Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

kwiatek, opisujesz siebie, wiec ciekawa jestem jak wygladasz:) zreszta lubie wiedziec jak wyglada osoba z ktora rozmawiam, rozmowa wtedy staje sie bardziej rzeczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie sięgasz sipp do pięt kwiatek " hehe. nie bede wklejac linka do fotki mojej bylej bo moze co poniektore by sie źle poczuły :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego mam cie "atakowac" na pomarańczowo? lubie moją czerń :) a poza tym, atakowac? słabizna z ciebie skoro niewinna wymiane zdań odbierasz jako atak na twoja jakze małą pomimo dosc sporego wzrostu "P osobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek, opisujesz siebie, wiec ciekawa jestem jak wygladasz zreszta lubie wiedziec jak wyglada osoba z ktora rozmawiam, rozmowa wtedy staje sie bardziej rzeczywista" sippel - no wiec ja jestem ciekaw ile masz wzrostu ;) ale jak nie chcesz nie musisz odpowiadac - nie ma sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla zawsze z jakiegos powodu jest była :) a tak w ogole to: nawet jak jestes z tych bardziej urokliwych kwiatek to powiem ci, ze sposób bycia masz odpychający, wiec gębą nie nadrobisz efektu ciapkowatości i totalnej bezradnosci zyciowej ... liczy sie pierwsze wrazenie, zawsze! ty zrobiłes beznadziejne tutaj, przynajmniej na mnie, choc mysle zle na wiekszosci tez, wiec pręz sie i wyginaj, ale zdjecia twojej byłej czy tez przyszłej czy co tam jeszcze twa mądra głowka ci podpowie nic tu nie zmienia, moze wyslij zdjęcie pieska> duzo sie mowi o tym, ze pies upodabnia sie do pana i na odwrót... czyli zwykła paróweczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm cos mi to sie podejrzane wydaje. no ale podwazyc ani sprawdzic nijak nie mam :P ;) :D dobra moze zmienimy temat ;) jak tam pogoda u wos? słońce macie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - moze sie uspokoj... szkoda klawiatury... :P a do kobiet to ja z wiecej niz rezerwą teraz podchodzę wiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi nie mow, ze pies upodobnia sie do wlasciciela, bo moj jest agresor pierwsza klasa, a ja chyba taki agresor nie jestem... mam nadzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie sprawdzisz, bo twoje pole widzenia konczy sie na wysokosci krawęznika, wiec albo drabina, albo stryczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku-- wiec sugerujesz ze sciemniam z moim wzrostem... a po czym wnosisz ze sciemniam? tudziez mijam sie z prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - zamkniesz sie wreszcie :P :D sipp- juz nic nie mowie ;) buziuchnę na kłódkę mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nic sipp - ja jestem troche podejrzliwy do ludzi po prostu a na kafe mozna niestworzone rzeczy wymyslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- nie wiem co podejrzanego jest w moim wzroscie ale ok, nie chcesz nie pisz. udowadniac Ci nie bede, bo nie widze potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - jak sobie życzysz ;) usuwam sie w cień coby sie atmo uspokoilo ;) sipp - do nóżek padami o wybaczenie proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja jestem troche podejrzliwy do ludzi po prostu a na kafe mozna niestworzone rzeczy wymyslec..." to Twój problem, dość poważny...pewnie przez tą nieufność do ludzi jesteś taki niemiły....taki zgorzkniały, taki atakujący....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp- nie wiem do licha, jezuuuu nie bierz wszytskiego do siebie, rany boskie wy kafeterii nie znacie? popiszcie sobie na innych topach to zobaczycie co sie wyrabia nieraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×