Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imparfait

Polki we Francji odezwijcie sie

Polecane posty

znalazlas link? a ty w poLsce zyjesz z tego co tu zarobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mam polska tv (cyfrowy polsat) wiec jestam na bierzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie szukałam, ale nie znalazłam :( czyli wychodzi na to, że masz super męża :) pozazdrościć :) ja jeżdżę do francji na 8 miesięcy i zjeżdżam do polski. mam nadzieję, że w końcu jakoś się ułoży to moje popaprane życie, bo nadal nie wiem gdzie chcę mieszkać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria jak chcesz tu zostac to przyj do przodu studia szkolenia itp bo mimo roznych wad tego regionu to jednak trzeba powiedzic ze praca jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło się rozmawiało, ale pora na mnie :) jutro wpadnę zobaczyć co się dzieje ;) może odezwie się więcej ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studia się raczej nie zdecyduje ale kto wie ;) muszę się w końcu zdecydować, a w razie czego pracę mam zawsze pewną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten link tu jest przyjzyj sie dobrzE na gorze na tematach forum\"Poza granicami\" do nastepnego -czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam powiedziec temat \"Poza Polska\" link \"dyskryminacja\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
ale sie rozpisalyscie-Francja to dziwny kraj ja najbardziej nie rozumiem jak to jest mozliwe by mieszkalo tam tylu arabow i murzynow w jednym miescie- wogole sie ich boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie widze ze topik sie rozwina nie zagladalam od dawna bo myslalam ze nikt z was nie wchodzi na kafe a jednak;;; bardzo mi milo moze tak dla przypomnienia mieszkam na obrzezach Paryza maz francuz i dzidzius ktory ma 18 MCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wsystkim pewnie ze topik musi przetrwac! Margot , ty tutaj kariere polityczna robisz?.;) tu w A lpach katastrofa pogodowa sniegu jak na lekarstwo a wszyscy Pryzanie przyjechali na narty( za ciezkie pieniadze):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczka ,troche mi rece opadly,a W-wie nie balas sie Wietnamczykow?;) Imparfait, siedzisz w domu czy pracujesz? Jak ma na imie twoja dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
politycy od tego sa zeby byc malo konkretni;) A Danusia ma caly czas tak subtelna fryzurke? :) ale wiadomo polityk ma byc konkretny a nie mily dla oka -he he a tak w ogole to o czym mowila? o autostradzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie tylko nie ma sniegu ale jeszcze leje, ponoc na wyciagach tez cale Annecy pelne wlokacych sie turystow ktorzy zabijaja czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu troszkę więcej ludu sie pojawiło na tym naszym topiku ;) jeszcze tylko 5 dni (a właściwie 6:) bo dojazd jeszcze ;) ) i znowu zacznę wszystko od nowa ;) może tym razem uda mi się poznać więcej polaków, chociaż u nas w Yvoire ich nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia czytałam tą Twoją wypowiedź na \"dyskryminacji\" :) niezłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam zajety wieczor -tak to bywa ale pewnie teraz juz nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuj, jak zaczniesz sezon to tez cie bedzie mniej na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
Arnusia ja sie nie boje ludzi jako takich tylko tego ze oni maja takie dziwne pomysly wiesz o co chodzi- i nie jestem rasistka-jestem tu od niedawna moze sie orientujecie jak mozna by zalatwic kolezance prace sezonowa?jakokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PONOWNIE wlasnie polozylam spac mego synka to jesli ktos z was tu zajrzal zapraszam mam chwilke czasu ineczka o prace sezonowa najprosciej i legalnie twoja kumpela moze zglosic sie do urzedu pracy albo z ogloszen z francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz we francji od 5 lat i zauwazylam ze polityka francuska jest bardzo interesujaca i bardzo sie rozni od naszej polskiej chcialbym poznac wasze ²zdanie tym bardziej ze wybory prezydenckie tuz,tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!!mnie nigdy nie ma w srodku dnia bo pracuje teraz odrabiam lekcje z corcia ale wieczorem bede wolna bo maz jest na aikido! polityka faktycznie jest inna -mniej skandali i burdeli ale efekty b srednie ,jak opowiadalam przyjacolce z Nowej Zelandii o 35 godz to pekala ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inczka nie boj sie powiedziec ze bardzo czesto arabowie rozrabiaja a juz w Marsylii to podobno jest barrrdzo wesolo;)Kochana , swego czasu Francuzi mieli juz tak dosc ze glosowali na Front National

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
dokladnie te rozroby mialam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczepki, agresywnosc,obrazanie ludzi , francji itd a z drugiej strony bylam w Tunezji w Maroku i spotkalam tam cudownych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam temat, dzis na tvn leci Shrek2 widzialam w Polsce i kulalam sie ze smiechu, poszlam tutaj do kina i tez sie smialam ale duzo mniej niz na polskiej wersji- tak pewnie juz zostanie Imparfait, a ty po 5 latach jak \"czujesz \" francuski? A Margot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×