Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

wole rozmowy na tematy bardziej zyciowe wiesz, .. o uczuciach, ludziach... ale co ty mozesz wiedziec jak twoja baza danych (uczucia) ogranicza sie do codzinnej trzepanki w brodziku/ tudziez wannie teoria prawej ręki , znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - wole teorie na bardziej zyciowe sprawy, co Ty na to? czy ty tylko masz teorie odwolujace sie do seksu? :P cos oprocz tego malo mamy do powiedzenia, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - mam przeciw kwakaniu o nim na forum. uwazam to za intymne sprawy nie na publiczny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo? dziś Małgorzaty???? ja dziewczyny będe Wam składać 18 stycznia....chociaż nie jestem pewna czy którakolwiek ma imieniny tego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek - przecież ludzie czują sie tu tak anonimowo ;) większość tylko tu jest w stanie wypowiedziec to słowo ;) Może tylko tu na formum z seksem się spotykają hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam o zachowaniach zwierząt i uwazam, ze ten tekst pasuje bardzo do niektorych osobników płci męskiej :) Tygrysy nie są z pewnością monogamistami, samce kopulują z kilkoma samicami, które znajdują się na ich terytorium. Tworzą specyficzne rodzinki. Najczęściej brak w nich ojca. Samice żyją wspólnie z dziećmi. Dorosłe samce to z reguły samotniki, które tylko w okresie rozrodu zbliżają się do samic w celu kopulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - no może. ja ma inny pogląd akurat. maxi - nie wiedzialas ze samce sie roznia od samic w kazdym gatunku?? pod wzgledem psychiki tez - od razu dopowiadam bo zdaje sie ze ty tylko o roznicach fizycznych wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz cos o dziewczynach.... :D Samice gotowe do kopulacji głośno ryczą, nawołując partnera. Swoje podniecenie demonstrują, zaznaczając moczem pobliskie drzewa i skały. A kiedy zjawi się już ten idealny, silny partner, oddają mu się bez większego wahania. Seks jest szybki i dynamiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - napisz cos o ludziach z łaski swojej :D i nie o seksie bo juz obrzydzenie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, to tez dobre, leje ze smiechu.... To prawdziwy seksoholik - dowodzą naukowcy z angielskiego Uniwersytetu Derby. Gdy tylko w jego polu widzenia pojawi się samica, rzuca się na nią i usidla na czas kilkunastosekundowego stosunku. Z obliczeń badaczy wynika, że samiec zmienia partnerkę średnio co 18 sekund, co jest rekordem w świecie zwierząt. Nie dba nawet o to, czy należy ona do tego samego gatunku. ciekawe czy wiecie o jakie "zwierze chodzi":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe maxi - a to nie wiem :) a o ludziach ja cos rzucę - kobieta w czasie owulacji troszke inaczej sie zachowuje i wygląda - przyciąga tym potencjalnych partnerów ;) oraz ma wieksza ochotę na seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natura jest wspaniała... Samce wielu gadów zostały wyposażone w dwa prącia. Jedno z nich łączy się z prawym, a drugie z lewym jądrem. Penisów używają na zmianę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natura jest wspaniała... Samce wielu gadów zostały wyposażone w dwa prącia. Jedno z nich łączy się z prawym, a drugie z lewym jądrem. Penisów używają na zmianę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe maxi - zabawne jest w jaki sposob kobiety pisza na kafe ze im seksu brak :) kafe to studium kobiecosci w pelnej rozciągłości ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że w czasie owalacji większa ochota?? .... hehhe to aj mam chyba owulację przez większą część cyklu hehhehe niemalże non stop hehehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- sex jest jedna z potrzeb prawie fizjologicznych i nei ma co sie rozczulac nad tym, ze sex tylko z milosci i tylko z jednym/a partnerem/ka przez cale zycie, bo tak nie jest nigdy sex jest potrzebny do poprawnej gospodarki hormonalnej czlowieka, jak jest go malo to sie robimy nerwowi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide se. komu nie życzyłam to życzę. a komu życzyłam to powtarzam, wesołych i zdrowych, i duuuuuzo radosci. 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×