Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
haha Kwiatek to ja, chociaż później pojawił się jakiś debil podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na topie ;) chociaz to babskie forum ale jednak ;) hehe ale sie wtedy uśmiałem z tego podszywu :D :D to bylo dobre ;) no to... uderzaj do Gośki ;) ;) mysle ze sprobowac warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
taaaa ona jakaś niedostępna jest jednak :O I rzadko teraz tutaj pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońku w Porcelanie - ja mam Cię uczyć jak sie kobietę zdobywa ;) napisz jej miłego maila na zajawkę i pisz tam a nie tutaj ;) kulturalnie i miło konwersuj bo to kobieta na poziomie... bądź zabawny, sympatyczny, wykazuj zainteresowanie Jej osobą... potem zaproponuj wymianę fotek.... potem delikatnie wybadaj czy sie Jej spodobałeś... jezeli tak do proponuj spotkanie szybko i dalej za żywo działaj... ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
hahah dobre!!! Niby baby wszystkie takie same, ale ona jakaś inna. Nie mówię że chora psychicznie czy coś ;) Myślałem żeby do niej napisać, ale chyba po doświadczeniach z Toba nie odpisze - przysłużyłeś się - nie ma co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońku - weź pod uwagę ze ja urazy i niechęć mam w sobie do bab :P (serio to mowie i nie da sie tak łatwo tego przezyciężyć) Gośka teraz myśle ze w spoko nastroju jest na ewentualne poznawanie... ale nie bede w paradę wchodzić ;) sprobowac zawsze mozesz, nie? jezeli ci zalezy oczywiscie ale ja zawsze mowie ze lepiej na żywca poznawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Na żywo najlepiej ale ja parę kilometrów od Łodzi mieszkam. A czym ona się zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu - cos pisala na tym topie wczesniej - musisz sobie przejrzec bo nie pamietam ;) cos z prawem czy jakos tak ;) umowy jakies... w biurze w kazdym razie ;) PS pamietam ze pisales ze pare km od Łodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Pytam co robi bo może jako klient bym ja poznał ;) Tak przez net troche strach - a jak jest brzydka?;) Żartuję ;) Spadam do domu - najlepszego wszystkim na święta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu - farby wiecej nie puszcze ;) hehe klient - dobre :P (dwojako mozna to rozumiec :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku-- gosia to nie moje imie ale innej kafeteriuszki ktora z nami pisze:) a ktora tez wrzuciala link do sukni:) pomaranczo-- znowu dales sie wkrecic w publiczna dyskusje o gosi kwiatkowi i znowu straciles punkty... kobiet takich jak gosia nie zdobywa sie poprzez glosne mowienie o swoim zainteresowaniu z uinnym facetem tak by ona o tym na 100% uslyszala/przeczytala... no ale widac nie do konca jestes obyty z ta polka kobiet... zycze milego wieczoru wszem i wobec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purewoman
zapoznam jakiegoś miłego osobnika płci męskiej w celach rozrywkowo - towarzysko - niezobowiązujących. Widzę i czytam, że tu fajne chłopaki się zebrały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - hehe fajne sie ze Słonikiem gadało ;) nie ma to jak dobra zabawa na kafe jak sie nie ma co w pracy robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. tego Wam zycze :) Pięknych Świąt!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim widze, ze przez swieta, normalnie tlumy byly na naszym topiku... ja mam rostroj zoladka po swietach i chyba popadam w alkoholizm... no ale wszystko jeszcze przede mna, jeszcze delirki nie mam:) milego dnia zycze z nad kupka zielonej herbatki dla chetnych zostawiam po kubeczku;) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippuś ❤️ a spodziewałaś się tłumów? :) Dostałam maila od jakiegoś naszego czytelnika. Normalnie już miałam popaść w zachwyt, że mam fana, ale... tekst zaczyna sie od słów \"Ty stara kurwo i gruby pasztecie\". To chyba nie jest jednak objaw miłości ;) A dalej jest, że mam stąd wypierdalać, bo jestem już zgryźliwa i psuję szczęście dziewczętom :D Pozdrawiam autora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , a gdzie wybieracie się na sylwestra?? Ja zostaję w domu przychodzą koleżanki z pracy:) więc sobie posiedzimy, może patańczymy trochę , kto wie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka - niezlego maila dostalas :D mnie z kolei straszyli ze z wydrukami moich postow sie ze mna spotkaja sprawdzic czy nie nałgałem na forum :D sippel- twojej Abby nie kojarze bo to babska muzyka jak sie okazalo - byl program na TVN o Abbie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam jednak w starym roku jeszcze napisac dzisiaj jestem totalnie nieprzytomna, spalam z uczesanymi wlosami na sylwestra:( wiec na walku zeby nie polamac wlosow:( na sylwestra ide na bal :) kwiatek-- abba jest dobra do tanczenia:) Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi Kufel piwa to za mało Litr szampana by się zdało Trzeba opić wszelkie troski By następny rok był boski tak wiec boskiego nowego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dzisiaj jestem totalnie nieprzytomna, spalam z uczesanymi wlosami na sylwestra" sippel - :D niezle. nie moglas isc dzis tych wlosow zrobic? ;) PS Abba moze i dobra do tanczenia ale mnie zęby bola jak mam tanczyc :P PS2 w razie niezagladania na top zycze wszystkim lepsiejszego roku 2009 ;) oby Krise minal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- nie dalo rady mnie nigdzie dzisiaj wcisnac, z wlosami wczoraj zeszlo ponad 2 godziny, malo na krzesle nie umarlam z nudow:( nie nawidze fryzierwo i kosmetyczek:( ja uwielbiam tanczyc, i na szczescie moj partner na sylwka tez uwielbia i super tanczy:D wiec powinnam jutro nie czuc nog:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego w nowym roku!! ja jestem dzisiaj zmasakrowana:( mam ponadciagane miesnie barku i nog:( ale bawilam sie swietnie do 6 rano!!! partner okazal sie strzalem w 10:D teraz tylko bede musiala odespac, ale to dopiero po pracy bede miala szanse a jak u was po sylwestrze? zostawiam kawusie dla tych co jak ja maja oczy na zapalki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×