Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pumeksol

ile się zarabia w sklepach typu hm/promod/orsay itp?

Polecane posty

Gość prawie studentka
Cześć dziewczyny! To straszne co tu czytam bo od października miałam zamiar się zatrudnić w jakimś z sklepów sieciowych jak cropp,hm,orsay itp. mam do was pytanie. czy można zatrudnić się tak żeby np. pracować tylko w sobotę i niedzielę ( w tygodniu mam wykłady) np. od godziny 10tej do 18stej. czyli 16 godzin w tygodniu. 1. ile zarabiałabym pracując tak w każdy weekend w ciągu miesiąca? coś koło 500zł? 2. i powiedzcie mi jeszcze czy wypada wydrukować wraz z moją koleżanką swoje CV np. w 5ciu sztukach. I zanieść je RAZEM do danego sklepu? tzn. tam gdzie mogą być 2 miejsca na weekend. 3. I jeszcze pytanie. Jak nie ma nigdzie ogłoszenia że szukają pracownika to można wejść do sklepu i zapytać kogoś czy można złożyc CV? czy trzeba koniecznie znaleźć gdzieś ofertę pracy/biuro pośrednicze? 4. Jak delikatnie zaadnotować chęć pracy tylko w weekendy ( już nie ważne jakie godziny) i tylko razem z drugą osobą? można tak jakoś w liście dopisać? czy złożyć do jednej teczki? liczę na odpowiedź bo kompletnie się na tym nie znam a nie chciałabym robić z siebie wariatki (zresztą pracodawca może pomyśleć że jak składamy zespolone podanie o prace to jesteśmy jakieś papużki nierozłączki, ale wydaje mi się że taka praca ze znajomą jest efektywniejsza i bardziej opłacalna dla pracodawcy, bo nie ma problemu z dogadaniem sie i podzialem pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelacobra
Hej :) kiedys napisalam pare zdan pochlebnych o pracy w promod. I to zdanie nadal utrzymuje :) pracuje juz prawie 2 lata. za sobą awans. normalne zarobki. super atmosfera, niesamowita ekipa. na szefostwo tez nie mozna marudzic :) wystarczy byc optymistą i odrzucic postawe negującą wszelkie zasady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi_lk_a
Hej dziewczyny mam takie pytanie. Trafiła mi się praca w Promod i w Zarze. Nie wiem teraz którą ofertę wybrać. Z tego co widzę wiele z Was jest zorientowanych w tych sklepach, ja niestety jestem laikiem dlatego proszę Was o poradę, gdzie i dlaczego. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusia
czytam i czytam i za glowe sie lapie...nie mialam pojecia ze w takich firmowych sklepach tak malo sie zarabia!!! to jakim cudem dziewczynky ktore tam sprzedaja sa zazwyczaj tak modnie ubrane? jak sie zarabia ok 1000zl na reke to na kilka rzeczy moze starczyc a gdzie zycie???? jednak warto zainwestowac w siebie i isc na studia, nawet zaoczne ja majac licencjata i teraz bedac studentka 5 roku (zaoczne) zarabiam 3300brutto -praca nic specjalnego ale nawet spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmm66666
bo modnie nie znaczy drogo!!!!! a po drugie zniżki zniżki i jeszcze raz zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotynato
Słyszałam że praca w zarze to masakra. Jednak po tym jak sama zaczełam pracować w innym sklepie odzieżowym wiem że to co pisali to chyba standart. Sama idę na spotkanie do promodu i chętnie dowiem się czegoś w tym temacie. Pół etetu wypada w weekendy ? jak z płacą ale za pół etetu konkretnie . chętnie opinie z WROCŁAWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotynato
prawie studentka--- Ja pracowałam w croppie. Wystarczy ze zaniesiesz cv do haus'a a może okazać się że dostaniesz się do croppa. Ja byłam na rozmowie w housie a pracowałam w croppie hehe. Praca za 500 zł w weekendy wyjątkowo nudna i ciągnie się jak flaki :D jest jedna przerwa 25 minut i pozostałe 9 godzin i 35 minut stania i pilnowania czy nie kradną i liczenia klipsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OrsaYYY
