Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość na jesienne wieczory
biala, to olej frajera! jak sie masz zle czuc w jego towarzystwie to daj sobie z dziadygą spokój! a czym cie wkurzyl jesli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, co do tego mojego chama :P Jak mawia moja koleżanka - chuj mu w dupę i kamieni kupę :P:P:P W sumie liczy się szczerość - nie zwodził mnie przynajmniej, ale mógł jakoś tak delikatniej wytknąć braki w mej urodzie :P Żeby nie być gołosłowną postanowiłam przesłać Wam swoje zdjęcie - zresztą Sippel wspominała, że musi do czarów mieć. A co do Twego obiadowicza... Wiesz z jednej strony fajnie jest mieć z kim wyjść nawet jak nas nie pociąga ten człek w ogóle. Ale z drugiej to strasznie męczące. Ja jestem w swoim życiu na etapie oczyszczania atmosfery. Wywalam poza nawias wszyskich dziwnych typów, z którymi nie wiadomo co mnie miało łączyć. Chcę jasnych sytuacji i do takich będę dążyć, nawet jeśli nie jest to aprobowane przez moje otoczenie :P Maxi - super fryz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczkowa, otoczeniem sie nie przejmuj, najwazniejsze zebys zyla swoim zyciem, zgodnie z własnym sumieniem i przekonaniami. po kolacji zabieram sie do dzieła:) jak na razie tylko fryzura przygotowana:) :D ps. gosiaczkowa, nie mam nic od ciebie na mailu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie też zdjęcie nie dotarło :(:( a przyznam się, że jestem ciekawa :) Maxi - wkurzył mnie sposobem bycia, swoim niby żartem który mnie nie śmieszy, ni ziębi, ni grzeje.... tym, że przerywał jak coś zaczynałam opowiadać itp. Oczywiście okazałam mu swoje niezadowolenie :P:P:P ale chyba mimo to mnie lubi :) odprowadzając do domu mówił, że mnie polubił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - i znów w robocie buuuuuuuuu :( dobrze, że mam net i moge od czasu doc czasu oderwac się od nudnych zajęć :P ;) Gosiaczkowa - po powrocie do domu obadam Twoją fotkę i zrewanżuje się swoją :) Maxi - jak Ci idzie zdrowienie??? Sippel - jak pisanie? dużo wczoraj na tworzyłaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki🌻 ja tez juz w pracy:( dzisiaj sobie redbulla juz zorganizowalam i bede sie ratowala na abteilungsrundzie, bo bez pobudzacza godzine siedzenia i sluchania totalnych pierdol to sie nie da... gosiek🌻 nie dostalam jak na razie nic od Ciebie poza tym wycinkiem wypowiedzi tego jelopa maxi🌻 no fryzurke masz conajmniej niecodzienna ;) biala🌻 jak koles dziala Ci na uzebienie to olej go cieplym moczem i sie nie stresuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko mnie też się nie chce pracować.... :(:(:( Słońce mi daje po oczach, koleżanka z pokoju wnerwia :P eeeeeeeeeeee - do domu!!!!!!! Sippel - właśnie się okazało, że wróciło do mnie to, co wysłałam do Ciebie :( Zaraz wyślę jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry:) od rana mnie kaszel męczy biala, wiec raczej nie zdrowieje, chyba ze jest to jakis etap kuracji, jak na razie mam go juz dość :( gosiaczkowa, nie uwierzysz ale mam przyjaciólke podobna do ciebie:) uwielbiam ją!! 👄 🌻 a ten kolo co ci walnął ten tekst to jedynie w kaftan bezpieczenstwa sie nadaje i na przymusowe leczenie... idiota! sipp, czym wybielasz ząbki? mnie tez by sie cos takiego przydało bo palenie papierosów raczej zębów nie wybiela :P laseczki, wczoraj usiadłam na moim wielkim łozu, dookoła paliło sie chyba ze sto świec , wziełam moje magiczne przyrządy i ... czarowałam, wizualizowałam wasze szczescie u boku wspaniałych męzczyzn! oby kurka te wizualizacje sie urzeczywistniły!!! dzisiaj porzadki u mnie, maseczka oczyszczjąca na twarz, pozniej tzreba cos z włosami zrobic bo jak mnie M zobaczy to sie biedaczek wystraszy! biala, to ja tez sie zapisuje na twoja fote, a co! i tez wam wysle jak wyglądam jak nie uprawiam magii:) milego dzionka moje kochane, pewnie bede tu zagladac co chwile🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja od razu po powrocie do domu do sprawdzania poczty się zabieram :):) ale się zastanawiam, czy by wcześniej nie wdepnąć do fryzjera ....chociażby po to żeby końcówki podciąć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle brakl mi zapału do pracy :O może też poczarować troche w tym względzie??? ostatnio tak się obijam, że zaraz ktoś sie zorientuje i mnie zwolnią :(:( siłą woli nie mogę się zmusić do pracy :O a takie obijanie sie tez baaaaaaaaaaardzo męczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, skad ja to znam... jestem wypalona zawodowo juz! jedynie podwyzka bylaby w stanie mnie zmotywowac a i tak pewnie na krótko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się wypaliłam.... i to jak.... na zarobki narzekam .... satysfakcjonujące byłyby podwójne ....a 100% podwyżki nikt mi nie da :( Brak mi motywacji ....bodźców ... a teraz sama w pokoju jestem bo koleżanka urlopuje to juz całkiem nie mam motywacji do robienia czegokolwiek ... ja lubie jak cos się dzieje, a tu nie dzieje się nic :( przeglądam oferty, ale dla mnie nie ma nic :( nie znam języka ...nie mam prawa jazdy, i młoda już nie jestem :O.... może by się jeszcze edukować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi🌻 ladna z Ciebie kobietka, aczkolwiek na tym zdjeciu z dziecmi masz fryzurke bardzo nowoczesna ;) mam tez do Ciebie pytanko, czy te czary to Ty tez za mnie odstawilas? pytam bo wlasnie wrocilam z obiadku. dzisiaj poszlam sama bo moi partnerzy choruja lub sa w delegacji. i dostalam gratis duze speci (cola z fanta) i caly czas sie do mnie cieszyl i ogolnie pytal czy wszystko ok... a jak wychodzilam to powiedzial do zobaczenia wkrotce... no az mnie zatkalo... ja w sumie to doszukuje sie powodow swojego lepistwa w porze roku i zarobkach... no ale moze mi sie odmieni... mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sipp za komplement🌻 ja tak nie uwazam, no ale to pomińmy:) fryz jest zawodowy, ale to dlatego ze mam 5 włosów na krzyż:D kochana, wizualizcje robilam dla kazdej z nas! dla malinki tez, chociaz ostatnio jej tu nie widuje/czytuje! no nie mowcie, ze juz magia działa!!!! wow! biala, ja tez nie mam prawka, chociaz kurs ukonczylam, testy zdałam ale do egzaminu praktycznego juz niestety zabrakło mi zapału:) moze zapisz sie na kurs, poki nie masz faceta i masz wolne wieczory, bo jak juz cie czary dosięgna to nawet na sen nie bedziesz miala czasu a co dopiero mówic o nauce jazdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maxi, albo bylam slepa do dzisiaj i nie widzialam ze do mnie robi slodkie oczy, albo sie chlopu dzisiaj odmienilo... ale dzisiaj zauwazylam, zreszta ciezko bylo nie zauwazyc, ze mialam specjalne traktowanie... ja prawko mam, ale po wypadku mam uraz do prowadzenia samochodu i teraz musze jakos na sile wsiasc i zaczac jezdzic, ale byl okres, ze balam sie jako pasazer nawet jechac:( no ale juz pokonalam wiekszosc strachow wiec moze uda mi sie siasc za kolkiem i zaczac jezdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety!!! Widziałam Was!!! :):) Gosiaczkowa - ja jestem zdziwona teksem tego jałopa!!! Na zdjęciu, które przesłałaś jest całkiem fajna laska!!! ślepy on czy jak??? olać takiego jegomościa!!! Ty pisałaś że masz 30 lat???? nie!!!.... wyglądasz na dużo dużo dużo mniej! Maxi - podzielam zdanie Sippel! ładna z Ciebie kobietka! :) Sippel, Ciebie też bym chcętnie zobaczyła :D Czekam na maila :P i już sie zabieram za rozsyłanie swojej foty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam coś powiedzieć :):) Zaraz przeczytam co tam żeście nawypisywały przez cały dzień, ale najpierw tak na gorąco :D Normalnie Maxi jest GENIALNA!!!!! Kobieto Ty masz moc :D:D Wracam Wam ja z pracy i spotykam kolegę - spod ziemi wyrósł - chwilę wcześniej patrzyłam przed siebie i go nie widziałam :P Kiedyś pracowaliśmy razem. Od słowa do słowa. Zapytał, co u mojego byłego i jak tylko się dowiedział, że nie jesteśmy już razem, to od razu - Gosia to może wybierzemy się kiedyś na herbatakę? :):):) Wymieniliśmy się numerami telefonów, polazłam se dalej a tu sms, jak on to bardzo się cieszy ze spotkania :P Stoję na przystanku i tak się uśmiecham do siebie, bo sobie wyobraziłam Maxi nad tymi czarami - no i że chyba jednak działają :P i nagle podchodzi do mnie chłopak ze słowami - mogę Panią zapytać o godzinę, jak dojechać gdziekolwiek albo czy ma Pani sprzedać bilet, ale tak naprawdę to strasznie chciałbym, żeby Pani się zgodziła iść ze mną na spacer :D:D No i się zgodziłam :P:P AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ciąg dalszy mnie :P Dziękuję za miłe słowa pod moim adresem :):) Normalnie żem się zarumieniła :):) Sippel - właśnie kombinuję z nowymi oprawkami :P w myślach chyba mi czytasz :P Kurcze... ale z Was LASKI!!!! ❤️ 🌼 I takie chudzinki :P Biała gdzie Ty możesz w te tłuszcze obrastać, co???? Przyznaję się mam 29 lat :P Moge pokazać dowód :) FAJNIE MI TU Z WAMI 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze przy komputerze cale popoludnei i wieczor bo jestem chory i nic nie chce sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde juz mam dosyc, bo obiecywalem sobie ze nic mnie nie rozlozy, a teraz jak kretyn siedze w chacie i nic robic nie moge.. pomijam ze jestem zupelnie aseksualny bo wygladam jak balwan w tych wszystkich zawijancach. robie sobie miksturki i nic nie dziala, a jutro jest swietnie bo w roboci zimno! wiec jest optymistycznie:) a co jeszcze dla zdrowia robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - jak budu dudu na zdjęciu wyglądasz nie więcej jak na 26! a Ty kobieto z mojego rocznika czy jesteś ode mnie młodsza?? bo ja póki co też mam 29 :) ale wielkimi krokami zbliżają się moje piwerwsze urodziny z trójką z przodu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, dziewczyny 30 lat to jest nic, he nawet dla kobiety najlepszy wiek, bo poprostu wie czego chce.. a nie jakas nastolatka ktora ma milion nastrojow itd:) wiec glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×