Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

za tymi wyjazdami nie wyrabiam się z robotą :O dziś miałam spotkanie w pracy z ludźmi z TP i informatykami no i naszą Panią Dyr ....kuźwa!!! Obie z Dyr siedziałyśmy jak na tureckim kazaniu hehehe a Dyr to mi się zwierzyła, że siedziała i się zastanawiała czy oni mówią po Polsku hehehe ciotka mnie namawia, żebym wzięła dziewczynę (studentkę) na stację ... nie chce mi się z nikim mieszkać, a z drugiej strony 300 zł co miesiąc wpadło by do budżetu ...o jakże nadszarpniętego 😭 jestem pod kreską i to grubą :(:(:( hmmm nie wiem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp... rowniez zycze szybkiego powrotu do zdrowia twojemu tacie 🌻 biala, jak juz sie zdecydujesz to wez sobie studenta na stancje:D chociaz z jednym chłopem mieszkac to jakby od razu z tabunem! nie pozmywa, nie posprzata, a kobitki to pedantki zazwyczaj, wiec moze rzeczywiscie dziewczyne.. zawsze to jakis grosz wpadnie... ja bym sie chyba nie zgodzila na to by ktos obcy mi chodzil po mieszkaniu... chociaz te pare groszy tez by mi sie przydalo.. ale wole zacisnac pasa i mieszkac sama, zwlaszcza ze co weekend mam mezczyzne w domu wiec w trojke bysmy sie nie pomiescili w wannie :D przed chwila wrocilam do domu...brr zimno... a bylam na urodzinach mojego taty, obchodzi 56:D ale zachowuje sie jak moj rowiesnik, wariat jest niezły:) imprezka ogolnie udana, jedyny minus to za duzo jedzenia, a ze moja mother ma dar kulinarny to nie dalo rady odmowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie ....tez sobie nie wyobrażam mieszkania z kims obcym... ale rozważam taką ewentualność ....laska jest z poza mojego miasta, więc pewnie na weekendy by jeździła do siebie :P ...z resztą już nie pamiętam jak to jest w weekend w domu z mężczyzną... :( uj! posucha ostra 😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki ja sie wczoraj pojechalam probowac pogodzic z D. no ale troche sie bardziej posprzeczalismy. a mialam dobre intencje bo po wiadomosci od promotora mialam dobry humorek. no ale mnie sprowokowal. w sumie to niby sie pogodzilismy. ale tylko w sumie... nie mam teraz ochoty sie z nim klocic, bo musze do srody napisac jaknajwiecej madrych rzeczy by nie wyjsc przed promotorem na laika i ignoranta :O biala🌻 mozesz zobaczyc co za dziewczyna, jak Ci totalnie nie przypadnie do gustu to nie musisz z nia zamieszkac, ale moze jakas normalna. w sumie czasami takie znajomosci wnosza odswiezenie do codziennosci:) maxi🌻 dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie z tym wynajmem pokoju jestem bardziej na NIE niz na TAK to by ode mnie wymagało zupełnie innej organizacji mieszkania ....musialabym oddać jeden pokój a sama zmieścić się w drugim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zostalam chwile dluzej w pracy i sie oplacilo dostalam karte wstepu na super targi energi odnawialnej. :) no i we wtorek jade na targi, w srode na czwartek do ClZ... zapowiadsa sie ciekawy weekendzik :D ale za chwilke pomykam juz z pracy bo juz mi sie znudzilo siedzenie i sleczenie w ten moj monitor. a poza tym to mi sie chce spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz!! to jednak warto czasem dłużej w pracy zostać :P:P:P nadeszła pora na pakowanie... dość często to robię, a i tak za każdym razem mam poroblem co wziąć a czego nie brać itp :O jeszcze do sklepu musze wyskoczyć, jakieś napoje ;) kupić i jakieś małe co nie co :P Czeka mnie pobudka ok 3.30 ....