Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goh

ILE PAPIEROSÓW MOŻNA PRZEWIEŹĆ SAMOLOTEM RYANAIR???

Polecane posty

Gość tryt
Kupie Polskie Malboro moga byc wieksze ilosci po 35 moj tel 07405482432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba444
tryt mogę ci sprzedać 3 marca w lądku jeśli nie zgłosi się kolega z którym się umówiłem. Jak chcesz to napisz na e-maila arekelewacje@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też moge opchnąć papieroski ( mala ilość do 8 kartonów). wedle zamowienia. w marcu będę na Stansted i w cenrum Londynu. ew. male zamowienia prosze na polskafajeczka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaku1234
Witam, Lecę do londynu luton 4.02.2013 mam na sprzedaż marlboro Kontakt: ti1d23@onet.eu 511688311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janulek
ja latam co 3 tygodnie zabieram po 6 i przy kontroli machają ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak tam stansted? myślicie ze to sprzedają celnicy z Polskiego lotniska czy oni gdzieś mogą prześwietlać podręczne jak sie idzie tymi korytarzami na lotnisku do odprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVO 44 NAPISAŁES W JEDYM POSCIE ZE ŁAPANKA NA PUSTY BAGAŻ NA STANSTED CO TO ZNACZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robus
Mógłby ktoś napisać gdzie bardziej trzepią na Luton czy na Stansted bo ja zawsze ląduje na Stansted a wiem że dużo osób lata na Luton mimo że droższy jest bilet na Wizzair i mniejszy bagaż podręczny bezpłatny.Ja zawsze przewożę w podręcznym jakieś 22-24 boxy w główny się nie bawię po wcześniejszych wpisach że prześwietlają bagaż główny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem cieakwy kto to sprzedaje. Czy celnicy z Polski czy oni są wstanie prześwietlić gdzieś podręczny? Bo dokłądnie wiedzą kogo wyciągnać z tłumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba444
Kolego bagaż rejestrowany prześwietlany jest na taśmie załadunkowej (tego nie widzisz). bagaż podręczny prześwietlają przy tobie jak przechodzisz przez bramki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiem. Tylko ciekawy jestem czy na lotnisku też kontrolują oosby które często latają czy tylko osoby które zostaja sprzedane przez Polskich celników ze przewoża papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emyly
Jak widziales ze Ciebie obserwuja to mogles nie wchodzic w strefe 'nothing to declare' tylko podejsc do pracownika lotniska i powiedziec ze masz watpliwosci co do dozwolonej ilosci papierosow, wtedy pozwalaja zostawiac dozowolona ilosc, reszta zabrana, zawsze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gd.pl
Lece do doncaster, czy wiecie jak sprawa kontroli tam wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepalący
Jak udowadniać/tłumaczyć się, że fajki lecą na prezent dla rodziny ? Adres rodziny wystarczy czy może będą chcieli się z nią skontaktować w taki czy inny sposób ? Miał ktoś taki przypadek? Jak się z tego wybronić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba444
tryt mam prośbę, zadzwoń lub napisz e-maila bo nie mogę się z tobą skontaktować. Pilne arekelewacje@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jee
Witam wszystkich próbujących dorobić do chleba w tym chorym kraju zwanym polandią, mam pytanie odnośnie lotniska w Cork, jak tam z łapankami??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba444
Odbiorca mi nawalił. Czy jest ktoś chętny do zakupu malboro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednorazowo
Hejki "mrowki" Lece do Wawy na jeden dzień (sprawy uzedowe) sam pale i chcialem skorzystac z okazji i sobie troche przywiezc fajek. Bede miec tylko podreczy, czy jak wezme 8 kartonow, to jest to ilosc juz podejrzana czy raczej nie powinno to wzbudzic podejrzen. Fajki mam strikte dla siebie. 8 kartonow to dla mnie prawie dwa miechy palenia! Ps. ile teraz malboro kosztuje w kisoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba444
w kiosku cena za karton (10 paczek) wynosi 136 zł (podziel na 4,85 wartość funta). Jeśli chodzi o ilość to jak nie będziesz miał więcej niż osiem to nie słyszałem żeby kogoś zatrzymali. To jest wprawdzie wykroczenie ale do przemytu to jeszcze chyba daleko. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie troche wyjaśnień . Obława na stansted i luton na pustą torbe to jest na strefie bezpieczenstwa przy przeswietlaniu bagazu podrecznego . nie masz nic w torbie lub malo to jestes spisany i wpisany w system lotniska . Podaja taki powod , ze chandlujesz fajki i wracasz na pusto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrostor
Czy ktos urzywal www.mrowki.eu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LT91
Za miesiąc lecę pierwszy raz - na tydzień do znajomego. 4 sztangi legalnie - OK, rozumiem, akurat zwróci mi się bilet. Mam pytanie co do strefy bezcłowej - Mówimy o strefie w PL ? Lepiej tam kupić papierosy czy już na lotnisko przybyć zaopatrzonym? Można przewozić osobno 4sztangi + 1kg tytoniu czy jest to liczone razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich . Jakieś nowe newsy dotyczące fajek ? Wie ktoś jak z przewozen fajek w kartonach i osobie tytoniu ? Mam zamiar wziąć kilka kartonów i osobno tytoń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacyn
Jeszcze jedna rada warto miec przy sobie zapalniczke i otwarte papierosy lub bletki jezeli ktos bierze tylon. O to mnie pytali jak mnie capneli z wieksza iloscia tyteksu i ile pale na dzien, puscili mnie jedynie dlatego ze byl rylko raz w polsce na przelomie roku. Mialem szczescie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileekpl
czesc jae za miesiac do londynu chciałbym przewiesc z 10 sztang w razie kontroli co jesli powiem ze to dla siostry i ona to potwierdzi w razie czego?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_100
Witam! Mam pytanie, które oczywiście tutaj padło miliard razy, ale tak dla samej siebie wolałam się jeszcze dopytać. Będę jechała do brata do Irlandii i mam przewieźć 7 kartonów w rejestrowanym bagażu i dokupić 7 na bezcłówce do podręcznego. Lecę tam pierwszy raz, w ogóle pierwszy raz samolotem, a po Waszych odpowiedziach troszkę się zaniepokoiłam, że jednak mogą się czepiać.. Jak nie w Polsce to już na miejscu w Irladnii.. dajcie coś znać:) będę wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosciej zapytac niz przeczytac cale forum.W polsce czy ty bedziesz miala w walizce czy w podrecznym czy kupisz na strefie czy w hurtowni to na polskim lotnisku im to zwisa i powiewa (oczywiscie jezeli masz polska akcyze)Maly problem moze byc na lotnisku docelowym jezeli ci przeswietlą torby (podreczną i walizke)to wtedy jak masz 4 sztangi to ok jak wiecej to zabiorą ci wszystko.i tyle w tym temacie PS JEST RYZYKO JEST ZABAWA Ja latam czesto i laduje do podrecznego ok 30 wagonow i jak na razie mi sie kilkadziesiat razy udalo.ale znam osoby co im zabrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_100
A no właśnie.. Najwyżej im grzecznie powiem, że pale miliard paczek dziennie i dodatkowo przyjechałam do brata na urodziny, i jeszcze, że jestem po raz pierwszy za granicą i nigdy nie latałam samolotem, to może jakoś na ładne oczy pójdzie.. tylko jak zabiorą to trochę szkoda kasiory, a znając moje szczęście wszystko możliwe.. Dzięki wielkie za informację! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×