ehh dziewczyny...wieszosc z Was widocznie oczekuje pracy gdzie nic sie nie robi i dużo się zarabia. Nie podoba sie Wam ze trzeba podejść do klienta, zmienić wystawę, być miłym. To są normalne obowiązki. Za stanie nikt Wam nie zapłaci. OD wieków wiadomo, że w sklepach nie zarabia się kokosów.jest to praca dobra tylko na okres studiów, żeby sobie dorobić a nie zarobić-to jest różnica. Może dla nastolatek które wchodzą i przemykają między półkami z myslą "boze byle by ta baba nie podeszła, mam 50zł od babci i nie wiem sama co z tym zrobic" profesjonalne podejście sprzedawcy rzeczywiście jest krępujące. Natomiast większosc osób cieszy się z pomocy, dziękuje i docenia. Są tacy którzy wracają bo tu jest profesjonalna obsługa, milmosfera, mogę liczyć na pomoc i szczerą opinię. Uważam ze Orsay jest idealną firmą dla osob ktore chcą spokojnie studiować, mieć czas na przyjaciół, znajomych, naukę i imprezy a także zarobić (bo w orsayu płacą dużo). Trzeba pracować - nie stać. Bo sama z doświadczenia wiem, że wchodząc do sklepu wolę byc zauwazona, jak ktos mi powie dzien dobry, niz jak siedzą za ladą babony-jak np w forever 18, nic nie powiedzą i jeszcze krzywią swoje wytapetowane buźki jak sie je o cos zAPYTA a nie daj Boże powie pierwszej dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animal0
Hej. Ja mam pytanie odnośnie Promod. Czy któraś z Was wie ile wynosi podstawa brutto sprzedawcy na 1/2 etatu? Będę wdzięczna z odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleńka
Orsey... hmmm nieeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula:)
CZESC dośc dobrze zarabia sie w S.OLIVER jako sprzedawca poł etatu 1100 brutto cały etat 2200 brutto w tej pracy obsługujesz klienta wg standardów firmy, niemiecka firma zostawiła by miłe wspomnienia gdyby nie kierownik regionalny... ORSAY byłam na rozmowie , standardowe pytania: -proszę powiedzieć coś o sobie -ile pani chce zarabiać -co by pani zrobiła jakby koleżanka z pracy wynosiła towar po rozmowie zostałam zaproszona na dzień próbny ( 2-3 godz) i musisz sie wykazać:) bo przed tymi godz próbnymi musisz podpisać oswiadczenie ze nie zapłacą Ci za to i że to czas zapoznania sie z praca i nie musisz wykonywac zadnej pracy...hmmm !! Kierownik poprosił zeby stać na przymierzalni i wydawać numerki klientom. Jeżeli chcecie dostać tą prace musicie wykazać się chęcią pracy np coś dodatkowo poskładać , itp po tych próbnych godzinach miałam kolejna rozmowę z osobą która piastuje stanowisko którego nie znam nazwy nie jest to regionalny tylko cos w rodzaju kierownika kierowników w jakims miescie... tak mi to wyjaśniono.I te same pytania co zadawał kierownik , powtarza sie jedno co zrobisz jak współpracownik cos ukradnie i to zobaczysz i temat nadgodzin. pozatym rozmowa nie przyjemna , pytanie o moje osobiste sprawy wrecz dopytywanie!! a i ten kierownik kierowników miał sprawdzic co sądzi o mnie moj były kierownik( referencje) miał do mniej w ten sam dzień podjechac i zapytać.... jakby była w pracy oczywiście... od samego poczatku traktują Cie jak podejrzanego!!da się wyczuć że to wysysk... w dobrej pracy i dobry pracodawca mowi co może ci zaoferować a nie wypytuje z kim mieszkasz, jak dojeżdzasz do pracy no chyba ze chce mnie podwozic:) stawa na pół etatu to 850 brutto po 3 miesiacach stawka dochodzi do 950 brutto ...! i w tym sklepie równiez obsługa klienta tylko z tego co zauwazyłąm polega ona pa mówieniu dzień dobry i dawaniu nr do kabiny... hmm wieć z dupy obsługa. Mam nadzieję że inf sie wam przydadzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onegdaj
w big starze w poznaniu akurat dobre zarobki, bo od 1700zl, ale kazdego klienta trzeba zagadac i cos mu wcisnac, nawet szkolenia z manipulowania ludzmi sa;p praca debilna,ale idzie wytrzymac. Powodzenia dla wszystkich szukajacych pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promodynka