śmieliśmy się dziś ze znajomymi, że nie warto się kłaść :P jak dobrze pójdzie to na początku października będę miała kolejny wyjazd ;) i nawet jak mi urlopu zabraknie to Dyr mnie puści :D:D:D po prostu po godzinach odpracuję dzień :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakowana po japońsku ...jako tako.... jak jeszcze troche posiedze i pomyslę to może coś dorzucę :P ...kanapki na podróż juzzrobiłam ...i żebym tylko wstałą!!! ja mam takie fazy, że wyłączam budzik i jeszce na chwilę ...chwileczkę ...nawet nie wiem kiedy zasypiam.... czeka mnie pobudka o 3.30 😴 a jak wrócę to zacznę chodzić na randki z facetami z portalu randkowego ....a co! z jednym nawet fajnie mi się pisze ... młodszy co prawda, ale tylko 3 lata ;) nawet dał mi nr swojej komórki ;) Proponuje spotkać się na kawę? czemu nie?? jest kilku takich co proponują spotkanie .... może pora zacząć chodzić i wybierać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki🌻 ja juz siedze w biurze z kawusia. zrobilam juz kopie dokumentow ktore musze do walki z personalnym przygotowac, znalazlam tez juz prawne odnosniki do tejsprawy, zarowno prawo pracy ogolnie jak i prawne dyrektywy w mojej firmie... no zobaczymy co to sie bedzie dzialo :O biala🌻 powinnas zaczac chodzic, powinnas :) alez ja Ci zazdroszcze tych wyjazdow. maxi🌻 a jak tam u Ciebie? malinka🌻 jak tam sprawa z wszami? gosiaczek🌻 co sie dzieje u Ciebie? lepszy juz humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim a ja postanowiłam popracować na koniec wakacji bo nadarzyła sie okazja. Trochę tylko godziny pracy kiepskie bo od 18-24 i akurat jak on kończy pracę to ja muszę zaraz iść do swojej. Ale co zrobić, kasa potrzebna. No i nie ma dni wolnych, pracuje się cały tydzień :( Poza tym przeziębiłam się bo wszyscy dookoła chorzy no i mnie też w końcu wzięło. Choć nie jest aż tak źle, to najbardziej dokucza mi gardło, które mnie boli, ale tak dziwnie bo tylko z prawej strony, więc ssam cukierki na gardło. Niestety niewiele pomagają, więc muszę się chyba udać do apteki po coś mocniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stratuss
ja mam 18 lat i wlasnie zdalam sobie sprawe, ze moje tempo zycia nie pozwala mi miec kogos u swojego boku. a moze raczej na odwrot? najpierw uznalam siebie za milosne nieszczescie, po czym zatracilam sie w wypelnianiu czasu az do bolu? faceci sie mnie chyba boja. najpierw uwazalam, ze to ze mna jest cos nie tak- wiec zaczelam sie odchudzac. ale to glupota. poza tym nie ide na studniowke- nie mam z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki🌻 ja jestem zwloki, jak ja nie lubie poniedzialkow, a do tego jutro jade na targi, wiec musze wstac wczesniej niz normalnie i pewnie okolo 6 bede musiala juz byc na nogach:( ale juz siedze z noskiem w kawie i sie narkotyzuje :) jestem pierwszy raz w kozaczkach i nawet nauczylam sie w nich szybko chodzic (zapomnialam, ze chodzenie na 10 cm obcasie jest inne niz na 5cm;) i pierwsze kilka krokow to szlam jak pokraka :D weekendzik spedzilam dosc ciekawie, wczoraj wyciagnelam D. na zakupy, chcialam sobie kupic kozaczki, bo w hh ciagle pada i kozaczki to ogolnei bardzo dobry pomysl. D. chcial tez buty kupic wiec wyruszylismy na podboje... po 4 godzinach mielismy owszem buty ale dla D. gdzie on ma rozumia buta 49 wiec ogolnei zakup butow dla niego to jest koszmar, no wiec sie zalamalam, ze ja pewnie nie kupie, a za kozakami juz od okolo miesiaca chodze. no ale sie nie poddalismy i lazilismy dalej, w koncu o 19:30 znalezlismy ostatni sklep gdzie moga byc jakies buty ktore sa w normalnej cenie i ladne... no i dokladnie 19:57 (3 minuty przed zamknieciem sklepu) kupilam 2 pary, bo sie nie moglismy zdecydowac ktore sa ladniejsze... i tym samym 200 euro pozbylam sie z portwela, ale buciki sa cudne. teraz nie dziala stronka tego sklepu, ale jak bedzie dzialala to wam podesle linka do nich :D tak poza tym to sie pogodzilismy z D. znaczy mnie przeszlo boczenie sie na niego za oknem mam pogode barowa, jeszcze nie pada ale sie zanosi:( stratuss🌻 masz 18 lat i cale zycie przed soba, a do studniowki jeszcze troche czasu, wiec nie zalamuj sie, bedzie dobdzie dobdzie :) biala🌻 jak po kolejnym wyjezdzie? cos sie ciekawego trafilo ;)? Gosiaczek🌻 co sie u Ciebie dzieje? Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Ja dalej przeziębiona i wogóle mi to nie chce przejść. Jeszcze w dodatku od kataru mi się ucho troche zatkało co już działa mi na nerwy niesamowicie. Wydaje mi się że samo mi nie przejdzie i chyba powinnam iść do lekarza, ale hmmm pewnie tutaj bym nieźle zapłaciła za wizytę i leki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipppel?? a co się miało trafić???? Witam wszystkich ;) właśnie wróciłam :) strasznie dużo siedzieliśmy w autokarze :( 4 dni!!! 😭 ale ogólnie wycieczka udana ....byliśmy starą wycieczkową ekipą :) zajmowaliśmy cały tył autokaru :) i staraliśmy się tam umilać sobie czas ...a to winkiem a to piwkiem a to wódeczką .... normalnie od jutra na odwyk jakiś muszę się udać :P:P:P Nie wiem jak jutro wstanę do roboty!! 😴 mam kilka zarwanych nocy na koncie.. Narka ! 🖐️ zmykam do wanny a potem do łóżeczka :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zmykam zaraz na aerobik:) jak wroce i bede miala siłe (w co wątpie:P) to zajrze do was laseczki biala, sipp, gosiaczkowa, malinkaa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Maxi!!! jak fajnie Ci ;) ...też musze pomyśleć o jakimś sporcie dla siebie :) Trochę się poruszać - dobra rzecz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! mialam siłe wczoraj, co mnie zdziwilo bardzo, ale po popołudniowej burzy cos sie schrzanilo z moim netem i nie moglam sie polączyc... biala. zapisalam sie na aqua fitness, bo musze troche sie \"wyrzeżbic\":) trener daje niezly wycisk, nie pozwala nawet na chwile odpocząc, a pozniej przychodze do domu i jestem wypomopwana, ale za to na dzien nastepny energia mnie rozwala!! sipp.. no pokaz te buciki, ciekawa jestem bardzo:) ja tam raczej mam sportowy styl, nawet nie umiem chodzic na \"kaczuszce\" bo mi sie nogi chwieją, ale za to uwielbiam oglądac piekne buty! malinkaa, jak zdrówko? co sie dzieje z goską?dawno nie zaglądala... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki🌻 ja wczoraj spedzilam dzien na targach HUSUMwind. fajna sprawa dla ludzi co sie na tym chociaz troszke znaja, bo dl alaika, to nie bardzo dalo sie niektore rzeczy zalapac. a do tego mnie najpierw w pracy zarazili jakims czyms, a wczoraj mnie tylko doprawili na targach no i w nocy zmarzlam :( wiec do promotora pojade przeziebiona i lekko zachrypnieta :( no nic tylko sie pociac. maxi🌻 co do bucikow to moge jedynie zdjecia podeslac, te co mamie wyslalam (20 zdjec z roznej perspektywy bo kobieta chciala dokladnie buty obejrzec...), bo nie znalazlam bucikow na necie nigdzie biala🌻 a mialo sie jakies mile meskie towarzystwo na zimne noce trafic :) no wlasnie co jest z Gosia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrwana do odpowiedzi - przybywam. Dziewczynki... mam taki zapierdol w pracy, że już powoli tracę zdolność myślenia o czymś innym niz paragrafy, artykuły i ustawy Tydzień temu koleżanka miała ślub. Nie poszłam, bo i nie miałam z kim ani nie miałam ochoty uśmiechać się głupio i cieszyć czymś, co mnie nie cieszy. Zachwuje się chyba jak pieprzona egoistka :P no ale ile można... Zrobiła mi wykład, jak to źle postąpiłam itd. Powiedziałam