Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Zaskoczył mnie ten pomarańczowy ruch... zazwyczaj nie lubię pomarańczy co tak wpadaja i mieszają...ale tym razem się zgodzę....bo jakoś Kwiatka nie lubię, przyznaję odważnie! :P Maxi - ja się cieszyć, że Cię widzieć!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo... Oczywiście, że topic nie jest taki, jak na początku, bo my jesteśmy inne, a i różni ludzie się przez niego przewijają. Biała teraz na ślubach, później wskoczy na macierzyński - naturalna kolej rzeczy. Może o starych koleżankach w nowym życiu nie zapomni ;) Nasz pierwszy topicowy slub :D:D No i wieczór panieński :P Ja tęsknię za naszymi topicowymi wieczorami i rozmowami w kupie, ale... to se newrati. W ogóle , doszłam do wniosku, że chyba za bardzo się przywiązałam do tego miejsca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
o stara ekipa wraca! Mania NIE MAM NIC DO CIEBIE!!! 🌼 🌼 🌼 Nie znikaj :-) Kwiatka nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm, czy moge zapytac czemu mnie nie lubisz pomaranczo? zgadzam sie ze temat nie pasuje do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa ;) Mnie brakuje starego klimatu topkiowego ....no ale do singielstwa nie chce wracać!!! :D ...Was lubię i chętnie tu zaglądam :) ...no i będę póki mnie nie wykopiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
Kwiatek Ty to jakiś popieprzony facet jesteś ...chce Ci się siedzieć na babskim topiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
ciota jestes i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
nie chcemy Cie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
po tych kretyństwach, które wypisujesz gamoniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy już oki :) Zostałam gruntownie przebadana i w przyszłym tygodniu wreszcie idę po nowe okularki :):) Odkąd powstał ten topic wiele sie w życiu nas wszystkich wydarzyło. Wiele pozytwnego, ale i negatywne rzeczy też sie podziały. Mogę mówić tylko w swoim imieniu i w swoim powiem. Od jakiegoś czasu mam blokadę przed otwartym pisaniem tutaj. Może dlatego, że wiele osób nas czyta - i teraz są tego oznaki ;) ale chyba głownie dlatego, iż... nie wiem, jak to nazwać. Czuje sie oceniana? To tez nie jest to, o co mi chodzi, lecz jedyne, które teraz do głowy przychodzi. Cholera nie mam PMS, a wysłowić się nie mogę ;) No chodzi o to, że mam blokadę i już. Coś sie stało, nie wiem, co, ale przestałam sie tutaj czuć jak kiedyś... Ktoś rozumie, co mam na myśli? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
to przez kwiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
przysrywa dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
a jak dowalił mani jak jej było smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
to tylko ostatnio, a wczesniej... porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
po takich tekstach, to ja się nie dziwie, że nikt sie nie chce odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo bis
zgadzam się z kolorem pomarańczowym ....źle się tu czujemy przez Kwiatka kiedyś tu wpadał afcet ...Wieczna Tęsknota,tamten przyjazny był a Kwiatek?? ocenia, przysrywa.... komentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie mnie już dłuuugo :) Niektórzy przynajmniej. Więc wiecie, że rzadko sią maluję, a właśnie zrobiłam sobie śliczny makijaż i jak zaczne teraz dalej drążyć temat, to sie popłaczę, a naprawdę muszę wyjść ;) Ale wrócę do tego, co zaczęłam - obiecuję. Postaram się to jakoś lepiej wytłumaczyć. Może na tym pieknym słońcu mnie natchnie... Na razie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×