Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agucha1712

LUDZIE JA MUSZĘ BYĆ NIŻSZA !!!!!

Polecane posty

Gość gość
Jak mam się troszkę pocieszyć to mam 180 cm wzrostu a jestem w 2 klasie gimnazjum , jestem najwyższa w klasie chłopacy mają około 170 cm wzrostu , jestem chyba najwyższą dziewczyną w szkole . Mój wzrost trochę mi się przydaję bo gram w szkole w siatkówkę . Mój wymorzony wzrost to tak z właśnie 170 cm . Wysokie dziewczyny są postrzegane jako chłopczyce itp. W szkole żaden chłopak nie jest mną zainteresowany , zresztą poza szkołą chyba też ... Moje najbliższe koleżanki z którymi chodzę na przerwach spotykam , spotykam się po szkole mają 164-170 więc wyglądam przy nich jak chłopak . Jednym z problemów jest też kupno spodni , bo niestety nie mogę wejść np. do Croppa czy nie wiem Bershka i kupić sobie tam spodni . Muszę iść np. do Wranglera , Big Stara , Mustanga . Tam gdzie jest rozmiarówka typu 26/34 . A takie spodnie zazwyczaj są bardzo drogie więc ja kupie sobie jedną parę w Big Star a ktoś o normalnym wzroście trzy czy dwie w Croppie . Zresztą to nie konie problemów bo dosyć że jestem strasznie wysoka to jeszcze bardzo chuda , na 180 cm warzę 50 kg . A jem normalnie , wszystko rozchodzi się tak jakby po moim wzroście więc nawet nie jest to zauważalne jak przytyję 2 kg. Proszę niech ktoś wymyśli taki antyhormon wzrostu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:07 ja mam 176- wiem, że to nie180, ale bardzo dobrze czuję się z tym wzrostem i z chęcią bym "wzięła" jeszcze parę cm:D a chłopcy w twoim wieku są niżsi od koleżanek z klasy- jeszcze z rok i cię przerosną- chyba że z natury są kurduplami, ale to już ich problem. jak chcesz się czuć kobieco, to zmień styl- noś sukienki i spódnice, zeby podkreślić to czego koleżanki nie mają czyli szczupłą sylwetkę i nogi do nieba. ja jeszcze nie widziałam, żeby ładna, szczupła wysoka dziewczyna nie cieszyła się powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 181cm i co prawda juz się przyzwyczaiłam,ale czasami mam dosyc bycia najwyższą wsród znjomych itp bardzo bym chciała miec tak 177cm. To jeszcze da sie przeżyć,ale nie moge nosić szpilek, a uwielbiam!!! W szpilkach mam 191cm to już strasznie wysoko, a wstydze sie tak wychodzić,bo nie moge znaleźć żadnego faceta,ktory miałby 194cm zebym mogła chociaz w szpilakch chodzić.. plus długie nogi,ale znaleźć faceta wyższego i nosic wysokie szpile - koszmaar :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś ty... żadnych wysokich? Co się z tym światem dzieje, coraz niżsi ci faceci się robią...? Rozglądaj się dobrze, a na pewno jakiegoś wysokiego poznasz. Faktycznie mało, ale mam znajomych wysokich 191, 195... tak więc trochę jest. Ja sam mam 197 cm, tak więc 10 czy nawet ze 12 cm szpilki mogłabyś nosić. Szkoda, że się nie znamy... Ach, uwielbiam wysokie dziewczyny, ale rzadko się spotyka. Noś obcasy jak lubisz... nie przejmuj się. Nie masz się czego wstydzić. Powodzenia! Pozdrowienia od wysokiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się zmniejszyć. Można tylko ubierać się w taki sposób, żeby optycznie się skrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłe są te wszystkie słowa pocieszenia. Szkoda, że nie ma ani jednej odpowiedzi na pytanie!!!! Czytajcie uważnie: czy istnieją jakieś sposoby na zmniejszenie wzrostu? jakiekolwiek, mogą być operacyjne... czy ktoś coś wie????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA SPOSOBÓW NA ZMNIEJSZENIE WZROSTU!!! Kiedyś docenisz swój atut, jeśli jesteś ładna to sugeruję pracę w modelingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala467
hej ja mam 15 lat i mam 166cm wzrostu . może nie jest to tak strasznie dużo ale i tak mam kompleksy , jestem chyba najwyższą dziewczyną w mojej klasie, rozumiem was to jest strasznie wkurzające jeśli widzi się jakąś dziewczynę w szpilkach i mimo wysokich butów nie jest a wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa wyzsze od ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np. wolałabym być niższa gimnazjum [170 cm] jak stoje obok chłopaka to wolałabym być niższa od niego u mnie w klasie praktyczne to tylko jeden chłopak jest wyższy ode mnie ...jak oni nie urosną to chyba chłopaka nigdy nie znajdę ..może modelki są wysokie ,ładne ,szczupłe ale ja nigdy nie bd modelką a wysoki wzrost przeszkadza ....no czasami są tego plusy ..np. jestem bardzo dobra w siatkówkę,koszykówkę ,piłkę ręczną ...większość "nie może pi dorównać ,podskoczyć" więc sama nie wiem co o tym sądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większa53
Mam 11 lat i po prostu muszę być niższa wszyscy chłopacy są ode mnie niźsi i mnie to wkurza bo mam 158 metrów wzrostu pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam ciebie że bycie wysokim to atut kobiety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem dziewczyne ,,,, ja mam 167 i zawsze mialam kompleksy ze jestem za wysoka ''szczegolnie w szpileczkach... dzis mam poza 40 lat i do tej pory jak zakladam szpieczki 7 lub 8 cm to zle sie czuje ale uwielbiam buty na obcasach i zawsze nosze buty mam 40 i dlatego tez wole buty te wyzsze ... rozumiem doskonale zalozycielke topiku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....i jeszcze jedno ...mam meza co ma 1.80 cm i syna co ma 1.81 i coreczke co ma 1.63 i to dla mnie najlepszy wzrost ... zaklada szpileczki i wyglada super ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujcie się , ludzie nie lubia skrajności, więc ani mikro, ani makro. Faceci za to uwielbiają kobiety średniego wzrostu. Wpływ mamy tylko na to co możemy zmienić a z wszystkim innym trzeba się pogodzić. Facet z wielka pałą (powyżej 20 cm wzwyż) nie jest atrakcyjny dla większośc***ań ani ten z mikro, wszędzie ważny umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 177 cm wzrostu i nigdy nie chciałabym być niższa! Kobiety z długimi nogami wyglądają bosko. Ja zawsze ubieram szpilki 10 cm i czuję się świetnie. To że mężczyzna jest od Ciebie niższy to tylko wina jego, nie Twoja, to jemu jest głupio nie Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaszklankaprzechwalanka
Ludzie ja mam 12 lat o 168 cm wzrostu ale to pewnie głównie przez to ze jem dużo nabilu co ja bym dała żeby być chociaż o 5 cm niższa naprawdę nie lubię być wysoka jedyny plus to to że przez wzrost udało mi się dostać na treningi do drużyny siatkaeskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×