Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

Szukam partnera na salse. Poznań

Polecane posty

Zajęcia są za darmo dla początkujących w poniedziałek o 21.30. Trwają ok do północy. Bez partnera nie da się nauczyć, a jak mam co tydzień kogoś nowego z tłumu wyszukiwać to mi się już nie chce. Zawsze brakuje facetów. Potrzebny ktoś starszy odemnie, z minimalnym wyczuciem rytmu (ten warunek jest konieczny) :D I żeby chodził ze mną co tydzień, a nie tylko na jedne zajęcia. (nie gryzę) Jak ktoś jest zainteresowany to możemy się wymienić zdjęciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniakkkk
a starszy to niby dlaczego ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak... bo wolę starszych nie wszystkie warunki trzeba spełniać (ale tak bym wolała) :) wiem że i tak mam małe szansę na znalezienie kogoś...ale co tu robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniakkkk
to ona szuka partnera do tanca czy zeby sie kolezankom pochwalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ok jak nie mogę mieć swojego zdania z kim wolę tańczyć to ok może nie wszyscy rozumieją już się nie czepiajcie nie chcę poprostu by przyszedł jakiś nastolatek, który ma już dziewczyne i by ona miała do mnie pretensje.... nic więcej trochę zrozumienia z waszej strony a może poczucia rytmu też nie musi mieć.... tańczyć każdy może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczylo napisac \"wolny\" , a zreszta to ma byc TYLKO salsa , chyba ze sie martwisz ,ze pojdziesz z nim do lozka.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przez was nikogo nie znajdę bo pomyślą że jakaś zarozumiała jestem albo co niech to będzie ktoś dojrzały ok? by mnie przy obrotach za ... nie łapał :) wstawcie co chcecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwni jesteście... Dziewczyna szuka partnera na zajęcia taneczne a Wy się jakiś drobiazgów czepiacie.... Jak nie jesteście zainteresowani to może byście sobie darowali...Generalnie nie Wasza sprawa to jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, nie przejmuj sie zlosliwymi komentarzami; masz prawo szukac kogo chcesz, powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wsparcie no to teraz mi kogoś znjdźcie z zamiłowaniem do salsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniakkkk
a twoj partner nie moze z toba isc? czy moze sie zbytnio nie nadaje do tanca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniakkkk
ok,pojde z toba ,mam 28 lat ale pod warunkiem ze po salsie dasz sie zaprosic gdzies ta salsa to w muchos potatos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek1982
przeczytalem "szukam partnera na seks"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mówię o jednej salsie tylko cały czas, kilka miesięcy, kilkanaście na jednej lekcji się jeszcze nikt nie nauczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek1982
to wez swojego faceta i sie z nim ucz!! kto to widzial zeby zajeta diewczyna tanczyla z obcym facetem. WSTYD!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniakkkk
dobra,ale najpierw musimy sprobowac,jezeli bedzie ok to bedziemy kontynuowac "salse" zgadasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAINTERESOWANY BARDZO
hej... Prosze Cie wyslij mi swoje foto na adres: max_damage@o2.pl. Jestem zainteresowany. Mam 25 lat jestem brunetem mam 175 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ma być \"salsa\" ale salsa tylko salsa z chęcią dam się gdzieś zaprosić ale może lepiej przed niż po (tylko żeby pogadać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniakkkk
to spotkajmy sie dzisiaj w centrum.o 20 pod koziolkami? pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAINTERESOWANY BARDZO
wyslij mi swoje foto ja ci odesle i sie dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpiszę wieczorem dzisiaj nie mam czasu umawiam się tylko na salsę ewentualnie rozmowę po nie szukam nikogo do związku, bo już mam kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×