Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imparfait

Polki we Francji odezwijcie sie

Polecane posty

znowu pustki:( ale dobrze, że chociaż czasem tu zaglądacie ;) arnusia jak zacznę sezon to postaram się jak najczęściej zaglądać, bo mam dostęp do neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak ranna pobudka ??? u mnie z jezykiem juz w porzadku jak tylko tu przyjechalam to zapisalam sie na kursy jezykowe chodzilam przez dwa tygodnie bo poznalam meza i mi zaproponowal \"prywatne lekcje \" jak tylko sie poznalismy od razu nie moglismy zyc bez siebie wiec przestalam uczeszczac na kursy czego dzis nie zaluje nadgonilam straty przy jego boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Sarko,nie bede glosowac na Sego tylko dlatego ze jest kobieta;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia tak ja w sezonie mam wyżywinie i zakwaterowanie :) na szczęcie ;) w dodatku w tym roku dostałam podwyżkę :D żyć nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bede miala czas dzis wieczorem to zajrze na forum kolo 20.30 BO WTEDY SYNEK ZASnie inaczej nie jest to mozliwe moze ktoras z was tez bedzie wolna o tej porze to chetnie porozmwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Margot wlasnie przyszedl do mnie niespodziewany gosc bez uprzedzenia chyba dzis wieczorem z tego powodu tu nie zajrze a bardzo bym chciala z kims w koncu pogadac taak \" od reki \"rozumiesz wpadne tu jutro mysle ze do jutra ten topik przetrzyma mimo ze zagladamy tu o innych porach pozdrawiam serdecznie milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm,Imparfait ma goscia,z Margot minelam sie na innym forum a Daria pewnie w autokarze do \"douce France\" czyli jest nas 4 ,nic to przetrwamy ! przynajmniej poznamy sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nareszcie ! wlasnie odwiedzalam temat o zaro bkach ciekawe ile ludzi mowi prwde a ile buja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to szaleje po kafeterii bo ja dopiero odkrylam w zeszlym tygodniu!! jak ci minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK rano katowalam sie na silowni-5 razy w tyg! potem praca i popoludnie w domciu ; mam dylemacik odnosnie pracy ale moze podyskutujemy w szerszym gronie;) week-end byl piekny a w Annecy wenecki karnawal-cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , tylko nie mysl ze wygladam jak miss uniwersum;))) wole nie myslec jakbym wygladala gdybym na ta silownie nie chodzila! w zasadzie uprawiam kardio tzn przez godzine biegam pod gorke na biezni a w uszach slucham \"rozmowy w toku\" nagrane z tv na kasete audio!! wszyscy majtaja mp3 a ja chowam pod recznikiem kasetowego walkmana!! (wyczailam w Darty) ale co ja poradze ze inaczej z tv nagrywac sie nie da!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kelnerka z wyboru, pracowalam dlugo w biurach hotelowych ale wole latac z talerzami, taki pomerdaniec ze mnie Mam szczescie ptacuje 20 godz tyg od pon do piatku i -prawdziwa zadkosc w tym zawodzie. takze w porze obiadowej w tygodniu jestem nieuchwytna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp3 tez mam ale z reguly slucham muzyki na full w domu, kochana to nie zapal to koniecznosc:)) wiesz ile ja mam lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebys wiedziala jak na mnie z tym walkmanem niektorzy patrza -to strasznie snobowaty region! Czasem mnie korci zeby zaparkowac pozyczonym ferrari ale z drugiej strony je m\'en fous

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam kolo Annecy- Ht Savoie czasem mam wrazenie ze 80 proc francuzow to beauf ale to zalezy od humoru w danym dniu ;) pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey wszystkim jak ciezko wstac moj maly skowronek juz dawno zrobil mi pobudke ale cos czuje ze to bedzie dardzo dluuuugi dzien wy juz zapewnejestescie w pracy od rana. Milego dnia wszystkim do wieczorka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Imparfait! znam ten bol;) siedzialam w domu do 2 roku zycia mojego syna czasami naprawde nie bylo latwo a jakie masz plany na przyszlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany na przyszlosc???? ZESTARZEC SIE hihii tak na powaznie jesli pytasz o powrot do Polski to jak na razie nie mam w planach (jedynie wakacje wizyta u babci)chce dla mego synka dac dobry start i mimo ze jestem patriotka uwazam tu otwiera sie szerokie okno na swiat a co do moich osobistych planow razem z mezem otwieramy firme przewozowa i zaciskam kciuki aby przyjela sie na dzisiejszym rynku popytu . A was co sklonilo do podjecia decyzji opuszczenia kraju i czy na stale , wynajmujecie mieszkania czy jestescie u kogos ja 5 LAT temu jak tu przyjechalam mieszkalam u ludzi obcych i nie mile wspominam ten okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam mocno kciuki z wasza firme tez bylam tu na swoim ale nie wyszlo -nie zaluje bo przynajmniej mam doswiadczenie z Polski wyjechalam w 1990 roku (dla niektorych zamierzchle czasy:))do Wloch i tam poznalam meza -francuza ktory byl tam na \"placowce\"w 1993zjechalismy do francji jak bylam w ciazy z moim synkiem Arnaud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Polski jezdze jakies eaz na pol roku i zwoze walizki ksiazek co mnie rujnuje bo robia sie coraz drozsze!!moja siostra przyjechala tu jako au-pair teraz jest mezatka i mieszka w lyonie ale roznie bylo jak mieszkala u obcej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×