Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imparfait

Polki we Francji odezwijcie sie

Polecane posty

Trinny to trudno powiedziec trzeba samemu sie przekonac moze sprobuj obejrzec filmy po francusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam napady glodu po poludniu a poza tym praca w knajpie nie ulatwia sprawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinnysfan już się nie truję :) zmądrzałam i własnymi siłami coś tam próbuję ;) arnusia ile razy byłaś w Yvoire?? i jak to jest żyć z francuzem?? ja miałam pewne wątpliwości czy zostać tam na stałe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt malo nas na forum a juz tego region to w ogole namowie siostre zeby sie przylaczyla -ona jest mlodsza!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie fajnie byłoby poznać innych polaków :) ja właśnie kończę 3 miesięczne wakacje w polsce a 6 marca wyjazd do fancji :) powiem, że nawet się stęskniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trinnysfan
Napiszecie cos o Francuzach? Jacy sa? Faktycznie sa tacy zarozumiali?? Jak traktuja Polakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francuzi SA dziwni! ja poznalam swojego we Wloszech bo byl tam na\"placowce\" mam tu przyjaciol ale dlugo to trwalo! napisalam o tym na forum \"Dyskryminacja\" zajrzyj to nie bede musiala drugi raz pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinnysfan to zależy ja poznałam kilku którzy są super ale są też tacy którzy potrafią dowalić człowiekowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice przyjezdzaja 10 marca nawiaza wedlinek i bedzie tragedia z dieta!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przykład w tym roku miałam przykrą sytuację- jeden francuz, którego znam 3 lata i myslałam, że jest kimś super okazał się super rasistą!! (po pijaku oczywiście) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia dasz radę ;) a jeśli nie to później dużo sexu i po sprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynni zatrudnilabym cie jako au-pair do moich dzici zeby nauczyly sie mowic po polsku bo ja przewalilam sprawe musilabym byc tylko bogatsza!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko do arabów do plaków też potrafią mieć podobny stosunek :( szkoda, że nie nauczyłas swoich dzieci mówić po polsku! znałyby dwa języki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia a ile lat mają twoje dzieci?? nie było ci cięzko na początku małżeństwa?? nie pomyślałaś nigdy, że źle zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole w tym regionie ludzie nie maja duzo stycznosci z obcokrajowcami nie to co w duzych miastach ,jak tylko otworze dziob to zaraz pytanie \" a akcencik skad?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu, to jest na stronie \"polacy za granica\" link \"Dyskryminacja\" oczywiscie forum kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my tylko dwie na tym forum ;) a jak sie spojrzy na fora anglii czy irlandii to lza sie w oku kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , przeciez tu jest moja rodzina ale czesto jezdze a poza tym wszystkim dziewczynom z polski takiego meza zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×