Pracuje w Promodzie od roku. Zanim zlożyłam tam CV też naczytałam się masę złych opinni... obawialam sie wiec troche tego sklepu ale zaryzykowalam, zadzwonila do mnie kierowniczka zaprosila na rozmowe, i po kilku dniach zatrudniła :)... Na początku zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie... dziewczyny roznie. Jak zaczelam bardziej sie z nimi zazanajamiach to mowily ze kierowniczka zawsze jest taka na poczatku a potem zobacze jaka jest fajna;) Ekipa w sklepie troche sie zmieniła od tamtej pory.... z 2 dziewczyny odeszly - takie ktore wlasnie sie panoszyly bo pracowaly najdluzej... teraz dziewczyny z pracy sa dla mnie jak bardzo dobre kolezanki, z ktorymi spotykam sie tez poza praca. Promod ogolnie jest rzeczywiscie firma dla ktorej liczy sie jedynie zysk, dobrze placa kierownikom... sprzedawcy sa troaktowani jak tania sila robocza. Wszyscy kierownicy i inni tacy tam sa strasznie falszywi... az czuc na metr:D Ale gdy ich nie ma ( bo nie stoja codziennie kolo nas) to juz atmosfera zalezy od ekipy. Ja np mam super ekipę :) I tylko dlatego nie narzekam na tą pracę... no i duzo zalezy od kierownika:) Ale kierownicy sa zazwyczaj nie za fajni bo na nich tez ciazy presja od jeszccze wyzszych promodzian:d Wszystko w sumie przez ogolna polityke promod a ze jest jaka jest to tacy sa tez pozniej Ci ktorzy chca sie angazowac bardziej w ta firme....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelkaa
oj po przeczytaniu Waszych wypowiedzi odechciało mi się iść do pracy :/ jutro mam iść na rozmowę do promod i mam mieszane uczucia zwłaszcza ze studiuję dziennie ciekawe jak na to zareagują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelkaa
oj po przeczytaniu Waszych wypowiedzi odechciało mi się iść do pracy :/ jutro mam iść na rozmowę do promod i mam mieszane uczucia zwłaszcza ze studiuję dziennie ciekawe jak na to zareagują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxtr
przeczytalem Wasze komentarze i ja mam jeszcze gorsze, :) pracowalem we franczyzie czyli wynajem marki. Mialem dwa zupelnie rozbiezne komunikaty w prawie akzdej kwestii od wlasciciela i od kiero regionalnego. Placili mi jako kierownikowi 1200netto plus premia na lewo. Teraz szukam pracy i jestem ciekaw czy jako facet mam szanse w Orsayu? Bede wdzieczny za odpowiedz. Zastanawiam sie np w co facet w Orsay musialby chodzic ubrany bo w odziezowce wyglad to sprawa prawie najwazniejsza, poza tym gdzies przeczytalem ze raczej facetow nie zatrudniaja. Moze ktos wie na czym w tej firmie polegaja rozmowy kwalifikacyjne i ile ich jest? jakies szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgi
Masakra to PROMOD. pracowalam troche ponad miesiac i odeszłam bo wykonywanie pracy nie jest adekwatne do zarobków... nie idzcie tam jesli chcecie miec jakies zycie prywatne dobrze wam radze, grafik zmienia sie codziennie. przychodzisz na 6 a tu mówia ci ze na 14 masz bo zmienily przed chwila. na wyprzedaze robia lapanke takich dziewczyn i wiedza ze dlugo nie pociagna wiec je wywalaja i kolejne ofiary werbuja, na poczatku wszystko oh ah eh i poznieeej. sprzedawczynie które pracuja dluzej odnosza sie do ciebie jak do smiecia robisz brudna robote na 8h masz 15 min przerwy i pilnuja tego z zegarkiem w reku... obgadywanie, lizanie dupy kierowniczce masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuję w orsayu
i tam zarabia się 10 zł za godz. na rękę, atmosfera jest ok, a jesli chodzi o podchodzenie do klientow to takie sa odgórne wymagania a nie widzimisię sprzedawców;p uwierzcie, że sprzedawcy niekoniecnie lubią podchodzenie do klientów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja1
Dziewczyny! Z tego co tu widzę w różnych sklepach tej samej firmy bywa całkiem inaczej. Może więc trochę więcej konkretów byście dały, wiadomo, że każdy chce zachować incognito, ale czasem mała podpowiedź inteligentnej osobie wystarczy, żeby zidentyfikować ten sklep,np. można podać ulicę, czy centrum handlowe, gdzie się znajduje, już nie mówię, że miasto:)) Ja w tej chwili szukam pracy i interesuje mnie firma GUESS, np. ile tam się zarabia? Jakiś czas temu patrzyłam na opinie o Smyku i ciężko się połapać,ogólnie są złe, ale nic nie ma o Warszawie: może ktoś wie, jak jest na Mokotowie i na Sadybie? Będę wdzięczna za każdą odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są sklepy Osray?!
