Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Maxi - botwinka też za mną chodzi!!1 Głupia cipa nie narwałam sobie na działce u mamy :O też mogłabym sobie nagotować! albo lepiej powiem niech mama nagotuje i mnie zaprosi :P:P wspólne pichcenie? mówisz.... dobry początek!! :D:D:D Kiedys jeden strasznie się wpraszał do mnie, żeby placki ziemniaczane mi zrobić, tak długo go zbywałam, że sobie znalazł inny obiekt zainteresowań :( Malinka - jak ja się cieszę, że już za mną takie rzeczy jak egzaminy i zaliczenia!!! ...a nauka w taka pogode to by mi zupełnie nie szla ;) Tylko nie przesadzaj z kuciem ;) Pamiętaj przeuczenie gorsze od niewiedzy! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, a moze ten od placków nie znalazl innego obiektu tylko najnormalniej w swiecie umarł z głodu? :P chlopina tyle czekał na placki ziemniaczane i sie nie doczekał :D:D malinka, trzymam kciuki, dasz rade na pewno, najgorzej sie za to zabrac, pozniej juz idzie jak burza. a\'propos- ciemno sie zrobiło, zapowiadali ulewne deszcze i gradobicie w poludniowej polsce.. strach sie bac!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - On nie umarł z głodu ....zwyczajnie mi zakomunikował, że się zakochał! Powiedział mi to pewnie po to, żebym żałowała, że się nim nie interesowałam :) Burze i gradobicie?? masz racje strach sie bać!!! u mnie piękne słońce i bardzo bardzo gorąco! Nawet na delikatnu deszczyk sie nie zapowiada... z pół godziny koniec pracy :D:D:D Tęsknota - wstawaj, bo prześpisz cały dzień!!! a Gosiaczkowa gdzie?? - no chyba sie nie rozpłynęła??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłodniałam :O zastanawiam się co by tu na obiad zjeść ....gotować mi się nie chce za specjalnie... jakoś tak dla samej siebie nie lubię sie trudzić... Kupię jakiegoś gotowca po drodze ....albo makaron sobie zrobię zjakimś sosem i kiełbasą? będzie szybko i smacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie jestem na metodach wyceny przedsiębiorstw. I mam straszny apetyt na jakieś niezdrowe jedzenie, hmmm chyba zrobię sobie przerwę i udam się na pizze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane singielki i singielku ;) Jak wieczór wczoraj minął??? ja miałam śmigać na rowerze ...ale zamiast tego udałyśmy sie z koleżankami do pijalni czekolady :P ....a słodka ta czekolada!!! szok! więc nabraliśmy ochoty na piwko ;) Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczzna_Tesknota
Ja wieczor spedzilem w domu odpoczywajac Biala ta pijalnia to blisko ul LIpowej ? bo chyba orietuje sie gdzie to :) ze slonecznym pozdrowieniem D. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknota ;) kiedys tam mieszkałam ;) zabieram sie za pakowanie ;) jadę w góry :D ...w sumie tylko na 2 dni, ale się cieszę jak nie wiadomo co! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam właśnie kryzys nauki :( nie mogę się wogóle skoncentrować a jutro 2 zaliczenia. Idę na spacer może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudze sie jak cholera, mam lenia, nawet nie chce mi sie pisac, najchetniej to bym poszla gdzies w pizdu i juz nie wrociła. malinka, lecytyne zacznij brac, super dziala na koncentracje i poprawia pamięc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) na 13 jadę na zaliczenie a później drugie a w przyszłym tyg już tylko egzaminy. I wakacje coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala jednak pojechala Fajnie :) Maxi mysle ze ten nowy kucharz jest tylko w stanie pozbawic Cie lenia Malinka ile masz pzredmiotow do pozdawania? na moje karcie egzaminacyjnej widnieje liczba 13 :( Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze 3 egzaminy i wakacje :) Odrazu dzień po egzaminie wyjeżdżam. Wogóle niezła wyprawa się szykuje :) Moje ostatnie wakacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw Macho
z tego onanizmu i z tej samotnosci juz mnie nic nie interesuje. apatia jaka , a tyle ksiazek w domu do przeczytania a tyle kanalow tv do obejrzenia a nie ciekawi nic. nawet nosa sie nie chce gdziekolwiek wytknac . bo i po co/ z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Robaki 🌼 Ciężkie dni za mną... Byłam w szpitalu :( Miałam z kolegą wypadek samochodowy-nie z naszej winy On się połamał, a ja obtłukłam całkiem. Nadal wyglądam, jak ofiara przemocy domowej, ledwo chodzę, ale żyjemy oboje, więc to najważniejsze.... Trzymajcie się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OH! Gosiaczkowa! ❤️ dobrze, że oprócz obić i siniaków nic Ci nie jest!!! 🌼 Tobie i koledzę życzę szybkiego powrotu do formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ciągle pada ... :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) gosiaczkowa, wiem jak sie czujesz.. ja dokładnie w zeszłym roku przezylam to samo, jechalam z kolezanka na uczelnie i jakis pojeb wyjechal z podporządkowanej i wymusił pierwszenstwo.. wylądowałysmy na drzewie... przez chwile mialam wrazenie , ze widze swiatelko w tunelu :( pozniej szpital, L4, i szczerze, do tej pory jak o tym pomysle to mam dreszcze, tak wiec trzymaj sie kochana! ciesze sie, ze jestes z nami :) biala, a ty co tak podsypiasz w ciągu dnia? :) co w ogole u was kochani, jakos ostatnio sie mało \"widujemy\" sciskam was mocno a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ szkoda, szkoda, że nie udaje nam sie \"spotkać\" :( u mnie - jak zawsze: pracować się nie chce :O mam takiego lenia, że szok! a jak się nic nie robi to czas tak wolno się wleczeeeeeeee.... wciąż jestem singielka....i będę - takie moje przeznaczenie ...i tylko czasem mi z tym źle... W weekend byłam w Zakopanem.... i teraz strasznie mi się chce tam pojechać znów ...i połazić po górach, zdobyć kilka szczytów.... Maxi - a u Ciebie jak tam?? Ten kolega to wciąż temat aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Gosiaczkowa szybkiego powrotu do zdrowia życzę 🌼 U mnie hmm bez zmian- sesja choć już tylko 2 egzaminy. I wiecie co ostatnio sobie zdałam sprawę, że tak dawno nie zaczynałam związku i zastanawia mnie kiedy można powiedzieć o dwojgu ludzi że są już parą? od pierwszego pocałunku? ale przecież to też nie zawsze coś znaczy. Jestem ciekawa co Wy o tym myślicie i kiedy uważacie że już z kimś ,,jesteście\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja się na tym zupełnie nie znam.... teraz takie czasy, że jak chłop się z Toba prześpi to też nie koniecznie jesteście razem :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 alez dzień mi się dłuży 😭 nic robić się nie chce ....no i nic nie robię :O nie umiem sobie odmawiać przyjemności :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×