Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agucha1712

LUDZIE JA MUSZĘ BYĆ NIŻSZA !!!!!

Polecane posty

Gość monaga
Nareszcie. Nie rozumiem ,dlaczego tak płytkie osóbki wogóle wypowiadają się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaga, ja akurat na 173 cm jak np Rihanna z chęcią bym się wymieniła:P Jeszcze rok temu jak miałam parę centymetrów mniej, wszystko było ok, a teraz... mam 179 bo mojemu organizmowi parę miesięcy przed osiemnastką zachciało się jeszcze rosnąć. No ale nic na to nie poradzę. Nie powiem żebym się z tego powodu bardzo cieszyła, ale nie mam na to wpływu, trzeba się z tym pogodzić. Co do facetów... różnie bywa, ale większość się boi. Mimo że urodę mam nawet w miarę, to zazwyczaj mój wzrost ich onieśmiela i rezygnują. Tak sobie czasami myślę... Może gdybym jeszcze była jakimś chudzielcem, to bym mogła spróbować sił w modelingu, a tak po co mi to? A odkąd mój wzrost zatrzymał się na 179 cm przestałam nawet nosić szpilki które tak uwielbiam bo to by była dopiero masakra. A o problemie z kupowaniem ubrań to już nie wspomnę. A rozstępy od tego szybkiego wzrostu mam na całych plecach, od kości ogonowej po łopatki. To naprawdę nie jest nic fajnego. Eh... Niby tak jest, że zawsze pragniemy tego czego nie mamy. Ale naprawdę chętnie oddałabym parę centymetrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
do stream; eh kobieto, pomysl tylko , bycie takim maleństwem tez nie jest fajne. Facet mysli ,że to twoje kolanko a tu....... niestety już :( pięta. ;) Wysokie możę i onieśmielają chlopaków, ale naprawde wzrost to nie problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia95
Cześć wszystkim ja mam 14 lat i 187cm wzrostu i bardzo chciałabym być niższa. Nie rozumiem ludzi którzy w jakiś sposób krytykują wyższe osoby. Pozdrawiam. ,* ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmk
Mam 172 cm, i żaden facet nigdy mi tego nie wypominał. Jeden spoglądając na mnie powiedział 'ee za niska jesteś dla mnie' i mówił to całkiem serio. Uważam, że nie przez facetów (a przynajmniej ja) mamy kompleksy, tylko przez dziewczyny, bo właśnie od nich się nasłuchałam że wyglądam jak "wieża", że nie powinnam nosić szpilek, że mam się nie obrazić, ale faceci wolą te niższe. Szkoda że dopiero teraz to do mnie dotarło, taki wzrost jest atutem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl
taki wzrost atutem??? nie dla mnie. Uważam że to za dużo dla kobiety, nie obraz się ale ja bym nigdy nie ubrała już nawet 5 cm obcasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl dziewczynko juz nie
przesadzaj,za dużo to może byc dla kobiety 182cm ale nie 172. Sama mam kilka cm mniej ale patrząc na koleżanki które mają tyle albo nawet więcej nigdy bym nie pomyślała że są za wysokie,a jeśli są do tego zgrabne i proporcjonalne to naprawdę świetnie wyglądają. To chyba tylko W Polsce przez to że jest tylu niskich facetów kobiety maja kompleksy przez wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny B
to zalezy od gustu ja oglądam sie tylko za tymi powyzej 175 moze dlatego ze sam mam 196 a moze poprostu dlatego ze mi sie takie podobają milo jest zobaczyc w tlumie wyrozniającą sie wzrostem dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 172cm i jeszcze niedawno miałam z tego powodu kompleksy.Nawet się garbiłam(!) w towarzystwie niższych ludzi.Teraz zakładam wysokie obcasy i cieszę się ze swojego wzrostu.Kompleksy pozostawiam niższym ode mnie,jesli nie potrafią zaakceptować swojego wzrostu.Jesteś wysoka i piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMyself
www.wysocy.com - zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaB
Dziewczyny wy sie przejmujecie ze jesteście wysokie, hehe a co ja mam powiedziec mam 16 lat i tylko 159 cm ja to dopiero jestem kurdupel no ale co mam zrobic moi rodzice nie są za wysocy i ja też. Ale chociaż dobre to ze nie jestem jakimś potworem bo nie narzekam na brak adoratorów ,no ale mam chłopaka on ma 178cm i nie wyglądamy ze soba źle. A nie nosze żadnych szpilek bo mój chlopak nie lubi jak je zakładam i czuje sie z tym dobrze i chciałabym być wyzsza jedynie o jakieś 5 cm i wtedy to bym była najszcześliwsza na świecie. A tak wogóle to są jakies sposoby na to zeby być wyższą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menkaa
. Hello ! Ja mam wzrost 175 i chodzę do 6 klasy ! mam doła i żaden chłopak na dyskotece szkolnej nie chce mnie poprosić do tańca, wyróżniam się z całej szkoły, przerastam nawet nauczycieli . Heeeeeeeeelp !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 183
Problem tkwi nie we wzroście ale w ludziach. Kiedy ma się ponad 180cm wzrostu nie zostanie to niezauważone, a że ludzie mają różne gusta(bądz też ich nie mają) to już inna sprawa. Natomiast jeżeli ktoś ma w naturze uszczypliwość to nie koniecznie musi czepiać się wzrostu, równie często słychać komentarze: ale krzywe nogi, ale brzydka, itp. A co do facetów to słyszałam że faceci wolą wysokie długonogie dziewczyny( przecież to jest oczywiste). A na komentarze buraków i zazdrosnych małych kobietek nie należy zwracać uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik949494
Ja wcześniej chciałam być niższa, wydawało mi się, że jestem za wysoka jak na swój wiek. Teraz już tak nie myślę, ale nie chcę już urosnąć ANI CENTYMETRA! Mam 15 lat i 165cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokaaaa
Ej wy sluchajcie co ja mam zrobic ja mam 176m a mam dopier 13 lat i co jam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENGLAND
Ale, macie problemy. Ja uwielbiam wysokie dziewczyny;) w szczególności długie nogi:) Po prostu nie każdy może być taki jaki chce. ja np. jestem niski 165cm i zawsze byłem z dziewczyną wyższą od siebie bo takie mnie zawsze interesowały;) Ale prawdziwe piękno nie znajduje się na zewnątrz człowieka tylko w jego środku więc bez względu na wysokość każda z was jest interesującą osobą i tego warto się trzymać a swój wzrost zaakceptować w końcu 165 cm jest idealnym wzrostem aby się schować i jeździć na motorze. a wysoki wzrost się przydaje jak trzeba coś podać z górnej półki w super markecie bo zawsze te najlepsze rzeczy trzymają najwyżej;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOlkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zdążają się tacy chłopacy którym pasuję wyższy wzrostu dziewczyn, ale niestety jest ich mniej. Ja osobiście mam 15 lat i 168cm wzrostu i chciałabym zmaleć chociaż z 5 cm, może to dlatego że jestem druga najwyższa z dziewczyn w klasie i źle się z tym czuję ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekgilgotek
ja jeszcze do niedawna miałam bzika na punkcie swojego wzrostu. mam wzrost przeciętny (1.58 m) chciałam być niższa , tak gdzieś około 1.50 albo bardzo wysoka ok 1.80, a nie taka nijaka -.- ciesz się ze swojego wzrostu, mogłabyś zostać modelką. wysokie kobiety najlepiej wyglądają gdy są szczupłe i nie garbią się, co niektóre mają niestety w zwyczaju. ale najważniejsze to nie przejmować się i zaakceptować to na co nie mamy wpływu. w końcu wygląd nie jest najważneijszy c'nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie174
