Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przewrażliwiona

WRAŻLIWOŚĆ NA ZAPACHY-PRZESZKADZA TYLKO CZY OD RAZU SIE PODNOSI?

Polecane posty

Gość przewrażliwiona

prosze o odpowiedz czym sie objawia ta wrażliwość. Czy nagle złe zapachy są bardziej odczuwalne że aż uciekacie z tego miejsca czy od razu zbiera wam sie na wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż mówi ,że teraz (24tc) mogłabym pracować w kopalni bo wyczułabym każdy wyciek gazu ha ha ha.Przez pierwsze 3 miesiące mój mąż miał zakaz przynoszenia do domu Chińszczyzny ,którą zresztą sama brdzo lubie.Nie mogłam znieść tego zapachu,ale nie zbierało mi się na wymioty.Przeszkadzał mi zapach psa w domu(a jest raczej czysty).Tak zostało do tej pory.Na wymioty zbierało mi się tylko wtedy kiedy mój pies(szczeniaczek) załatwił się w domu(miał jeszcze wtedy kwarantanne i nie można było z nim wychodzić na dwór.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku nieprzyjemny zapach powodowal, ze na miejscu moglam zwymiotowac. Tak bylo przez pierwsze 3 miesiace. Obecnie juz mi sie nie zbiera na wymioty, ale jestem w stanie wszystko wyczuc- nawet teraz, jak mam zatkany nos z powodu przeziebienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrażliwiona
ja pracuje w sklepie i od niedawna wydaje mi sie ze wszyscy ludzie, ci ktorzy naduzywaja piwa czy alkoholu cholerie cuchną wczesniej mi to nie przeszkadzalo a okresu spodziewam sie za kilka dni, czy to mozliwe zeby (jesli to oczywiscie ciąża- bo mam powody tak myslec)ze w tak wczesnym stadium miec nadwrazliwosc na zapachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLEEEEE....
Ja od okolo 8-12 tygodnia ciazy wymiotowalam gdy tylko poczulam gotowane/smazone jajka lub fasole z puszki. Pozniej ten zapach nic tylko po prostu draznil. Pod koniec (w ostatnim miesiacu) kompletnie mi przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLEEEEE....
aaa, jeszcze dym papierosowy w zyciu mi tak nie przeszkadzal. Do tego stopnia, ze myslalm ze sie udusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×