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almodrava
Już trochę pracowałam w tego typu sklepach, najmniej polecam grupę Ultimate Fashion ( Mexx, Esprit, dune, new look, wallis, river island, spring) Po pierwsze zarobki na cały etat to żenada totalna ok 1100 na reke, oczywiście sprzątanie i uśmiechanie się do klientów. A że część tych sklepów jest dość droga i klientów mało to czas leci bardzo wolno, NIE POLECAM. Co do zatrudniania mężczyzn w UF to jak najbardziej tak. Moja obecna praca - Orsay Zarobki o WIELE wyższe wychodzi ok 12zl/h na rękę (po 3 mc-ach próbnych), ekipa ludzi dosyć zgrana, fajna kierowniczka, szkolenia z aktywnej sprzedaży. Praca w godzinach jakie tobie pasują - każdy podaje swój szkolny plan, są możliwości zamieniania się z innami dziewczynami na inne dni - więc to jest dobre. Fakt, ważna jest obsługa klienta, ale po jakimś czasie staje się to naturalnym nawykiem, i dziś jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Też trzeba sprzątać po i przed pracą, ale to normalne w mniejszych sklepach. Firma daje możliwości awansu, można się rozwijać - w zależności w czym jest się dobrym, np szkolenia, MD sklepu.. itp Co do zatrudniania mężczyzn to ciężko, raczej kobiety i to jest na niepełny etat 15godz na tydz, jakies 3-4 dni po pare godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tankgrrrl
A czy w takich sklepach w ogóle jest szansa zatrudnienia na cały etat? Chodzi mi głównie o Orsay. Czy tylko studentki tam zatrudniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecająca pracowitym osobom
Siema siema Ja pracuje w h&m i jestem mega zadowolona ! Płaca rewelacja, w pierwszym m-cu pracy, fakt, że to był grudzień, dostałam wypłaty 1800 zł. Zapieprz jest, oczywiście, ale za to dostaje dobrą kasę, bo 12 zł za godz brutto. Poza tym to firma, w której możesz się rozwijać. Dają podwyżki i możesz rozmawiać na temat podwyższenia etatu. Oczywiście wszystko zależy od kierownika głównego sklepu, ale jeśli jesteś dobrym pracownikiem to nie ma obaw. Grafik jest dostosowany do Twojej dyspozycyjności. Uwielbiam ta pracę i to tempo ! Jest ciężko, ale za to dostaję ładne pieniądze. Pracuje na 1/2 et a dostaje na rękę ok 1000 zł. Powiedz mi, gdzie dostaniesz więcej na stanowisku sprzedawcy? Idzie się przyzwyczaić do tego pracy, bo początki są ciężkie, ja po tyg myślałam o rezygnacji, ale w ŻYCIU nie będę żałować, że przetrzymałam ten najtrudniejszy okres. KAŻDEMU polecam pracę w H&M, jeśli lubi wyzwania, chce się rozwijać i pracować w fajnym zespole, i przede wszystkim nie liczy, zę będzie się lenić. Fajna przygoda, która liczę, że będzie trwać długo, a pracuje 6 m-cy w h&m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecająca pracowitym osobom
sorry, w pierwszym m-cu pracy czyli w październiku :)) za szybko czas leci. Dodam też na zachęte, żę fajne jest zaplecze socjalne. kuchnia wyposażona w zwywarkę, lodowke, mikrofale, kubki itp itd herbata i woda z baniaka darmowa, jak sa jakies akcje typu, jak niedawno kolekcja MARNI dostajemy pelne wyzywienia, z najwyzszej polki zarcie i picie, znizka pracownicza 25 %, ktora laczy sie z innymi znizkami w sklepie i czasami bywa tak, że na jakas rzecz mam 55 % znizki, na swieta dostajemy vouchery na ubrania. Ogólnie jest świetnie. Poza tym masz placone za kazda minute, bo wybijasz sie z karty, oczywiscie kazdy jest omylny i ja spr swoja karte i licze sobie godz, ale masz za wszystko odliczone ... przerwy pol godzinne z czego 15 min platne, a 15 min nie. Sa szanowane prawa pracownika, np zachowywana doba pracownicza, urlopy na żądanie bez zadnego "ale". Ja uwielbiam ta prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtym555
jejku, po waszych opiniach na temat promod obawiam się, co do pracy tam :P zostałam zaproszona na spotkanie. jak ono wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka10011
ja też zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, ale nie weim czy w ogóle jest sens się tam pojawić po Waszych wypowiedziach! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtym555
w sumie, można się przejść, nic nie tracimy :) chociaż mam nadzieję, że nie jest tak strasznie, jak mówicie. mogliby mnie przyjąć, to wtedy sama bym się przekonała i spróbowała, a jeśli nie odnalazłabym się tam, to zawsze mogę się zwolnić. gdzie zostałaś zaproszona do promodu na rozmowę, jeśli można wiedzieć oczywiście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattte
Mohito Zieona Góra - 6 zł na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
tk maxx 15 zł brutto/h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolkakarolka
moze i 15.00 ale praca jak w obozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×