łatwo powiedzieć. Mam 174cm i właśnie zakochałam się w chłopaku, który jest niższy :( on jeszcze nie wie. i się nie dowie. Zostaniemy przyjaciółmi, a ja skończę nasz związek zanim się jeszcze zaczął. i "małe dziewczynki" posłuchajcie: Jesteście kochane i dobre, pocieszacie nas i w ogóle :) dzięki! ale spójrzcie na to, że Wy coś możecie zrobić ze swoim wzrostem, bo założycie szpilki i po wszystkim! a my? nic się nie da zrobić :( szpilki - oto moje marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20tęczówka20
hmm...ja nie będę pisac o tym ze chcialabym miec mniej, bo to juz mi sie znudzilo i nic nie dalo:P ja mam 186cm i 20lat, od dziecka bylam najwyzsza, co powododalo ze szkole bylam nazywana przysłowiową żyrafą, wiezą eiffla, drabiną itd...przejmowalam sie tym strasznie, teraz to olewam, nie zwracam uwagi na to jak na mnie patrzą, zwlaszcza strasze babki!!! i co mówią.Faceta jeszcze nie znalazlam, bo zwykle Ci wysocy chcą te normalnego wzrostu dziewczyny:( problem stwarzaja mi moje dłuugie nogi, rzadko sie zdarzy ze przywozą do sklepu takie dlugie jeansy, a jak juz sie znajda to koszmarnie drogie, jak na moj stan portfela tak wiec dziewczyny ktore mają wzrost do 1,80 mają (lub powinny miec) super, pozdrawiam wszystkie wysokie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airi
No, racja Kas., to po prostu za wysoki poziom dla Ciebie. A co do .../.: Azjatki wcale nie są niskie! Są zróżnicowane, jeśli chodzi o wzrost - tak jak my. Jedne mają po 180, a inne po 150. Więc nie kieruj się głupimi stereotypami. Sama mam 170 i jestem z tego dumna. :) To wcale nie dużo! Przecież to średni wzrost. Coś Ci się pomyliło, kochanie. Chociaż muszę przyznać, że myślałam o tym, żeby być niższą. Do czasu, gdy zobaczyłam Azjatki wyższe ode mnie.. Są na prawdę śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadowlove
luudzie! nie załamujcie sie.. ja mam 15 lat i 176 a to dopiero katastrofa.. jestem z chlopakiem starszym o 3 lata a kiedy stoimi obok siebie mi sie wydaje ze jestem wyzsza nie wiem czy mam racje ale nie czuje sie z tym komfortowo.. moze macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki35
CZEŚĆ NIE JESTEM DZIEWCZYNĄ JESTEM CHŁOPAKIEM ALE MAM TEN SAM PROBLEM BO JA MAM 215CM I WSZYSCY SĄ PRZECIWKO MNIE A MAM DOPIERO 15 LAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia ; p
ja mam prawie 15 lat i 170 cm wzrostu ; / jestem bardzo nie zadowolona ; ( chciałabym mieć tak 165 cm bo podoba mi się wielu niższych chłopaków jak mam to zrobić ? a jak jeszcze urosne ? kiedyś byłam malutka i to było super tylko że podczas wakacji 2 lata temu tak urosłam.! prosze help me .! ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia20
Tęczówka a ile cm chciałabyś być niższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zugubionamarzycielka
ja też chciałabym być niższa :( chodzę do 3 gim. w tym roku tańczę poloneza. mam partnera moich marzeń, sama nie wiem jakim cudem z nim tańczę, bo marzyłam o tym od dłuższego czasu, ale on jest tylko o jakiś 1 cm ode mnie wyższy. ja mam 176 cm. ogólnie jestem dość szczupła, mam długie nogi, wiele razy słyszałam, że na prawdę ładne, lubię nosić buty na obcasach. no ale do poloneza nie będę mogła ich założyć, ale już się z tym pogodziłam, z resztą co mi tam, dla tego chłopaka mogę się poświecić. chciałabym być niższa chociaż o 2-3cm :( boję się że po pierwszych próbach mogą zmienić mi partnera, bo mogą stwierdzić, że za niski. ale ja nie chcę go oddać! czy dam radę się skurczyć o 2 cm?! pomocy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffpff
ja ma 189 i nienawidze tego!! w moim wypadku nie istnieja korzysci takiego wzrostu. nie na wi dze !! nie obchodzi mnie to ze inni sie wysmiewaja tylko dlatego ze jestem duza ale kurrrrrde trafia mnie cos kiedy ide do sklepu a tu buty 38 38 38 37 38 38...padaka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×