Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość powiem anonimowow
maxisingiel Ciebie tez miło widzieć :-O no to mania na której odpadłaś? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonim-- widze, ze braklo argumentow, wiec znowu mnie zaczynasz obrazac. droga wolna, Twoje slowa splywaja po mnie jak woda po kaczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- ❤️ musze przyznac tez, ze nie jest tu za fajnie, kiedys byl to topik gdzie mozna bylo pogadac, a dzisiaj ewentualnie mozna poczytac kilka wyzwisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dajcie kobietki spokoj, ktos usiuje rozwalic nam topic. Wystarczy zignorowac a na pewno sie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pracy, zrobiłam sobie herbatkę i chciałam Was poczytać, bo zobaczyłam, że stron przybyło. Ale... tego to ja akurat nie mam ochoty czytać. Chyba czas się pożegnac z tym miejscem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda w sumie... Mam Wam sporo do opowiadzenia, chciałabym się czymś z Wami podzielić, usłyszeć Wasze opnie... No cóż... trzeba będzie przejśc na droge mailową. Chociaz na początek można spróbować zignorować tych nieproszonych, co sie tutaj wypowiadają. Może Malinka ma racje - znudzą się i pójdą. Wychodzi polska natura... Aby rozpierdolić!! Aby innym nie było dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa nie poddawaj sie nie daj sie stad przegonic jakiemus zlosliwcowi !!!!!! To Wasz tpick piszcie dalej tak jaby tych "wtracaczy sie" tu w ogole nie bylo ignor i basta!!!!!!! pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka 🌻ale czego???? tego ze topic w koncu \"upadnie\" ale przeciez wszystko zalezy od Was w koncu co ,,, nie zaije to ,,, wzmocni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp ❤️ Wykańczam do Ciebie maila ;) Mam nadzieję, że poślę go przed wyjściem, chociaż znów sie niebezpiecznie rozpisuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowow
i tak jesteście do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam cos napisac ale mi sie odechcialo :( chyba wiecie czemu........ milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos-- czekam z niecierpiliwoscia:D a tak ogolnie to powiem tylko tyle, ze jak nam sie bedzie tak odechciewalo, to anonimy wygraja i sie topik rozpier.... no ale skoro tak ma byc to niech tak bedzie. a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×