Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dana25

Foteliki samochodowe 9- 18 lub 9 - 36kg

Polecane posty

Dziewczyny, poradźcie odnośnie wyboru fotelika samochodowego już nie kubełka tylko tego dla dziecka siedzącego. Jestem na kupnie i chciałabym wybrać coś dobrego - bezpiecznego i funkcjonalnego.Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam czy w fotelik 9-18 kg nadaje sie dla jesczze nie siedzacego dziecka?Moj synek ma 4 miesiace i wazy juz ponad 9 kg, nie miesci sie w foteliku do 13 kg:O nie wiem jaki teraz kupic, przeciez on jeszcze nie potrafi siedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile>są foteliki 9-18 (nie wiem czy wszystkie)ktore można rozłożyć do pozycji połleżącej więc spokojnie może być dla dziecka 4 miesięcznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff - myle że te do 18kg są lepsze,teraz już dzieciaczki nie będą tak szybko przybierać na wadze, będą do 3-4lat, byłam w sklepie i pytałam o nie, mają swoje pasy, regulację oparcia do pozycji półleżącej, ja zastanawiam się nad takim ale nie wiem jak ich bezpieczeństwo, co prawda pisze że przeszły niemieckie testy ADAC ale nie pisze ile punktów dostały: http://www.allegro.pl/item155373874_fotelik_ramatti_2006r_venus_9_18_mega_gratisy_w_wa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanka> właśnie dokładnie te foteliki oglądałam:) mam tego producenta fotelik do 13kg i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanka i Koralik-dziekuje za info:D 🌻 mam nadzieje ze moj Olafcio nie bedzie juz rósł w tak zastraszajacym tempie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY TEZ MAMY FOTELIK FIRMY RAMATTI TEN OD 9 - 18 KG.KTORAS WKLEJA LINK I POWIEM ZE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA TZN MOJA CORKA.TYLKO INNY KOLOR TAKI JASNO -SZARY Z CZERWONYM COS SPORT.TAPICERKA SUPER DELIKATNA.ROZKŁADANY DO 5 POZYCJI. POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
a ja polecam graco mają dla maluszków i dla dużych mam też wózek z tej firmy i polecam. Tej firmy nie trzeba polecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taż do niedawna miałam taki problem. Wprawdzie moja córka waży 8,5 kg i ma 9,5 miesiaca, a foteliki są od 9 kg ale juz kupiliśmu bo z nosidła wystawały jej nóżki i ciągle odpychała się od fotela. Kupilismy maxi cosi tobi. Jeżdzi od ponad pół miesiąca i jesteśmy wszyscy b. zadowoleni. Cena dość wysoka ale mocowanie super i obsługa też. Fotelik regulowany w 5 pozycjach. Dobrze wypadł w testach. Gdyby nie ten, to miał być Recaro - producent sportowych foteli, lecz ochraniacz na główkę był tak duży że dziecko nie mogłoby rozgladać się na boki. Może to bezpieczne przy zbiciu szyby ale wg mnie nie funkcjonalne. Ten fotelik był od 9-36 kg. płakała jak ją wsadzilismy do niego. Koniecznie idzcie z dzieckiem i wsadzcie go do fotelika. Znajomi mieli problem, bo dzieciak jest tak duży że ponoć się nie mieścił w fotelikach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam taki do 36. Ja mam model ze specjalną wkładką dla małego dziecka.Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×