Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

a w ogóle to mi ekran pękł, znaczy szybka w telefonie komórkowym :( nawet nie wiem w kórym momencie to się stało... a jeszce przez rok musze go użytkować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) jestem chora zdolowana i cierpie na bezsennosc - a poza tym to jest ok :) a wy jak tam???? buala jak cie podpieli do netu w pracy to bedziesz pewnie czesciesciej tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - nie wiem...mam głupio ustawiony ekran, przodem do drzwi, dziś weszła kierowniczka a ja na n-k no ale napewno będę zaglądac :) taki nałogowiec jak ja??? zawsze wyczai chwilę, by wejść na ulubiony top :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - a jak funkcjonujesz bez snu?? I co to za choróbsko się przyplątało?? Przepędź w diabły!! Dziś mnie na ulicy zaczepił Irlandczyk ;) Szukał stołówki studenckiej;) Dziewczyny!! Jakie miał boskie zielone oczy!!! I piegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale wpisów dużo przybyło, no prosze prosze, aż miło poczytać..:) Cadra wspołczuję z powodu bezsenności...parę miesięcy temu i mnie ona dopadła..i kompletnie niczym nie była ona spowodowana...poprostu z dnia na dzień przestalam spać .wogole. nic nul, zero...trwało to około dwóch miesięcy..bralam różne benosole i takie tam inne tabsy...ale nic nie pomagało..dopiero Kava -Kava . ktoś mi to polecił..i kurcze pomogło...sama nie wierzyłam w to..ale fakt był taki a nie inny...ale powiem Ci, że mój organizm bardzo dzielnie znosił tą bezsenność..funkcjonowałam zupełnie prawidłowo..malo tego w tym czasie normalnie na siłownie chodziłam i tylko czasami miałam zawiehe..ale tak sporadycznie....a byłas z tym u lekarza?...z tego co czytałam i dowiadywałam się..masa ludzi ma z tym problemy..i to również bardzo młodych ludzi......Gosia ..a dobra chociaż ta zupa cebulowa?..nigdy nie jadłam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała , Gosia , Setunia , Cadra Mania :)..🌼 dla Was..mam nadzieje, że nie pominełam żadnej z tu obecnych w tej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello lejdis ;) dzis spalam od godziny 12 w nocy do 3 hahahahaha alem pospala ;) amelka - mysle ze u mnie jest to tymczasaowe spowodowane walka sercas z rozumem i proba poukladania swojego zywota ;) zycze wam milego dnia a ja wracam do lozeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra – do łóżeczka??? Czyżby dziś dzien wolny??? Witajcie kochane ;) dzień zaczął się bardzo intensywnie…. Mam mase pracy, tym bardziej, że w piątek szykuje mi się jakaś jazda po mieście z komisją, co oznacza dzień do tyłu…. No i któregoś dnia musze na badania okresowe się wybrać….no i czas tracę na jazde do biura…co najmniej 2 h na to tracę :O I wiecie co Wam powiem??? Ja normalnie jestem coraz bardziej zakochana ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam wolne ;) Sipp - daj znać, jak nowa praca :D Żem bardzo ciekawa ;) Prafrazując słowa Białej powiem - Chyba jestem coraz bardziej odkochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdis..:) no to mi sie podoba :)...Cadra, zycze Ci by faktycznie chwilowe te kłopoty ze spaniem były.....Biała...ale sama powiedz. Fajne jest takie zakochiwanie się..prawda?.. ja gdzies tam przez mgłę,też pamiętam co nie co na ten temat :)....ale..hmm.no własnie Ale! dość rozczulania się nad sobą :)...ładny dizeń dziś u mnie zapowiada się..niby miało być brzydko...a jest dośc sympatycznie :)..a w sobotę i niedziele, mala imprezka szykuje mi się :)..brrr...az się boję tego szykowania , gotowania...( nie zabardzo się w tym sprawddzam ):)..poki co mamy wtorek czyli poczatek tygodnia... a więc buziaki z tej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia...ale Ci powiem, że ten stan kiedy zaczynasz się odkochiwać po nie udanym związku...tez jest wporządku:)...pozwala w końcu na wiele spraw popatrzec z innego punktu widzenia....no i pomaga normalnie zyć....wszystkiego dobrego Gosiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllka - święte słowa ;) Miłość jest fajna w sumie, ale... ta największą mam juz za sobą i... chwała Bogu!! Naprawdę ;) Dzieki temu nabyłam trochę życiowej mądrości i choćby teraz lepiej się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pierwszy dzien w pracy okazal sie rozmowa kwalifikacyjna z prezesem. wydaniem mi dyspozycji ktore juz wczesniej uslyszalam i spelnilam. a dzisiaj robie badania lekarskie, od jutra ide dopiero do regularnej pracy... milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna maleństwo
cześć dziewczyny 🌼 u mnie jakaś dolina znowu się pojawiła :( jakoś tak smutno mi jest :( za oknem jesień i jakoś to nie nastraja mnie optymistycznie. do tego wkurzaja mnie klienci, bo ociągają się z dostarczaniem dokumentów - a potem na hura wszyscy razem, a ja nie wiem za co najpierw sie zabrać :( narzekam.... chyba mam zły dzień :( życzę miłego i słonecznego dzionka ps. cadra na sen proponuję kieliszeczek czegoś mocniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp a jak szofer?:) Maleństwo 🌼 masz wolny wieczór? ;) Może jakiś wspólny drineczek wieczorowa porą? ;) Ja co prawda zasypiam jak dziecko, ale czegoś dobrego bym sie napiła ;) A może i inne panie się przyłączą ;)? Powrót do starej tradycji? ;) Na razie życzę Wam miłego dnia i idę na zakupy 🌼 Zaczął padać deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, pada u Ciebie? u mnie jeszcze sliczne słonko! ja tylko miałam przygode w drodze do pracy...zatrzymałam się na światłach...a jakis gosc przede mną zapomniał nacisnąć na hamulec i zaczął się na mnie staczac!!!!! tzn na mój samochodzik!!!! ja trąbie...a ten nic! no i stuknął!!!! ale lekko i nic sie nie stało...No ale przezycie niefajne!!!!!!! a teraz sie musze zabrac do pracy...ale nijak mi nie idzie!!!!! mobilizacji mi trza :) :) Maxi, Biała, sippel, cadra, malenstwo, mania :)🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×