwójkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pab
Faktycznie, od teraz tylko 200sztuk, czyli 1 sztanga...Skonczyly się dobre czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavericka_Pl
tytuł strony "Duty and tax free allowances - arrivals from non EU countries" ... czyli spoza Unii, a my należymy do Unii... tak?? więc te informacje nas nie dotyczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivo 44
wiadomosc z dnia dzisiejszego uwazajcie na polskich celnikow na lotnisku wczoraj sprzedali mnie celnikom z angli mialem 15kartonow fajek i na lotnisku w \anglli juz na mnie czekali zabrali wszystko nawet przyslowiowych 800szt nie zostawili ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robus
Ale wchodziłeś z podręcznym isprawdzała cię służba ochrony lotniska ,czy urząd celny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociepka
mam pytanie lece do szkocji wniedziele ile moge przewiesc papierosow dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivo44
Wchodzilem tylko z bagazem podrecznym i dokladnie po odprawie paszportowej widzialem jak juz mnie obserwja i dolkadnie prawie juz przed wyjsciem ze strefy celnik wychaczyl mnie z tlumu(masa ludzi akurat wyladowal samolot z Włoch)ja przy samej scianie ;) jestem na sto procent pewny ze mieli cynk z Polski.Godzinna rozmowa protokol i wypad.Mam 28dni na wyjasnienie i odebranie fajek(chyba nierealne).Szkoda ze nie pracuje w Anglii i nie mialem zadnego potwierdzenia np,zameldowania.Na akoniec dostalem ksiazeczke z wymienionymi ilosciami towarow nie podpadajacych. mozna przewiezc bez podpadki tylko takie ilosci 800szt fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivo44
Robus tylko sluzba celna UK Border.Tali protokol i powiedzieli ze moge w ciagu 28dni sie odwolac.Byl tam kiedys ktos z was na rozmowie???Mozna odzyskac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robus
A można wiedzieć z jakiego miasta w Polsce leciałeś i na którym lotnisku w Anglii lądowałeś bo będe w niedługim czasie jechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddffdfddfa
do takiego samolotu to nawet i z 3 tony sie zmieszcza a,ale po co ci tyle:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivo 44
robus katowice wylot stansted przylot,ale to chyba bez znaczenia Latalem juz z 20 razy i wczesniej wszystko bylo ok I ten jeden raz kapa :( Przez pol roku nie moge wwiezc ani 1 paczki fajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robus
To współczuję ,też latam na Stansted i też czuję że i na mnie przyjdzie w końcu pora bo jakoś sporo tych służb ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba444
Witam, obserwuję forum od kilku dni i mam do was jedno pytanie. Nie mam znajomych w Anglii a mam troszkę fajek. Może ktoś z was jest odbiorcą? Proszę o kontakt arekelewacje@gmail.com. Cena tak jak już pisaliście w kilku postach. Przy okazji pozdrawiam "przemytników" i jeśli mogę to rzucę pewną sugestię: nie informujcie kiedy i którędy uprawiacie proceder. Informacja:" lecę jutro i mam kilkanaście kartonów czy macie pomysł jak ominąć celnika na Stansed" jest strzałem w kolano i prośbą o kontrolę na lotnisku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaeN
Ceny na bezcłowym podobne do tych w sklepie..? o fajki mi chodzi...zastanawiam sie czy jak bedze kontrola i znajda 5 wagonow to czy strace wszystko..? wiem, zalezy od tego kto mnie bedzie sprawdzal ale moze da sie jakos ugadac o ten jeden wagon więcej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba444
Witam ponownie. czy jest ktoś zainteresowany zakupem malboro (polska akcyza)? info na e-maila arekelewacje@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×