Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Maxi, Nie bądź taka surowa dla przyjaciółki. Na początku związku tak bywa, że jest się tak zauroczonym drugą osobą, że wszystko schodzi na dalszy plan. Jeśli to prawdziwa przyjaźń to za jakiś czas, jak minie pierwsza fascynacja wszystko wróci do normy. I przyjaciółka znów będzie miała dla Ciebie więcej czasu. Pozdrawiam i przesyłam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki:D wypilam juz dwie kawy i red bulla i nic, ciezka głowa opada cały czas samoistnie na biurko.. 😭 wiedźminka, gdyby to nie byla przyjazn a kolezenstwo mogłabym sie zastanowic nad tym co piszesz, jednak ja nie mam juz ochoty byc piatym kołem u wozu, potrzebym jedynie w potrzasku, nie na tym moja droga przyjazn polega. sama niejednokrotnie byłam w związku , zafascynowana, zakochana, zauroczona i niewidząca swiata poza męzyczyzna, ale dzielilam sie z przyjaciólka chwilami dobrymi i złymi, a nie tylko tymi złymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - masz rację!!! biorę na jtro wolne :D mam nadziję, że dzień nie będzie tak deszczowy jak dziś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi, Z jednej strony masz rację, takie zachowanie jest nie fair wobec Ciebie, bo przyjaźń jest nie tylko po to, żeby było się u kogo wypłakać jak jest źle. Jeśli tylko do tego jesteś jej potrzebna to nie jest prawdziwa przyjaźń. Z drugiej strony ja dostałam druga szanszę od Przyjaciółki, którą też zaniedbałam przez faceta. Tylko, że chyba w porę zrozumiałam jak ona się czuje i starałam się bardzo odzyskać naszą Przyjaźń. Udało się i jest jak dawniej, chociaż ja mam faceta a ona dalej jest singielką. I mam nadzieję, że nie czuje się przy nas jak piąte koło u wozu. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim dziś dzień dziecka, dostaliście życzenia??? W końcu każdy jest czyimś dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, gdzie się wszyscy podzialiście? Ja od poniedziałku same zaliczenia mam na uczelni i to dość ciężkie :( jak ja nie lubię czerwca. Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :) Poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooooo 🖐️ co tu tak pusto??????? Malinka usprawiedliwiona, bo ma sesję ....a reszta???????????????? wczoraj byłam na imprezce :D ...disco ;) wróciłam do chaty po 6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, wczoraj sie nic nie nauczyłam, bo ta książka jest tak beznadziejna, że można nad nią zasnąć i czytając kolejną stronę nie pamięta się co było na poprzedniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! na chwilke wpadlam, podobnie jak biala wczoraj imprezowalam, przedwczoraj równiez... 😴 dobranoc PS. malinka --- połamania dlugopisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja - cały weekend też imprezowałam :D A teraz uciekam już spać, bo w moim wieku zarwane noce także należy odsypiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! no jak tam odsypianie?? ja zasnęłam szybciutko i bez problemów ....wstawało się nawet nawet :P Miłego dnia! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przystało na dobrze wychowana osóbkę :P grzecznie sie przywitam :D gosiaczkowa 🖐️ biala🖐️ malinka🖐️ tesknota🖐️ niezle sie porobilo, biedna malinka sie uczy a reszta kolezanek z forum biega po imprezach... :P:P biala widze pełna wigoru :P ja do tego stopnia jestem wymeczona po weekendzie, ze wzielam dzis wolne:D i dopiero teraz wstałam... ehh jak blogo 😴 ale niestety mile złego początki, mam wiele rzeczy do zrobienia, w weekend szkoła i oczywiscie sesja a do tego w sobote mam wesele :) musze zaczac cwiczyc brzuszki, ale cholera chyba zbyt pozno sie za to zabrałam:D:D miłego dnia wam zycze kochani, biegne po kawusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maxi :) Pewnie brzuszek nie za duży, więc jak ostro weźmiesz się do ćwiczen na wesele będzie tak płaski, jak zechcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Czy u Was też tak leje??? No ładnie mi sie urlop zaczął :P W piątek poszłam do klubu na koncert, a w sobotę pojechalam do znajomych na działkę :) Najpierw byłam dobrą ciocią, co to bawiła wszystkie przybyłe pociechy - ech ten mój instynkt macierzyński :P - a kiedy już utuliłam wszystkie dzieciaki do snu i opowiedziałam 100 bajek... zrobiliśmy sobie disco lat 80-tych przy grillu :):) Wszyscy mężowie byli moi :P Na szczęście paru wolnych kolegów też się trafiło, więc... nie mogę narzekać :D A w niedzielę, kiedy panowie trzeźwieli, panie mogły bezkarnie imprezować dalej :D Miłego dnia :):) Tęsknota - rodzynku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszytkim, ja raczej przez najbliższe 3 tygodnie będę monotematyczna ;) jutro kolejne zaliczenie a dzisiejsze było okropne niby test ale odpowiedzi takie że każda pasuje, więc trzeba było wybrać tą która najbardziej co jest dość trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesji nikomu nie zazdroszczę!!! uczenie sie nigdy nie było moim ulubionym zajęciem Gosiaczek ;) widzę, że weekend był baaaardzo udany :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - masz rację padłam wczoraj jak kawka :P Co Cię tak wkur.wiło? jutro znów mam imprezkę ;) grill na działce u znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto.... Ja tylko w przelocie sie przepakować i jadę na działkę do znajomych :) Trzymajcie się singielki i singielku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć single i singielku :P:P:P wcześnie poszłam spać to i szybko się wyspałam :) Dzień zapowiada się pięknie ;) a samotność która nigdy mi nie przeszkadzała zaczyna mi dokuczać :O chyba z singielki zmieniam sie w starą pannę :( Miłego dnia!! ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) póki co narazie wszystko ładnie do przodu, ale było ciężko. A co tam u was? Co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×