Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imparfait

Polki we Francji odezwijcie sie

Polecane posty

czesc witam wszystkich ,szukam przyjaznej duszy do nawiazania znajomosci czy jest ktos zainteresowany ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z paris
odzywam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincennes 94
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaemigracja.com
Znalazlam fajna stronke polskaemigracja.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
hello, ja mieszkam we Francji w Beauvais :) a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hennah
na www.gopolonia.com jest pare osob z Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejde dzis wieczorem na forum to moze ktoras z was bedzie miala ochote pogadac trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LindaEwangelista
Ivry sur Seine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yenke
jak wy to zrobiłyście..? Rok mieszkalam w Toulouse, ale brak perspektyw, żadnej pracy, wróciłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROCILAS DO POLSKI ? nie podobalo ci sie tym bardziej ze teraz dzieki UE mamy otwarte drzwi do pracy legalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hmmm ja wyszlam za maz za Francuza, wlasnie zaczelam szukac pracy i nie jest kolorowo :( Mieszka sie tu dobrze, ale bardzo tesknie za Warszawa :( jest inaczej. Beauvais jest nie zbyd duze, ale na szczescie to nie wies! Ale ciezko jest sie przestawic! Do Francji przyjezdzalam od 4 roku zycia, bo mam tu rodzine, ale inaczej jest na wakacjach a inczej na co dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyszlam za maz za francuza i mamy malego dzidziusia ma juz 1.7R wczesnie mialam duzo znajomych ale od mometu pieluch wszystko praktycznie sie urwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ciekawska*
Jacy sa Francuci, mysle tu o mezczyznach? Czym sie roznia od polskich facetow? Czy to prawda, ze sa sweitnymi, czulymi kochankami ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veeronka
a ja tez tak jak jaaaaaaa mieszkam w Beauvais :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandzia70
dziewczyny, moze orientujecie sie gdzie facet moglby znalezc legalna prace i to od zaraz- chodzi o Marsylie i okolice blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astraea
Hej no ja tak sobie kursuje miedzy Polska a Francja od jakiegos czasu niedlugiego, obecnie siedzie w polsce i mecze sesje. Ale niedlugo jade do Francyi:) A dokladnie na lazurowe. Fajnie byloby sie poznac i miec z kim pogadac z ojczystego kraju:) Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandzia70
dzieki za wpis Margot-on nie ma pozwolenia na prace, ale ma tam siostre i zastanawia sie nad wyjazdem , bo wiesz jak u nas ciezko sie dorobic- jednak jakis czas temu wrocil stamtad znajomy i poza praca na czarno, malo platna u Polaka nic nie mogl znalezc- moze masz jakies konkretne adresy pod ktore warto sie udac- bede ogromnie wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest, pelno watkow o Angli i calej reszcie a my co? Obijamy sie zamiast sie poznac a na pewno byloby nam razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
ja mieszkam w Mqrsylii jest ktoras stad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trinnysfan
Witajcie, Nie mieszkam we Francji, ale bardzo bym chciala:) Mam pytanie dotyczace jezyka francuskiego. Po jakim czasie zaczyna sie rozumiec Francuzow, jesli przyjedzie sie do Francji z podstawowa znajomoscia tego jezyka? Gramatyka nie jest problemem i wiem, ze sie szybko jej naucze, ale boje sie po prostu, ze nie bede rozumiala ich szybkiej mowy...Jak ogladam wiadomosci na tv5, , to mowia wyraznie, ale jak leci jakis serial, to nic nie lapie:( Czy po roku bycia au-pair mozna rozumiec przynajmniej w 90%? Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
ja jestem tu pol roku ale slabo znam francuski bo wsrod Polakow jestem-a ty pojedziesz jako opiekunka bez znajomosci jezyka? Myslalam ze trzeba znac do takiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w Annecy witam mam nadzieje ze topik nie padnie!! trzymajmy sie razem bo nas \"Irlandki\"i \"Angielki\" zjedza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
francuski to strasznie trudny jezyk a nawet po15 latach jak tylko otworze dziob to wszyscy wedza ze cudzoziemka no ale moze dlatego ze uczylam sie \"ze sluchu\" pamietam do dzis jak pierwszy raz zaczelam rozumiec bezwiednie: akurat bylam w lazience a w telewizji lecialo \"Amour gloire et beaute\" i nagle dotarlo do mnie ze wiem o czym mowia!!! chociaz to byly straszne bzdety ;)To bylo mniej wiecei po 5-6 miesiacach pobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
a co porabiacie? ja pracuje u ksiedza- sprzatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×