jej, że to moje życie i sama o nim decyduje. Jestem zmęczona radami w stylu - wyjdź z domu, poznaj kogoś. Jak dla mnie każdy kto chrzani takie głupoty powinien byc z miejsca kastrowany :P delikatniej - porzucany przez ukochana osobą i zostawiony sam sobie. Zobaczymy, czy wtedy też by tak śpiewał głupio :P:P:P Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie troszkę lepiej ze zdrówkiem. Za 10 dni wracam do Polski :( ostatni semstr na uczelni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Miło Was widzieć tak licznie ;) Sippel - no nic takiego mi się nie trafiło :(:( choć męskiego towarzystwa nie brakowało ;) no ale towarzystwo to, to takie koleżeńskie zwyczajnie! Kolega W. całą wycieczkę ze mną się trzymał, i kawe postawił i ciastko, i już nie pamiętam co tam jeszcze ;) I sporo zdjęć razem mamy :) mam nadzieję, że nie będzie miał z tego powodów problemu w domu :O (z żonami różnie bywa) i nieustannie słyszę jaka jestem fajna dziewczyna :O ....a ja się Was pytam i co z tego, że fajna jak wciąż sama :( Na rajdzie usłyszałam, że za fajną koleżanka jestem ...czekajcie jak to szło \" jesteś zbyt fajną koleżanką , żebym Cię poderwał\" czy jakoś tak :O Akurat nie zależało mi na tym podrywie, bo też gościu zajęty... no ale!!! chętnie bym się z kims poumawiała ...tak na poważniej :) seksu mi się chce :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko, że się rozmijamy wszytskie :( dawnom tu się dyskusja na \"żywo\" nie toczyła ... a w piątek spotykam się z ludźmi ze swojej klasy z liceum ;) nie tak dawno widziałam się z 4 koleżankami ....a teraz spotkanie będzie bardziej liczne .... w tym miesiącu jest rocznica śmierci naszej koleżanki. Zginęła w 3 klasie, co poniektórzy jeżdżą do niej na cmentarz co rok. Ja byłam w tamtym roku po raz pierwszy od 10 lat. No i w tym roku się wybieram. Plan jest taki, że najpierw jedziemy na cmentarz, a potem idziemy na jakieś piwko :) Po spotkaniu w tam tym roku, przyczepił się do mnie kolega z klasy, zapraszał na piwo, proponował sptkania... nawet zabrał w którąś niedzielę na swoją działkę na wsi :) Wszystko pięknie, tylko, że mnie wcale nie kręcił :O A nawet raz z kwiatkami do mnie przybył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Biała ❤️ Echhhh musimy trzymać sie razem, bo Dziewczyny to juz nie singielki :P a co niektóre :P to nawet po dwóch mają :P Nie żebym palcem wytykała, ale ciut zazdroszczę :P :):):) A mi kiedyś przyjaciel powiedział, że jestem jego najseksowniejszym kumplem... I sie popłakałam... Bo kumpel to tak bardziej facet chyba a nie kobieta... O seksie żadnego gadania. Niedługo chyba zgwałcę jakiegoś biedaka na ulicy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak! Gosiaczkowa trzymajmy się :) ....choć zwyczajnie mam ochotę się puścic ;) tylko nie bardzo mam z kim :P:P:P mówisz, żeby biadaka z ulicy zgwałcić??? :D:D hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Biała... może i jakiegoś do bramy zaciągnąć :P:P Ale co idę ulicą - a dużo chodzę :P to się jak na złość żaden na tyle fajny nie trafia :P:P :):) Zreszta wiesz... w sumie nie wiesz, co ciągniesz :P Czy to to ma rodzinę, żonę jaką, potomstwo, nie daj bóg jaką chorobę... Lepiej poznać kogoś... nieco chociaż :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kilku z portalu proponowało spotkanie się ....ale mam obiekcje :O z jednym to pewnie się spotkam bo juz mailujemy ze sobą jakiś czas... ale inni? czasem od razu w pierwszym mailu piszą żeby się spotkać na kawę czy na piwo ....hm nie wiem czy jest sens tak od razu się spotykać z niewiadomo kim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×