Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada. Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pomyślności i spełnienia marzeń w Nowym ROK 2009 wszystkim bywalczyniom i bywalcom singielkowego topiku życzy Biała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam tez zycze wesolych a jednoczesnie spokojnych Świąt spędzonych w miłej, ciepłej rodzinnej atmosferze. no i upragnionych prezentów ;) jutro sobie tez pozagladam na kafe ale juz krocej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek ja wam tez zycze wesolych a jednoczesnie spokojnych Świąt spędzonych w miłej, ciepłej rodzinnej atmosferze. no i upragnionych prezentów jutro sobie tez pozagladam na kafe ale juz krocej... czytaj: jutro tez bede od rana wkurwial ludzi, pozniej jak juz podbuduje swoje ego zajrze na redtube, zrobie to co robie na codzien, wyłącze kompa i pojde zobaczyc co jest w lodówce gotowego do zjedzenia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - jeszcze nie bardzo, tylko raz byłam na mieście w tej sprawie, odwiedizłam 2 czy 3 salony. napewno bedzie to model w literkę A, bo taki najlepiej na mnie lezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jakie ładne suknie teraz projektuja, ostatnio oglądałam strony.. nie to ze cos tam planuje:):P ale wpadły mi w oko 3 sukienki.. nie wiem co to model w literke A, ale tamte byly przesliczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakie defekty, biala... slicznosci moje" czy ty sie dobrze czujesz? weź sobie psa moze kup i gadaj tak do niego... moja matka tak gada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys jej w koncu synowa przyprowadził to by miala do kogo tak mowic, a tak musi być miła dla psa, bo to z nim sypiasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - pudło - pies spi z rodzicami - ja psa nie chcialem osobiscie... PS co do synowej - moze masz racje - ale lepiej moze dziecko od razu - po cholere mi babsko ktore bedzie sie jeszcze plątać i pieprzyć od rzeczy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - to by bylo to :) zadnego użerania sie wiecej z głupimi babami tylko moglbym dziecko wychowac :) tej roli jeszcze w zyciu nie odegralem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słucham Iglesiasa!!!!!! Gosik - śliczna sukienka, ale na żywo wygląda dużo gorzej - niestety - widziałam na koleżance. Życzenia Wam już złożyłam prywatnie, więc publicznie nie składam :P Sipp - do Ciebie od dwóch dni idzie kartka - mam nadzieję, że w końcu dojdzie ;) Smacznego, bo i tak głównie w święta się je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi złociutka ty moja 👄 toś mi pomysł zapodała :) kurcze czasem kafe coś podpowie nieświadomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka - spokojnie ;) kiedys o bosssskim Enrique pisalas cos tam ;) jak nie sluchasz to zwracam honorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - jak bedziesz wybierac sukienke to ofkors na żywo idź do sklepu. w internecie nie ma co sie gapić na ciuchy moim skromnym zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - powiem ci po bluzgackiej znajomosci ze myslalem czy sie nie zadac z babka z malutkim dzieckiem coby juz nie musiec robic ale odpuscilem bo to jakies toksyczne baby są :P :P wiec zostaje moze someday jakis udzial w wychowaniu dziecka :) a z Waszym gatunkiem - odległość służbowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
pamiętacie mnie? ;) Najlepszego na te święta Gosiaczkowa może jednak się poznamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×